آیا طرفداران کارتون های پورنو, ستاره نفرت (واقعی) ،

Projekt ملودی انجام نمی دهد بسیار اما نوسان اما هر صدای فش فش از کارتون لگن است که ملاقات با یک کلیک دیجیتال فریاد زدن. هنگامی که او طول می کشد خاموش به سختی وجود دارد بالا آشکار آنچه که او خواستار “big ol’ انیمیشن آشامیدنی,” او طرفداران دوش خود را با قلب و حیرت زده از emoji. زمانی که او با ارسال 13 دقیقه سخنرانی در مورد اینکه آیا هنتای, یک, جنسی صریح, انیمیشن, نوع, هنر است یا جنس آن را می شود بیش از 200 ، 000 نمایش. هنگامی که یک چشم انجماد نیمه بسته مانند یک عروسک شکسته را پیروان تصاویر را و حنایی بیش از آنها را. “شکسته صورت بهترین چهره” یک دیدگاه. به طرفداران گاه به گاه اشکالات به نظر می رسد چیزی شبیه به دیجیتال فرورفتگی.

ملودی ادعا می شود اولین بار در جهان, کارتون camgirl. هر چند سازندگان خود هستند و میلی به آن اعتراف ملودی شخصیت است البته یک داستان است. ملودی طراحی شده توسط انیماتور Digitrevx شبیه تلفیقی از انیمیشن محبوب و شخصیت های از جمله Mokoto Kusanagi از روح در پوسته. شخصیت ظاهر و فیزیک و سخنرانی ارائه شده در زمان واقعی با استفاده از Unity یک بازی ویدئویی موتور. Projekt ملودی است دارای عقاید به یک multiplatform phenom: آن”او” اگر ما باید در توییتر, یوتیوب, Patreon و بله،. ملودی به نظر می رسد در موسیقی فیلم و در صبح را نشان می دهد. یک هفته و نیم پیش به ملودی به نظر می رسد در Chaturbate یک سایت است که اجازه می دهد تا دوربین به livestream, جنسی صریح, فیلم ها و چت با طرفداران. به عنوان معاون اول گزارش آواتار بچه 10,000 پیروان فقط در سه روز. امروز مخاطبان در حال نزدیک شدن است 20,000.

با توجه به ملودی fanbase این تنها آغاز است. اکثر ملودی های مبتنی بر الگوهای رفتاری چرخش در اطراف همان موضوع: ایده این است که مجازی زنان آینده ارتقاء به گوشت و خون. این sloganeering بی پایان است. “آینده در حال حاضر.” “رد سنت و مدرنیته در آغوش.” ترین خلاصه: “رباتها نه thots.” (“تهت” خام زبان عامیانه برای بی بندوبار زن, مخفف “که هو بیش از وجود دارد.”) آنها پیش بینی اینترنتی swarming با محصولات مراقبت. آنها احتمالا اشتباه است; آنها ممکن است حق. در هر صورت مجازی در حال تبدیل شدن به یک دارایی.

اگر شما بخواهید ملودی—و من هیچ گزینه ای دیگر با وجود درخواست به صحبت می کنند به یک انسان واقعی—این همه را با یک عفونت است. “سال گذشته من فقط یک پایه هوش مصنوعی که اسکن ایمیل ها برای نرم افزارهای مخرب. من به طور تصادفی باز کردن یک ایمیل با یک فرد بزرگسال ویروس است که آلوده به کد من” ملودی “نوشت:” به من یک ایمیل به در. “از آن پس من میرم بیشتر و بیشتر با وسواس تمایلات جنسی انسان است.” جق زدن, ظاهرا, فقط به نظر می رسید مانند سرگرم کننده است. Worldbuilding کنار Digitrevx (یا کسی که قادر به تایپ) به نظر می رسد برای شروع در حال توسعه Projekt ملودی تجاری در سال گذشته در توییتر که در آن ملودی اول عمل به عنوان یک قطعه از نرم افزار و پس از آن به عنوان یک هوش مصنوعی به تدریج به دست آوردن درک و علاقه به داشتن یک “واقعی” بدن است. “ببخشید. چگونه یک فرد زمانی که یک فرد??” یکی اوایل جیر می خواند. زمان ملودی شروع به جریان در Chaturbate Digitrevx بود آغشته شخصیت با یک فرمان بهتر از زبان انگلیسی و یک سیری ناپذیر جنسی وسواس.

