آیا ما می دانیم آنچه که ما می خواهید در یک شریک رمانتیک? بیش از یک غریبه تصادفی خواهد

همه ما می توانیم توصیف ایده آل ما شریک است. شاید آنها در حال, خنده دار, جذاب و کنجکاو. یا شاید آنها down-to-earth هوشمند و متفکر. اما آیا ما در واقع باید بینش خاص به خودمان یا ما فقط توصیف ویژگی های مثبت است که هر کس دوست دارد?

تحقیقات جدید از دانشگاه کالیفرنیا دیویس نشان می دهد که مردم شریک زندگی ایده آل تنظیمات را منعکس نمی کند هر شخصی منحصر به فرد بینش. مقاله “شواهد ناچیز است که مردم تمایل همکاران که منحصر به فرد مناسب خود را آرمان” منتشر شد هفته گذشته در مجله روانشناسی تجربی اجتماعی.

“مردم در مطالعه ما به راحتی می تواند لیست خود را سه ویژگی در یک شریک ایده آل” اشاره کرد Jehan جرقه سابق UC Davis دانشجوی دکترا و نویسنده سرب از مطالعه. “ما می خواستیم ببینیم که آیا کسانی که سه ویژگی, واقعا, اهمیت, برای کسی که ذکر شده در آنها. همانطور که معلوم است آنها نیست.”

در این تحقیقات بیش از 700 شرکت کنندگان نامزد خود را بالا سه آرمان در یک شریک عاشقانه — صفات مانند, خنده دار, جذاب یا کنجکاو. سپس آنها گزارش خود را عاشقانه تمایل برای یک سری از مردم که آنها می دانستند که شخصا: برخی از آنها کور تاریخ شرکای نفر دیگر شرکای عاشقانه و دیگران بودند.

شرکت کنندگان با تجربه تر رمانتیک میل به حدی است که این آشنایان شخصی دارای سه ویژگی. اگر ونسا ذکر شده خنده دار, جذاب و کنجکاو او با تجربه تر تمایل برای همکاران که خنده دار و جذاب و کنجکاو.

“در سطح, این به نظر می رسد امیدوار کننده” یادداشت پل Eastwick استاد در دانشگاه UC Davis دانشکده روانشناسی و همکاری نویسنده.

“شما می گویند شما می خواهید این سه ویژگی و شما مانند کسانی که دارای این ویژگی ها است. اما این داستان پایان ندارد وجود دارد.” — استاد پل Eastwick, UC Davis

آنچه را که یک غریبه می گویند ؟

محققان شامل یک پیچ و تاب: هر شرکت کننده نیز در نظر گرفته شده به حدی که همان شخصی آشنایان دارای سه ویژگی معرفی شده توسط برخی از دیگر فرد تصادفی در مطالعه است. برای مثال, اگر کریس ذکر شده در پایین به زمین هوشمند و متفکر به خود سه ویژگی ونسا همچنین تجربه بیشتر میل برای آشنایان بودند که down-to-earth هوشمند و متفکر.

“بنابراین در پایان ما می خواهیم همکاران که دارای ویژگی های مثبت گفت:” جرقه “اما کیفیت شما به طور خاص در لیست نیست در واقع باید ویژه برای پيشبينی شما.” نویسندگان این یافته ها به این معنی است که مردم ندارد و بینش خاص به آنچه که آنها شخصا می خواهید در یک شریک.

Eastwick مقایسه آن را به سفارش غذا در یک رستوران. “چرا ما سفارش کردن منو برای خودمان ؟ به دلیل آن به نظر می رسد آشکار است که من می خواهم که من را وادار به انتخاب کنید. یافته های ما نشان می دهد که, در, عاشقانه, دامنه, شما همچنین ممکن است اجازه دهید یک غریبه تصادفی را برای شما — شما فقط به عنوان به احتمال زیاد به پایان رسید تا میل چه می کنید.”

این یافته ها دارای پیامدهای برای راه مردم رویکرد آنلاین دوستیابی. مردم معمولا ساعت های بسیاری را صرف بررسی دقیق آنلاین دوستیابی پروفایل در جستجوی کسی است که به طور خاص منطبق بر آرمان های خود. جرقه و همکاران تحقیقات نشان می دهد که این تلاش ممکن است نابجا.

“این واقعا آسان به صرف زمان شکار در اطراف آنلاین برای کسی که به نظر می رسد خود را برای مطابقت با آرمان” یادداشت جرقه. “اما تحقیقات ما نشان می دهد یک روش جایگزین: آیا نمی شود بیش از حد ضربه زننده جلوتر از زمان در مورد اینکه آیا یک شریک زندگی خود را منطبق آرمان بر روی کاغذ. یا حتی بهتر است اجازه دهید دوستان خود را انتخاب کنید و تاریخ خود را برای شما.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا – دیویس. Original نوشته شده توسط: کارن نیکوس-افزایش یافت. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im