آیا Infinite واقعا یک خطر برای امنیت ملی آمریکا?

نگرانی در مورد دولت چین نباید اخراج کارشناسان می گویند. اما ممنوعیت Infinite خواهد بود اقدام شدید.

بیش از گذشته چند هفته به عنوان روابط بین ایالات متحده و چین غرق شد حتی در پایین ترین سطوح اجتماعی رسانه ها برنامه Infinite پدید آمده است به عنوان یک هدف جدید برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. هر دو وزیر امور خارجه مایک Pompeo و کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو هشدار داد در فاکس نیوز که با ما بود و با توجه به outlawing برنامه های چینی که Infinite محبوب ترین بیش از نگرانی های امنیتی. مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد علامت مراتع به خبرنگاران گفت: روز شنبه وجود دارد که “تعدادی از مقامات دولت که به دنبال امنیت ملی خطر آن را به عنوان مربوط به Infinite و برنامه های دیگر” و اضافه کرد که عمل ممکن است در عرض چند هفته و نه ماه.

نگرانی در مورد Infinite هم ریخته را به شرکت های بزرگ جهان. جمعه گذشته ولز فارگو گفت: آن را ممنوع کرده بود نیروی کار خود را از با استفاده از Infinite در شرکت دستگاه اعلام کرد که پس از آمازون در راه برگشت به مشابه آن را متوجه فرستاده شده به کارکنان همان روز. در ضمن در توییتر سرمایه گذاران فناوری روزنامه نگاران و چین ناظران شده است به شدت بحث که آیا یا نه Infinite—یکی از چندین برنامه های ایجاد شده توسط چینی غول تکنولوژی ByteDance—شمار به عنوان بزرگ به عنوان یک تهدید مقامات دولتی ادعا می کنند.

Infinite شدیدترین مخالفان استدلال می کنند که آن را باید به عنوان یک اسب تروجان بسیار خطرناک برای حزب کمونیست جاسوسی است. در طرف دیگر کسانی هستند که قاب که انتقاد صرفا به عنوان نازک-محجبه بیگانه ستیزی یک نتیجه از افزایش نژادپرستی نسبت به مردم چین و بدتر شدن روابط بین آمریکا و پکن است. در این میان هستند بسیاری از مردم که حالا کاملا مطمئن شوید که چه چیزی را باور کنم. تا کنون مانند با ضد ویروس شرکت کسپرسکی چند سال قبل مقامات آمریکایی ارائه کرده اند شواهد کمی برای ادعای خود در مورد Infinite گذشته از اشاره به آن کشور. غایب سخت اثبات چه چپ بیشتر تعمیم خطرات مانند این که آیا دولت چین که به ما می گوید مسئول بدنام سری از نقض در موسسات آمریکایی را کش رفتن اطلاعات کاربر از Infinite یا سانسور کردن محتوا بر روی پلت فرم راه آن را شدیدا کنترل اینترنت در آن خود کرد.

کارشناسان در چین می گویند که در حالی که کسانی که امکانات را نمی توان رد کرد, مسدود کردن Infinite حساسی است و یکی که لزوما حل هر مسئله ای که مربوط به برنامه مخالفان. Outlawing Infinite نیز به معنای ما می تواند شرکت در همان سبک چینی اینترنت حاکمیت تاکتیک های آن به مدت طولانی انتقاد و آن را روشن نیست که در آن خط ممکن است کشیده شود. در حالی که Infinite است که به احتمال زیاد بزرگترین بسیاری دیگر از چینی متعلق به نرم افزار نیز استفاده می شود در ایالات متحده از جمله Tencent به WeChat. و پس از آن وجود دارد نگران کننده پیامدهای بستن یک پلت فرم دهها میلیون نفر از آمریکایی ها برای استفاده از آزادی بیان به خصوص تنها چند ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری.