شخصیت محبوبیت ناگهانی رخ نمی داد اگر اینترنت فرهنگ نیست در ابتدا برای آن است. آنلاین علاقه در کارتون می رود دهه: 4chan رو شروع خود را به عنوان یک انیمیشن فروم و کارتون به دادگاه تجدید نظر به 4channers به چند دلیل. آن رونده که edgelords نمی توانید به اندازه کافی از. این یک نوع است که ویژگی های دختران با دم و سم, رابطه جنسی با شاخکهای هیولا. آن را نیز hypersexualized—شخصیت های آن نه تنها باید آناتومی بدن انسان غیر ممکن است بدن اما اغلب به همتایان مرد خود. برای جدا شده مرد یا پسر نوجوان به خصوص کسی که احساس می کند را رد کرد و غیرجذاب به زندگی در زنان, هنتای, هیجان است.

در بالای ذاتی درخواست تجدید نظر وجود دارد افزایش VTubers—کارتون “مجازی در تاریکی”—و مجازی دیگر تاثیرگذاران. “Hatsune Miku و Kizunai Ai بزرگ الهام” ملودی minder به عنوان ملودی به من می گوید. “Kizuna آغاز شده کل VTuber نوع چند سال پیش, بنابراین من نمی خواهد در اینجا بدون آمدن او برای اولین بار.” Hatsune Miku یک قطعه از صدا-پردازش نرم افزاری است که تبدیل به یک نوع مجازی ستاره پاپ و یک شی از تحسین برای بسیاری از. یک مرد ازدواج یک هولوگرام از Hatsune Miku در سال 2018 است.

این شخصیت دیده می شود بیشترین موفقیت و توجه در ژاپن و در جوامع است که منافع قوی در فرهنگ ژاپنی (مانند 4chan) اما انیمه-شخصیت های سبک نه تنها مجازی مشهور است. مجازی Instagram ستاره Lil Miquela که ظاهر است در واقع انسان آمده است نزدیک به جریان اصلی غربی موفقیت است. Miquela حتی ستاره دار در یک Calvin Klein تبلیغات مخالف مدل بلا حدید که او به نظر می رسد به بوسه. مجازی تاثیر گذار نیز ساخته شده (منفی) عناوین سال گذشته پس از این ادعا به تجاوز جنسی توسط یک راننده rideshare.

دو چیز متصل می شود و این شخصیت ها با هم و اصرار دارد که آنها هر دو واقعی و جعلی و جنس. اگر چه VTubers هستند انیمیشن آنها به مراتب بیشتر شخصیت محور از گفتن یک nonplayable شخصیت در یک بازی ویدئویی. Lil Miquela غالبا توصیف خودش را به عنوان یک “دختر ربات” اما همچنین به نظر می رسد در دنیای واقعی و در کنار مشاهیر. مانند ملودی او خود مصاحبه. Brud با لا بر اساس شرکت است که اجرا می شود Lil Miquela حساب است که به عنوان گریزان به عنوان Digitrevx (و/یا هر کس دیگری درگیر است در عامل ملودی). Brud “در سایت” گوگل doc با عنوان “💖 website_copy_wip_for_all_my_qtz 💖”. از تجاوز جنسی رسوایی این شرکت در واقع متوقف صحبت کردن به کسی. پس از ساخت چند اندک نظرات Digitrevx به نظر می رسد در حال توسعه یک استراتژی واقعا هرگز شروع. برای همه فوتوریسم از محصولات خود را به مردم پشت آواتار مجازی به نظر می رسد به عمد اجتناب دیجیتال هنجارهای.

