می کند ‘مامان مغز’ تاریخ و زمان آخرین ؟ مطالعه نشان می دهد مادری را کاهش توجه

“مامان مغز” است که طولانی-برگزار درک است که مادران بیشتر فراموشکار و کمتر توجه است.

“در بسیاری از مطالعات با این حال توجه و حافظه آزمون داده می شود به مادران خیلی زود پس از زايمان گفت:” والری تاکر میلر یک دانشجوی دکتری در دانشگاه را گروه گروه انسان شناسی. میلر در حال مطالعه اثرات مادری بر توجه و حافظه و دیگر فرآیندهای روانی.

“وجود دارد مسائل چند با که,” او اضافه شده است. “هنگامی که شما برای اولین بار یک کودک شما باید یک آبشار از هورمون ها و محرومیت از خواب که ممکن است مؤثر بر توجه و حافظه فرآیندهای در مغز است.”

در یک مطالعه جدید تست شيوع “مامان مغز” میلر با استفاده از یک نسخه اصلاح شده از توجه شبکه آزمون (مورچه) به نام ANT-R به مقایسه زمان واکنش در میان 60 نفر از مادران همه آنها حداقل یک سال پس از زايمان و 70 غیر مادران است. نتایج منتشر شده در مجله زمان روانشناسینشان می دهد که مادران انجام می شود به همان اندازه به عنوان خوب یا بهتر در مقایسه با زنانی که هرگز باردار و یا کودکان است.

“برای این مطالعه خاص ما استخدام مادرم که گذشته که اولین سال پس از زایمان به دلیل ما می خواستیم برای دیدن اثرات طولانی مدت از زایمان,” او گفت:. “به طور کلی بچه نیست که به طور قابل توجهی متفاوت توجه از غیر مادران بنابراین ما نمی پیدا کردن شواهد برای حمایت از ‘مامان مغز’ به عنوان فرهنگ ما از درک آن. این امکان وجود دارد اگر هر چیزی که زایمان مربوط به بهبود به جای کاهش توجه است.”

همکاری نویسنده آماندا Veile استادیار مردم شناسی در پوردو گفت: مخلوط-روش مطالعه ممکن است در ابتدا به بررسی دراز مدت اثرات بیولوژیکی مادری را در زندگی واقعی توجه شبکه عملکرد. Lisa A. VanWormer یک دانشگاه alumna و بازدید استادیار روانشناسی در سنت نوربرت کالج, همچنین یک نویسنده.

محققان با استفاده از یک هفت نقطه مقیاس برای اندازه گیری پاسخ های شرکت کنندگان به بررسی سوالات مانند “چه خواب آلود آیا شما احساس می کنید ؟” و “چگونه می توانم به شما فکر می کنم توجه شما است؟” زنان ادراک شده با توجه به عملکرد به شدت خود را در ارتباط با آزمایش توجه نمرات صرف نظر از مادری وضعیت Veile گفت.

“این به این معنی است که زنان باید دقیق و آگاهی از خود دولت شناختی و نگرانی های خود را با توجه به درک خود توجه عملکرد باید جدی گرفته شود,” او گفت:. “ما همچنین بر این باورند که “مامان-مغز’ ممکن است یک فرهنگ-پدیده است که مادران را احساس پریشان و فراموشکار زمانی که آنها احساس استرس و حد و پشتیبانی نشده. متاسفانه بسیاری از ایالات متحده مادرم احساس این راه به خصوص در حال حاضر در میان اقتصادی و بی ثباتی سیاسی و همه گیر.”

در طول کامپیوتر آزمون نشانه جعبه چشمک می زند برای 100 میلی ثانیه در یکی از دو مکان های ممکن که در آن یک هدف تصویر ظاهر خواهد شد بر روی صفحه نمایش. بعد یک تصویر از پنج فلش, هر با اشاره به سمت چپ یا راست در سازگار یا ناسازگار جهت چشمک می زند روی صفحه نمایش برای 500 میلی ثانیه است. شرکت کنندگان سپس خواست تا با فشار یک دکمه که مربوط به جهت تنها وسط فلش.

میلر گفت: در این آزمون اقدامات زمان پاسخ و فراهم می کند نمرات سه اصلی شبکه توجه: این هشدار شبکه مغز کمک می کند تا آماده شدن برای ورودی محرک است; موقعیت یابی شبکه هدایت مغز توجه به چیزی جدید و اجرایی کنترل شبکه کمک می کند تا حل و فصل اطلاعات متناقض.

مادران در این مطالعه بودند و به طور متوسط 10 سال مسن تر از غیر مادران است. حتی پس از کنترل سن, اما, محققان دریافتند که مادران تا به حال مشابه هشدار و انطباق توجه و بهتر اجرایی کنترل توجه در مقایسه با غیر مادران است.

“مادرم نمی شد به عنوان پریشان کسانی که خارج از موارد ناهمخوان” میلر گفت. “آن را حس می کند کامل است که مادران که آورده کودکان به این جهان باید بیشتر محرک است که نیاز به توان پردازش برای حفظ خود و دیگر انسان زنده و سپس به ادامه تمام کارهای دیگر که مورد نیاز بود قبل از این کودکان است.”

افزایش توجه نیست همیشه یک چیز خوب است. آن می تواند تبدیل به تقویت شده با احساسات استرس و انزوا که ایالات متحده بسیاری از مادران تجربه باعث آنها را به توسعه و اضطراب Veile گفت.

“ما برنامه ریزی برای انجام کار فرهنگی تحقیقات بیشتر به بررسی چگونگی روایت از مادری و حمایت اجتماعی در ارتباط با مادری تست شده توجه و رفاه در سراسر جهان,” او گفت:.

این پژوهش با حمایت دانشکده هنرهای لیبرال در پوردو و کالج هنرهای لیبرال و علوم در دانشگاه فلوریدا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de