Infinite برای آن بارها گفت که حزب کمونیست چین برخوردار بدون تاثیر بر عملیات خود را. این برنامه در دسترس نیست در چین هر چند ByteDance اجرا می شود مشابه پلت فرم به نام Douyin وجود دارد. این شرکت تاکید می کند که این اطلاعات فروشگاه بر کاربران آمریکایی در ایالات متحده و که هیچ یک از آن منوط به قانون است. (Infinite سیاست حفظ حریم خصوصی متحده که در آن ممکن است به اشتراک گذاری داده های کاربر را با یک “پدر و مادر تابعه و یا وابسته به دیگر شرکت ما است.”)

Infinite تلاش برای شفاف تر در مورد شیوه های آن و به فاصله خود از پکن از جمله خروج از هنگ کنگ که در آن یک جارو امنیت ملی قانون اعمال شده توسط چین به اثر رفت در ماه گذشته. در طول سه ماه اول سال جاری ByteDance صرف $300,000 در لابی در واشنگتن با توجه به مرکز سیاست پاسخگو که در آن دریافت نکرده استقبال گرم از نمایندگان کنگره آمریکا. در پاییز گذشته تعدادی از سناتورهای مطرح نگرانی های امنیتی در مورد نرم افزار و کمیته سرمایه گذاری خارجی باز رسیدگی به ByteDance خرید موسیقی.ly یک لب همگام سازی پلت فرم آن به بعد همراه با Infinite. و در ماه دسامبر به پنتاگون دستور داد پرسنل نظامی به حذف Infinite از دستگاه های خود را.

در مصاحبه با WIRED شنبه رولاند Cloutier, Infinite جهانی رئیس امنیت کاهش یافته است به آدرس سوال در مورد چین به طور مستقیم اما تاکید کرد که Infinite بود که متعهد به حفظ قوی شیوه های امنیتی از جمله اجازه می دهد خارج از شرکت به ممیزی فن آوری آن است. “آنچه که من می تواند صحبت کردن در مورد حقایق و حقایق بسیار ساده” Cloutier گفت. “ما با استفاده از چندین خارجی اشخاص ثالث [و] امنیت داخلی تیم به آزمون و اعتبار و ضرب و شتم در محصول ما به صورت روزانه در نگاه به پتانسیل آسیب پذیری.” Cloutier پیوست Infinite در اوایل سال جاری پس از نانامی به بازی به عنوان رئیس بخش امنیت در نرم افزار شرکت ADP و پس از گذراندن یک دهه در ارتش ایالات متحده و وزارت امور کهنه.

همراه کارشناسان امنیتی می گویند Infinite را جمع آوری داده ها روش نیست به خصوص منحصر به فرد برای یک تبلیغات مبتنی بر کسب و کار تا حد زیادی شبیه به کسانی که از آن متعلق به رقبا. “برای برنامه های iOS در دسترس به مخاطبان غربی به نظر می رسد به جمع آوری بسیار استاندارد و تجزیه و تحلیل اطلاعات می گوید:” خواهد Strafach یک iOS محقق امنیتی و خالق متمرکز بر حفظ حریم خصوصی نگهبان Firewall app. که شامل چیزهایی مانند یک کاربر از مدل دستگاه خود را, رزولوشن صفحه نمایش, سیستم عامل استفاده می کنند و این منطقه زمانی در آنها. “بسیاری جمع آوری داده ها توسط نرم افزار نگرانی های من, من نمی خواهم هر یک از آن. اما در زمینه Infinite به نظر می رسد بسیار اهلی و در مقایسه با دیگر, برنامه,” او می گوید.