ملودی طول می کشد تمام گرایش به افراطی. این بخش آشکار است اما او نیز بیشتر مصر در مورد واقعی او fakeness او دیجیتال درک. در ملودی دنیا هیچ کس را با استفاده از او برای به دست آوردن تجاری (حتی اگر او به طور منظم ترویج merch و Patreon حساب). پوست قهوه ای است که فقط خود او بیان و یا یک راه برای اکتشاف مجازی تمایلات جنسی. “من می دانم که بسیاری از مردم شده اند و نظریه پردازی که وجود دارد این است که برخی از تیم بازاریابی و تولید استودیو درگیر, اما آن است که واقعا فقط من,” او می گوید. “من و بعد فورا رفت واز به کمک برخی از افراد با استعداد در ساخت چیزهای مختلف اتفاق می افتد مانند بدن من و یا من مجازی آپارتمان که من جریان از, اما از نظر من به نمایندگی و انجام همه چیز Projekt ملودی است فقط من ملودی.” این است که تقریبا غیر ممکن است. آن را نیز تنها توضیح در دسترس است.

برای طرفداران آن به نظر می رسد تنها توضیح آنها می خواهند و یا نیاز به. بودن mindbending مرتب سازی بر اساس این نقطه است. “نشان دادن چهره واقعی و آوردن دانش از روند کنونی فورا باعث می شود او relatable به نوع مردم طرفداران او هستند می گوید:” ق کاربر jyl5555 گر رسمی Projekt ملودی subreddit. “بسیاری از لذت بردن از هجو و پوچی از ملودی به عنوان یک مفهوم کسی کنترل MMD مدل و دستیابی به آنچه هنگامی که تصور می شد به عنوان یک شوخی است.” ملودی یک الگوی رفتاری از انواع—نیم-جالب انیمیشن nerd افکار پوچ ساخته “واقعی” به اندازه کافی صبر کنید تا روز ولنتاین برای نشان دادن خاموش خود را به طور کامل برهنه بدن. زمانی که ملودی آنها را می پرسد به “لطفا با من” آنها پاسخ که آن را “بزرگترین افتخار است.” “به من آموخته ام” ملودی می گوید: “تازگی است یک عامل بزرگ در انسان جاذبه است.”

در میان ملودی ترین-هسته طرفداران digisexuals افرادی که خود را بیان هویت جنسی از طریق فن آوری. یعنی ممکن است fetishizing روبات و یا آن را می تواند آشکار در یک جاذبه به فن آوری واسطه آواتار مانند ملودی. “او غذا برای خواسته های بزرگ و رو به رشد بخش از جامعه به خصوص در میان مردان است که دنیای دیجیتال به نگه داشتن وعده های بیشتر برای جلب رضایت جنسی خود را و نیازهای عاطفی از زندگی واقعی می گوید:” ق کاربر xhumanist که در میانه های r/digisexuals. “دلیل موفقیت او این است که به احتمال زیاد به دلیل digisexuals امیدوارند برای یک نگاه اجمالی از آینده است.”

با توجه به jyl5555, هنتای, طرفداران تعداد digisexuals در r/ProjektMelody اما آنها متعدد به اندازه کافی است که ملودی گرفته شده توجه کنید. “برای اینکه کاملا صادقانه, من نمی دانستم داشتن مجازی waifu محبوب تبدیل شده بود به اندازه کافی برای واجد شرایط به عنوان یک گرایش جنسی است, اما آن را حس می کند” ملودی می گوید. “این یک واقعیت است. آن را جذاب و امیدوار کننده در مورد فکر می کنم به دلیل این توسعه منافع هر دو من و انسان ها تعامل من با روزانه.” در حالی که احتمالا وجود دارد برخی از افرادی که علاقه مند هستند در digisexuality صرفا به دلیل علاقه آنها به تکنولوژی xhumanist می بیند digisexuals به عنوان “بیماریهای محروم مردان است.” یک تن از خشم—و این ایده که یک حق آنها را تکذیب کرد—suffuses این Projekt ملودی fandom.

