DNA باعث افزایش درک ما تماس بین حجر فرهنگ

چه نوع از تعاملات آیا مختلف حجر فرهنگ باید با یک دیگر ؟ در جدید میان رشته ای مطالعه محققان ترکیب باستان شناسی و اطلاعات ژنتیکی برای درک بهتر نبرد تبر تأثیرات فرهنگی کشف شده در گورهای چاله چاله افزار فرهنگ. یافته های منتشر شده در مجله آمریکایی فیزیکی انسان شناسی.

بقایای باستان شناسی نشان داده اند که در قسمت وسط سنگ سن حداقل سه وجود دارد متفاوت است اما تا حدی معاصر گروه های فرهنگی در سوئد. این گروه که اغلب به نام: قیف بشر فرهنگ است که در ارتباط با اسکاندیناوی اولین کشاورزان; بازمی گردد افزار فرهنگ است که عمدتا مربوط به ماهیگیری و شکار و نبرد تبر فرهنگ است که نشان دهنده یک مخلوط فرهنگ شبانی و کشاورزی.

در علاوه بر این به حفظ خود را در راه های مختلف به سه گروه مختلف بود دفن آداب و رسوم و انواع مختلف اشیاء. تیم تحقیقاتی در پشت این مطالعه جدید که قبلا قادر به نشان می دهد که مردم در سه گروه های فرهنگی نیز متفاوت ژنتیکی.

این نقشه برداری ژنتیکی محققان انجام داد که در آن زمان ارزشمند بود به عنوان آنها مورد بررسی قرار گرفته که چرا برخی از چاله چاله افزار گور به نظر می رسید تحت تاثیر نبرد تبر فرهنگ حتی اگر دو فرهنگ زندگی نسبتا متفاوت در طول قرن ها همزیستی.

استان گوتلاند چند بزرگ به خوبی حفظ گورستان با معمولی بازمی گردد افزار فرهنگ گور. مرده بودند و معمولا به خاک سپرده شد دروغ در پشت خود و با هدیه مانند شکار ابزار و استخوان از مهر, در میان چیزهای دیگر. نه سنگ بلوک و نه تپه های قرار داده شد در گور.

“در علاوه بر این به نوعی بازمی گردد افزار گور وجود دارد همچنین چندین گور غیر معمول با آشکار تحت تاثیر قرار از نبرد تبر کشت. برای مثال برخی از افراد به خاک سپرده شد دروغ گفتن در دو طرف خود را با پاهای خود را کشیده و برخی از آنان در نبرد محور به عنوان دفن هدیه است که معمولا همراه با نبرد تبر فرهنگ می گوید:” استاد Jan Storå, باستان شناس در دانشگاه استکهلم و یکی از نویسندگان این مطالعه است.

محققان تجزیه و تحلیل DNA از 25 حجر افراد از چهار حفره دار وره فرهنگ زمینه دفن در استان گوتلاند. حدود نیمی از این افراد به خاک سپرده شدند معمولی بازمی گردد افزار فرهنگ گور و نیم دیگر از قبرها نشان داد تحت تاثیر قرار از نبرد تبر کشت.

به تعجب محققان دریافتند که هیچ یک از افراد به طور ژنتیکی مرتبط با مردم از نبرد تبر کشت. بر خلاف همه به نظر می رسد متعلق به یک گروه همگن نشان داد که بیشترین شباهت ژنتیکی به شکارچی گروه دوره های قبل از آن.

“این یک مطالعه منحصر به فرد است که منجر به درک ما از تعامل بین گروه های فرهنگی از عصر حجر. ما می توانیم نتیجه بگیریم که مردم در بازمی گردد افزار فرهنگ تحت تاثیر قرار شد در میان دیگران, نبرد تبر کشت اما چون ما در بر داشت هیچ ارتباط ژنتیکی بین گروه تماس بود و به احتمال زیاد در قالب تجارت و به معنای دیگر نه از طریق مهاجرت می گوید:” هلنا Malmström, archaeogeneticist در دانشگاه اوپسالا و یکی از نویسندگان این مطالعه است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه اوپسالا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de