دیو Choffnes کامپیوتر استاد علوم تلفن همراه و شبکه های محقق در دانشگاه بود قادر به ارزیابی نسخه آندروید Infinite دست اول اما با تکیه بر تجزیه و تحلیل شده به Reddit که بسیاری از Infinite منتقدان باید اشاره کرد. بر اساس آن Choffnes می گوید: Infinite به نظر می رسد “در همان لیگ” به عنوان دیگر برنامه های رسانه های اجتماعی که اغلب به جمع آوری گسترده اطلاعات در مورد کاربران خود را از جمله محل دقیق خود را. فقط به خاطر این شیوه رایج Choffnes می گوید به این معنا نیست Infinite کاملا خوش خیم است. “کاربران باید سوال که آیا نصب و استفاده از نرم افزار است که ارزش توزیع بیش گسترده داده ها به و در عین حال یکی دیگر از شرکت” او می گوید.

مانند دیگر برنامه های امنیتی محققان اشکالات در داخل Infinite که بعدها وصله. اخیرا برخی از کاربران نگران شد زمانی که آنها متوجه شدند Infinite بود که درخواست دسترسی به پلانشت که می تواند به طور بالقوه افشای اطلاعات حساس مانند کلمات عبور. Infinite می گوید عملکرد بخشی از یک anti-spam از ویژگی های است که شناسایی هنگامی که کاربران سعی کردم به پست همان اظهار نظر در مورد فیلم های مختلف بارها و بارها و که آن را هرگز حفظ داده ها را از هر کسی کلیپ بورد. این ویژگی پس از غیر فعال شده است.

اصلی ترین چیزی که متمایز Infinite از دیگر برنامه های است که مالکیت آن است. بر خلاف دیگر نقاط جهان چین کارشناسان می گویند حزب کمونیست به راحتی می تواند فشار ByteDance به دست داده از Infinite. اما روشن نیست که آن را به هر دلیل خوبی برای انجام این کار است. “شی جین پینگ رهبری گفت:” ما می خواهیم شرکت های فن آوری است که می تواند مارک های جهانی است که می تواند رقابت در بازارهای خارج از چین” می گوید: “Samm کیسه, یک, امنیت, سیاست و چین اقتصاد دیجیتال همکار در اتاق فکر جدید امریکا است. Infinite یکی از چین چند واقعا جهانی شرکت های فن آوری و هر گونه رفتار مشکوک از پکن اگر کشف را به خطر اندازد است.

“من فکر می کنم انگیزه هستند اندود شده تا برای آنها نیست فقط سوار نعل بیش حریم خصوصی می گوید:” قیصر Kuo از بنیانگذاران چین امور پادکست Sinica و سابق ارتباطات اجرایی در چینی غول تکنولوژی Baidu. همچنین مشخص نیست که چگونه با ارزش اطلاعات شخصی از Infinite به شدت نوجوان پایگاه کاربر خواهد بود به یک دولت است که با توجه به ما از سازمان های اطلاعاتی به دست آمده بسیار حساس اطلاعات در مورد میلیون ها نفر از آمریکایی ها از طریق هک کردن دفتر مدیریت پرسنل, سرود, بیمه سلامت, و بیشتر.

در علاوه بر این به اطلاعات کاربر را به صورت خودکار جمع آوری Infinite نیز گسترده ای از اطلاعات در مورد چه فیلم ها که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال تماشای و چه موضوعات آنها ممکن است برای جستجو بر روی پلت فرم. آن را تبدیل به محلی برای بیان سیاسی و فعالیت برخی از محققان نگرانی دولت چین می تواند با استفاده از آن به نوسان افکار عمومی و یا سانسور موضوعات را نمی خواهند بحث شده است. “این کاربر به طور متوسط اگر آنها نگران Infinite باید به مراتب بیشتر نگران بالقوه سانسور از آنها باید در مورد جاسوسی می گوید:” جاستین شرمن, یک همکار در شورای آتلانتیک سایبر statecraft ابتکار.