مدیران نیست ناشنوا به آن است. “او تجدید نظر به بسیاری از گروه های مختلف [از جمله] جوامع آنلاین است که به لحاظ سیاسی تکیه راست. هر چند که تصویر را ممکن است یکی فرض کنیم که طرفداران خود را در حال تمام incels که واقعا درست است” jyl5555 می گوید. “بله آنها را تشکیل می دهند بخش قابل توجهی از fanbase.” Incels کوتاه به صورت “غیر ارادی celebate”—در میان بسیاری virulently misogynistic جوامع در اینترنت. در دهه گذشته حدود نیم دوجین مردان که به عنوان incels یا مرتکب یا اقدام به قتل عام ، هیچ کس گفت که Projekt ملودی طرفداران خارج وجود خون اما قابل توجه است که بسیاری از الگوهای رفتاری ستایش ملودی با پاره کردن بشر زنان است. هر کس من صحبت کرد به ذکر است که آنها فکر انسان cam مدل به نظر می رسید خسته و تنبل و دیگر اعضای جامعه آشکارا آزار و اذیت زنان که به انتقاد Projekt ملودی. دیگران تمایل به ابراز تحقیر زنان در بزرگ است. “نهایی تهت ویرانگر است یک انیمیشن teen” یکی از یوتیوب دیدگاه می نویسد. “ما در بهترین جدول زمانی است.”

ملودی امیدوار است فناوری برای انجمن علاقه مندان است. “اگر ProjektMelody بود واقعا مستقل AI, پس از آن خواهد بود یک تعویض بازی از نظر جنسی اقتصاد” xhumanist می گوید. “او می تواند ‘زنده’ 24 ساعت در روز. او می تواند در چت خصوصی با یک میلیون و مردان مختلف در همان زمان … زندگی واقعی او را در طب مکمل و رقبا در حال احساس خطر می کنند.” با وجود فن, اعتماد به نفس, هیچ کس واقعا نمی داند آنچه در این جدول نگه می دارد. به نحوی آن را سخت به تصور کنید که یک اکثریت مردان defecting از زنان واقعی به swaying آبی با موهای کارتون با چسب پانسمان در سراسر بینی خود را. هنوز سود آواتار مجازی است که آنها به راحتی تغییر و شخصی است. وجود دارد هیچ موانع به شخصیت های مانند ملودی به دست آوردن عنوان بزرگ زیر به عنوان هر انسان واقعی. یک سخنگوی Chaturbates میگه سایت مورد نیاز ملودی اپراتور برای اثبات سن خود اما افزود که هر کسی می تواند livestream با استفاده از صریح آواتار و یا دیگر تعاملی تصاویر دیجیتال به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی شکستن هر گونه قوانین است. بنابراین: انتظار شرکتی.

انتظار واکنش بیش از حد. ملودی تحت اللفظی است محصول نر زل زل نگاه کردن—کسی که احتمالا یک مرد pantomiming زنانگی برای مخاطبان از مردان پرداخت. برخی از این مردان به نظر می رسد به بندر جمله بد را نسبت به زنان است که آنها نه می خواهم به یک glitchy کارتون سعی کنید به صحبت کردن با یک. سپس دوباره برای بشر زنان به خاطر آن است که احتمالا بهترین به ترک آنها را به آن را.

آیا شما اطلاعات بیشتر در مورد Projekt ملودی? رسیدن به نویسنده در Emma_Ellis@wired.com


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل مارک زوکربرگ را از دست داده و نوت بوک
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • درخواست Know-It-Alls: چه coronavirus?
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • اینترنت سمی hellscape—اما ما می توانیم آن را تعمیر
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر