LeeAnn است وحشت زده پسرش را گرفتن Covid-19. او در نیویورک زندگی می کند و در نزدیکی کشور coronavirus کانون, اما این است که نه تنها مسئله ای که نگرانی او. LeeAnn است به خصوص نگران است چرا که او نوجوان vapes: “این حملات ویروس ریه ها و ریه های خود هستند به احتمال زیاد به خطر بیافتد با توجه به vaping!!!!!!” او نوشت: از طریق Facebook messenger. (سیمی است که تنها با استفاده از LeeAnn نام برای محافظت از خانواده اش حفظ حریم خصوصی.)

در حالی که جدی coronavirus عفونت به احتمال زیاد در جمعیت نوجوانان و کودکان و نوجوانان نیستند ایمنی بدن به ویروس. در حال حاضر برخی از والدین و کارشناسان بهداشت عمومی نگران هستند که vaping مخلوط با کروناویروس می تواند عواقب وحشتناک. “سطح اضطراب در 11 از 10 مورد vaping و در حال حاضر از پدر و مادر می گوید:” جاناتان Winickoff متخصص اطفال در بیمارستان عمومی ماساچوست که مطالعات استفاده از دخانیات در میان کودکان است. “بدون پدر و مادر می خواهد برای دیدن فرزند خود قرار می گیرد در معرض خطر دسته.”

حتی cheerleading ستاره و رسانه های اجتماعی افراد مشهور, گابی ساقی به ترغیب او 1.2 میلیون Instagram followers به ترک در یک آگهی ویدیویی برای Texas Department of State خدمات بهداشتی’ #VapesDown مبارزات انتخاباتی که در آن او هشدار در مورد مواد سمی در بسیاری از vapes. “با همه چیز در رفتن با coronavirus شما بچه ها می خواهید خود را از ریه ها به خوب و سالم” او می گوید: در این ویدئو.

مردیت برکمن و دوریان Fuhrman که اجرای گروه حمایت پدر و مادر در برابر Vaping e-سیگار (هموار) می گویند آنها در حال گرفتن مقدار زیادی از پیام ها از پدر و مادر و حتی بیشتر نگران بچه های خود را’ vaping عادات در حال حاضر در طول بیماری همه گیر. “تلاش برای بدست آوردن من 14 سال, برای ترک سیگار – نمی خواهید” نوشت: یکی از والدین در Facebook صفحه. “او می گوید که او به آن نیاز دارد به او کمک کند با استرس است. آن را به من کشتن.” پدر و مادر دیگر messaged گروه درخواست برای استراتژی برای کمک به شوهرش و نوجوان ترک. او نوشت که Covid-19 انگیزه است او را به “آنها را از این مزخرفات.”

نه تنها پدر و مادر نگران در مورد خطرات بالقوه بهداشتی, اما بیشتر خانواده ها به عنوان پناهگاه در محل هم بیشتر پدر و مادر در حال پیدا کردن در مورد نوجوانان خود را vaping عادات. برکمن می گوید که هموار طرفداران شده اند شنیدن حدیثی داستان از پدر و مادر کشف کودکان خود را بیشتر وابسته به طعم e-سیگار از آنها متوجه شدم. “در حال حاضر است که هر کس در خانه و هم شما نمی توانید پنهان که رفتار دیگر” Fuhrman می افزاید.

کارول سبز رئیس جمهور منتخب از ایالت کالیفرنیا پدر و مادر و معلم ارتباط می گوید: او شنیده های مختلف مجموعه ای از نگرانی ها از پدر و مادر که هنوز در حال کار ضروری شغل در فروشگاه های مواد غذایی و بیمارستان و جاهای دیگر. برای این خانواده ها با کار پدر و مادر و هیچ مدرسه وجود دارد بدون نظارت بزرگسالان برای کودکان خود. “کسانی که پدر و مادر واقعا نگران در مورد آنچه که بچه های خود را انجام می دهند در خانه,” او می گوید.