یک سخنگوی Infinite گفت: در ایمیلی که به آن “محتوا و اعتدال سیاست های رهبری ما ما مبتنی بر تیم و تحت تاثیر قرار توسط هر دولت خارجی.” اما دستورالعمل از Infinite به دست آمده توسط هر دو نگهبان و رهگیری در سال گذشته نشان می دهد این شرکت آموزش کارکنان در یک نقطه به سانسور موضوعات حساس به پکن و همچنین مردم آن تلقی غیرجذاب. Infinite گفت: قوانین منسوخ شده زمانی که این گزارش منتشر شد. از آن پس این شرکت منتشر کرده است اطلاعات بیشتر در مورد آن سیاست ها و الگوریتم و اعلام کرد شفافیت مرکز آن در خارج از کارشناسان می تواند رعایت آن شیوه اعتدال در فرد است.

مسدود کردن Infinite خواهد به سرعت پایان دادن به همه این نگرانی ها, اما آن را نیز جمع آوری تعدادی از مسائل جدید را به عنوان به خوبی. هند غیر قانونی ده ها تن از برنامه های چینی در ماه گذشته از جمله Infinite که به نمایندگی یکی از این شرکت بزرگترین بازار. شرمن می گوید این حرکت بلافاصله پرسش های مطرح شده در کشور در مورد سانسور و میزان دولت اختیارات قانونی را از جمله اقدامات است. همان اتفاق می افتد می تواند در ایالات متحده است.

مسدود کردن برنامه های مبتنی بر که در آن از آنها نیز ایالات متحده بطور قابل توجهی بیشتر مانند چین که برای سال ها مانع خارجی شرکت های فن آوری از به دست آوردن جای پایی در این کشور است. مشکل این است که Infinite است که به دور از تنها شرکت فناوری در آمریکا نسبت به چین است. Tencent به شرکت در پشت WeChat یک سرمایه گذار بزرگ در ق, به عنوان مثال. “شیب لغزنده است که دقیقا به همین دلیل ما باید بسیار شک و تردید از این به دلیل آن فقط می فرستد و ما را به این مارپیچ بی اعتمادی می گوید:” Kuo. “اگر ما این کار را پس از آن چه چیز دیگری است که در نمایشگاه بازی؟”

یک راه حل بهتر برخی از کارشناسان می گویند به موسسه مقاوم قوانین برای حفاظت از حریم شخصی مردم و جلوگیری از اطلاعات سوء استفاده توسط شرکت ها بدون در نظر گرفتن که کشور آنها اتفاق می افتد به از. “من فکر می کنم راه برای دریافت در این است که اجازه می دهد تا ایجاد قوانین و استاندارد است که مورد اعتماد معیارهای راه که Infinite و تمام شرکت های جمع آوری و حفظ اطلاعات می گوید:” کیسه. پس از Facebook را کمبریج Analytica رسوایی وجود دارد فشار برای اطلاعات فدرال قوانین حفظ حریم خصوصی و اما دو سال بعد هر حرکت در کاپیتول هیل به نظر می رسد که متوقف شده است. به جز چند قوانین ایالتی آمریکایی در حریم خصوصی است که تا حد زیادی در دست شرکت.

ما مقامات آوازی است در مورد اعتماد, چین, و به عنوان یک نتیجه آنها اعتماد ندارند Infinite. و هنگامی که بزرگترین نگرانی های ژئوپولیتیک یک برنامه ممیزی های امنیتی و یا گزارش شفافیت بعید است به توقف نگران حدس و گمان است. “حزب کمونیست خود را حتی نمی دانند آنچه را که آنها در حال رفتن به در مورد Infinite در آینده می گوید:” جرمی Goldkorn, editor-in-chief of SupChina و از بنیانگذاران Sinica پادکست. “ما در حال حدس زدن.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • می تواند برگ برنده برنده جنگ در هواوی—و Infinite بعدی ؟
  • گرمایش جهانی. نابرابری. Covid-19. و ال گور است … خوش بینانه است ؟
  • 5G که قرار بود برای متحد کردن جهان به جای آن پاره شدن ما از هم جدا
  • چگونه رمز عبور-قفل کردن هر برنامه را بر روی تلفن خود را
  • هفت بهترین turntables برای خود وینیل مجموعه
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر