پزشکان نژاد به درک نادر بیماری التهابی مرتبط با کروناویروس در افراد جوان

یک دختر در دهلی نو با یک بینی گرد و خاک برای آزمون جدید کروناویروس. نادر کاوازاکی بیماری مانند بیماری های مربوط به ویروس مشمئز کننده است افراد جوان است.

Rahul Kumar Singh/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

سه فرزند در یک بیمارستان لندن در اواسط ماه مارس و به دنبال آن روز بعد با سه نفر دیگر—برای الیزابت Whittaker اطفال بیماری های عفونی پزشک در امپریال کالج لندن آن برای اولین بار از موارد مطرح شده زنگ هشدار ، جوانان تا به حال تب و خارش درد معده و در برخی موارد مشکلات قلبی همراه با خون نشانه هایی که مشخص COVID-19 در بزرگسالان از جمله یکی در ارتباط با لخته شدن خون. اما در بسیاری از سواب بینی موفق به فاش کردن هر گونه ویروس.

“من درک نمی کنند—آنها نگاه مانند آنها coronavirus” Whittaker به یاد می آورد تفکر است. پزشکان با اینحال مشکوک یک لینک. در یک بررسی معلوم 19 موارد اضافی در سراسر انگلستان و یک هشدار در 27 مارس خواسته پزشکان به در مواظب برای چنین علائم در کودکان است. به زودی پس از ده ها موارد بیشتری ظاهر در نیویورک همراه با خوشه های کوچکتر در جای دیگر تقویت اتصال به بیماری همه گیر. گزارش از کودکان در حمایت از زندگی و برخی از مرگ و میر قرار دادن پدر و مادر بر روی لبه—و به خصوص پس از مأیوس کننده قبلی نشانه هایی که COVID-19 تا حد زیادی قطعات یدکی کودکان از بیماری های جدی.

این یکی دیگر از شگفتی از یک ویروس است که اتمام حجت بسیاری از پروژه ها در سراسر جهان در حال آماده سازی خود برای مطالعه آن است. آنها ترکیب خون و تعیین توالی ژنوم بیماران—و ویروس اگر آن را می تواند جدا شده از آنها به جستجو برای سرنخ به آنچه باعث می شود برخی از کودکان مستعد و چگونه به سر بدترین علائم. امید وجود دارد که آنچه را آموخته از بیماران جوان ممکن است کمک به بسیاری از بزرگسالان در آنها COVID-19 همچنین باعث شدید واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن.

در برخی موارد “آن را کاملا تکان دهنده” برای دیدن این, می گوید Rae یونگ, یک متخصص روماتولوژی و درمان در بیمارستان برای کودکان بیمار که در مرکز درمان کودکان بیش از 20 گذشته 3 هفته با نشانه های مشابه. بسیاری از عوامل بیماری زا گاهی اوقات باعث مشابه پاسخ ایمنی بیش فعال در کودکان شناخته شده به عنوان کاوازاکی بیماری است. علائم آن متفاوت است اما شامل راش ، تب و التهاب در متوسط اندازه رگ های خونی. کودکان رنج می برند می تواند مشکلات قلبی است. در موارد نادر فشار خون کاهش مییابد و شوک در مجموعه.

پزشکان اختلاف نظر در مورد اینکه آیا این نوع ارتباط به COVID-19 است کاوازاکی بیماری یا چیزی جدید با برخی از کارشناسان خواستار آن multisystem التهابی سندرم در کودکان است. اما به عنوان با کاوازاکی بیماری بیشتر بهبود با درمان از جمله استروئیدها و ایمونوگلوبولینها, که, آرام, سیستم ایمنی بدن.

در ارتباط سندرم التهابی به COVID-19, “ما در حال رفتن به بیش از فقط یک حدس می گوید:” جسی پاپنبورگ اطفال متخصص بیماری های عفونی در مونترال بیمارستان کودکان در یک شهر است که دیده می شود در حدود 25 کودکان مبتلا به این بیماری است. کاوازاکی بیماری نادر است که معمولا تاثیر فقط یک تا سه در هر 10,000 کودکان در کشورهای غربی اگر بیشتر شایع در کودکان با اصل و نسب. خوشه های ثبت شده تا کنون در COVID-19 داغ نقاط مانند شمال ایتالیا و در شهر نیویورک پیگیری رمان coronavirus’ مارس در سراسر جهان است. و اگر چه یک اقلیت از این کودکان تست مثبت برای SARS-CoV-2 یک مطالعه منتشر شده در مجله لانست توسط یک تیم در برگامو, ایتالیا گزارش داد که هشت نفر از 10 کودکان مبتلا به کاوازاکی-مانند بیماری تا به حال آنتی بادی ها به ویروس نشان می دهد آنها آلوده شده است. مثبت آنتی بادی آزمایش گزارش شده در کودکان بیمار در جای دیگر بیش از حد.

“واضح بود که وجود دارد یک لینک می گوید:” لورنزو D’Antiga متخصص اطفال در Papa Giovanni XXIII بیمارستان که منجر به مطالعه. جدید کروناویروس می تواند استنباط قدرتمند پاسخ ایمنی که او فکر می کند ممکن است توضیح دهد که چرا شوک و واکنش ایمنی بدن به نام سايتوکين طوفان شایع تر COVID-19–موارد مرتبط از کتاب درسی کاوازاکی بیماری است. و یک زمان تاخیر بین عفونت و کاوازاکی-مانند بیماری می تواند توضیح دهد که چرا بسیاری از کودکان آسیب دیده نشان می دهد هیچ شواهدی از ویروس. سیستم ایمنی بدن واکنش افراطی ممکن است آشکار شدن بیش هفته, هر چند ویروس نیز می تواند پنهان در جایی در بدن است.

“به وضوح وجود دارد برخی از زمینه ژنتیکی جزء” قرار می دهد که تعداد کمی از کودکان در معرض خطر, می گوید: تام Maniatis موسس و مدیر دانشگاه کلمبیا دقت طب ابتکار. ایالت نیویورک در حال بررسی 157 موارد و Maniatis همچنین مدیر عامل نیویورک ژنوم مرکز است که به دنبال کل توالی ژنوم کودکان آسیب دیده و پدر و مادر خود را به عنوان به خوبی به عنوان توالی این ویروس در کودکان با خانواده رضایت. پیدا کردن ژن هایی است که افزایش خطر ابتلا به بیماری یا ابتلا به یک مورد شدید می تواند نقطه به درمان بهتر و یا کمک به شناسایی کودکانی که ممکن است ناگهانی به نوبه خود برای بدتر است.

ژنتیک نیز ممکن است کمک به توضیح یک پازل: چرا این بیماری گزارش نشده در کشورهای آسیایی حتی اگر کاوازاکی بیماری بسیار شایع در کودکان با اصل و نسب. این ویروس خود ژنتیک ممکن است مهم باشد; یک تجزیه و تحلیل در ماه گذشته نشان داد غالب ویروسی نوع در نیویورک آورده شد توسط مسافران از اروپا است. آن را نیز ممکن است که کاوازاکی-مانند بیماری بسیار نادر است که آن را فقط نشان می دهد تا در COVID-19 باغ زمستان. “این مناطق شده است که سخت ترین ضربه coronavirus مناطق گزارش این سندرم در حال حاضر می گوید:” آلن شرودر بحرانی مراقبت پزشک در Lucile Packard بیمارستان کودکان در دانشگاه استنفورد است که دیده می شود یک برنامه به طور بالقوه تحت تاثیر کودک 6 ماهه, نوزاد, که شفا به سرعت.

یونگ است که به دنبال راه هایی برای پرچم کودکان با COVID-19 که در معرض خطر ابتلا به این عارضه است. او co-آگهی یک کنسرسیوم بین المللی که بانکداری خون از کودکان آسیب دیده قبل و بعد از درمان و غربالگری نشانگر مختلف از جمله سايتوکين مولکول است که نشان می دهد یک revved تا سیستم ایمنی بدن است. آنها همچنین در جستجوی گونه ژن شناخته شده برای پیش بینی نتایج ضعیف در کاوازاکی بیماری است. “نیز وجود دارد هسته COVID مسائل است که نیاز به اندازه گیری” یونگ می گوید: چنین به عنوان نشانگر عملکرد قلب و سطح D-dimer یک پروتئین قطعه در خون است که نشان می دهد که تمایل به لخته شدن خون که موج در بسیاری از بیمار بزرگسالان است.

پروژه دیگری به نام الماس و در اصل طراحی شده برای بهبود تشخیص عوامل بیماری زا بر اساس الگوهای پاسخ ایمنی در کودکان با تب است که استخدام کودکان در سراسر اروپا با کاوازاکی-مانند عارضه همراه با کسانی که در اجرا از آسیاب COVID-19 علائم. دانشمندان را مطالعه خون برای عوامل بیماری زا—و نه فقط SARS-CoV-2—و رفتار سلول های ایمنی بدن مانند سلول های T و سلول های B.

“ما باید برای انجام یک شیرجه عمیق به ایمونولوژی از این بیماران می گوید:” الی حداد اطفال immunologist و دانشمند در سنت جاستین دانشگاه بیمارستان مرکز که با یونگ و سوزان Benseler در آلبرتا بیمارستان کودکان است که منجر به کانادا تلاش های تحقیقاتی جدید سندرم است. این غواصی عمیق نیز ممکن است روشن شدن سیستم ایمنی بدن هرج و مرج دیده می شود در بسیاری از بیمار بزرگسالان است. کودکان به “پاک کننده” حداد امتیاز آنها کمتر به احتمال زیاد به بهداشت و سلامت دیگر بار مانند دیابت یا فشار خون بالا است که می تواند آن را سخت تر به اذیت کردن ویروس’ تاثیر بر سیستم ایمنی بدن است.

این امکان وجود دارد که این بیماری در بزرگسالان نیز هست اما سخت تر است به کسی را دست انداختن بیرون از علائم دیگر. یک تلاش جهانی مطالعه COVID-19 در بزرگسالان, نام های بین المللی شدید حاد تنفسی و ظهور عفونت کنسرسیوم را در بزرگسالان’ داده های بالینی و نمونه خون Whittaker می گوید: “برای دیدن این منحصر به فرد کودکان مشکل است؟”

مشتاق به عنوان آنها به درک این چهره جدیدی از این بیماری همه گیر پزشکان می خواهید برای جلوگیری از اغراق خطرات. “ما نیاز به شناسایی زود هنگام و ما نیاز به مداخله زودهنگام” در درمان این کودکان یونگ می گوید. اما او همچنان آرام است. “بچه ها ما شاهد تا کنون” او تاکید می کند: “آنها در پاسخ به درمان ما دادن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im