این اولین و یا حتی بزرگترین—وحشت بیش از vaping و ریه سلامت. ترس بیش از e-سیگار و vaping اوج رسید و در تابستان و پاییز سال 2019 هنگامی که موجی از مربوط به ریه بیماری در حال حاضر شناخته شده به عنوان EVALI (e-سیگار – یا vaping-محصول-استفاده-مربوط به ریه آسیب) در سراسر این کشور کشته شدن 68 نفر و hospitalizing بیش از 2000. بسیاری از این بیماران قبلا سالم نوجوانان که وارد اتاق اورژانس با علائم مشابه به Covid-19 از جمله تنگی نفس و خستگی و درد قفسه سینه. بسیاری به پایان رسید تا در هواکش در حالی که تلاش پزشکان برای تعیین درمان است.

اگر چه مراکز کنترل بیماری در نهایت مرتبط EVALI به ویتامین E استات یک عنصر موجود در برخی از THC vapes, این بیماری ها موجب یک سری از دولت و شهرستان ممنوعیت نیکوتین e-سیگار و طعم vapes و نقل دولت فدرال برای افزایش خرید سن برای محصولات توتون و تنباکو از 18 تا 21.

وجود هر گونه تحقیقات منتشر شده در عین حال که به طور خاص آدرس Covid-19 خطر سلامت برای vapers اما وجود دارد برخی از شواهد نشان دادن خطرات اضافی برای توتون و تنباکو و سیگاری. داده ها از چینی ها در مراکز کنترل بیماری ها نشان می دهد که سیگار کشیدن مرتبط با بیماری هایی مانند بیماری انسدادی مزمن ریوی را افزایش مرگ و میر در Covid-19 بيمار. مطالعه دیگری منتشر شده در اروپا تنفسی مجلهنشان داد که افراد سیگاری باید سطوح بالاتر از ACE2 آنزیم است که در این رمان با استفاده از coronavirus به سلول های ریه. داشتن بیشتر از کسانی که نقاط ورود می تواند افراد سیگاری بیشتر مستعد ابتلا به عفونت است.

علاوه بر این چندین مطالعات قبلی نشان می دهد که vaping ضعیف ریه ها’ پاسخ ایمنی و برگ بدن بیشتر در معرض خطر عفونت به طور کلی. به همین دلیل سازمان غذا و دارو و موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر هر دو آمریکایی هشدار می دهند که vaping می تواند باعث مشکلات اساسی است که پیچیده علائم کروناویروس.

در ماه سپتامبر محققان در دانشگاه یک مطالعه منتشر شده در مجله تحقیقات بالینی نشان می دهد که در موش e-سیگار مختل مهمی لایه چربی در ریه ها است که تله پاتوژن ترک موش های مستعد هنگامی که در معرض یک به طور معمول ضرر و مقدار ویروس آنفولانزا. مطالعه دیگری که توسط محققان در دانشگاه کارولینای شمالی منتشر شده در جولای 2016 در مجله آمریکایی فیزیولوژینشان داد که e-سیگار بخار ضعیف مژه کوچک مانند مو بینی که کمک به پاک کردن مخاط و عوامل بیماری زا را از ریه ها. جداگانه UNC مطالعه منتشر شده در ماه مه گذشته در شیمی تحقیقات سم شناسی یافت می شود این مواد شیمیایی که به e-سیگار خود را دارچین و وانیل و طعم تاثیر می گذارد نوتروفیل ها و ماکروفاژها سلول های کوچک است که کمک به صدای بوقلمون در اوردن تا عوامل بیماری زا قبل از آنها باعث عفونت.

“به طور کلی ما دیدن ایمنی بدن را سرکوب می گوید:” ایلونا Jaspers, متخصص اطفال, متخصص زهر شناسی و معاون دانشگاه کارولینای شمالی مرکز زیست پزشکی آسم و ریه, زیست شناسی که مشغول به کار در هر دو UNC مطالعات. او در توصیف این چربی لایه مژه ها ماکروفاژها و نوتروفیل ها مانند سگ گارد گشت دروازه: آنها ریه ها’ اولین خط دفاع است. “همه آنها به خطر بیافتد توسط e-سیگار,” او می گوید.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

اما تا کنون وجود ندارد بسیار داده است که به صراحت روابط جدی coronavirus عفونت به سابقه vaping. Jaspers که در حال مطالعه است که آیا e-سیگار می تواند ریه ها بیشتر مستعد ابتلا به ویروسی بیماری های تنفسی می گوید: در حالی که این احتمال وجود دارد که vaping بدتر شدن علائم کروناویروس, او “نه امیدوار” است که یک ارتباط روشنی برقرار خواهد شد به زودی. چون vaping و e-سیگار استفاده است که به خوبی مستند شده در پزشکی الکترونیکی پرونده سلامت و آن را بخشی از یک استاندارد و تاریخ پزشکی, کسانی که عادات اغلب به مستند نشده. حتی زمانی که پزشکان سعی می کنند یک vaping تاریخچه پزشکی در طول امتحانات Jaspers اشاره می کند که آنها گاهی اوقات نمی استفاده از شرایط است که نوجوانان را در درک و یا آنها نمی سوالات درست بپرسید.

برای Covid-19 بيمار که اغلب در زجر تنفسی در آن زمان آنها را به بیمارستان وجود دارد ممکن است زمان برای یک پزشک برای گرفتن یک تاریخچه پزشکی دقیق. که بدان معنی است که مردم در حال ارزیابی در بیمارستان مشغول ممکن است Covid-19 عفونت ممکن است کسی نیست که آنها vape. “بیمار نیاز به مراقبت های مناسب و سپس می گوید:” Winickoff های عمومی ماساچوست و بیمارستان اطفال. “ملاحظات در مورد آنچه به آنها وجود دارد را گرفته صندلی عقب.”

Winickoff می گوید که حتی اگر هیچ مطالعه در عین حال نشان دادن یک لینک بین vaping و عفونت کروناویروس همه باید تلاش برای ترک. مردم با به خطر بیافتد ریه ها بیشتر به احتمال زیاد به نیاز به هواکش و با جمله تجهیزات مهم در تامین کوتاه مدت Winickoff استدلال می کند که هر کسی که واریز محصولات توتون و تنباکو و باعث می شود کمتر احتمال دارد که آنها نیاز به پشتیبانی از کسانی که “در واقع ممکن است صرفه جویی در زندگی شخص دیگری.”

در همین حال اعضای گروه که با پدر و مادر نگران و نوجوانان فکر کردن در مورد ترک ها مشغول نگه داشتن. مگان جاکوبز مدیر عامل نوآوری محصول در حقیقت ابتکار یک ضد توتون و تنباکو غیر انتفاعی است که اجرا می شود یک پیام کوتاه ترک خط هدف نوجوانان می گوید که ثبت نام برگزاری مداوم در حدود 500 در هر روز است. که نه مانند سنبله بزرگ در ثبت نام آنها را دیدم پس از EVALI شیوع جاکوبز, یادداشت های, اما از آن است ادامه داد: با وجود این واقعیت است که اکثر نوجوانان به قطع از مکان های که در آن آنها به احتمال زیاد برای یادگیری در مورد حقیقت ابتکار مانند مواد آموزشی در مدارس و یا در دفاتر پزشکان و یا از تابلوهای تبلیغاتی این گروه استفاده می کند به تبلیغ خدمات خود را.

Jacobs موافق است که برای کسانی که ثبت نام coronavirus یک محرک بزرگ. برخی از کاربران نوشتن که آنها نگران سلامت خود را. دیگران گزارش می دهند که پدر و مادر خود را در حال ترغیب آنها به ترک و یا که—از آنجا که آنها در خانه گیر کرده به هر حال—این ممکن است زمان خوبی برای سعی کنید. دیگران را پس از ناامیدی محض نوشتن پیام های مانند: “قرنطینه کاملا از غلاف نوع از اینکه مجبور به ترک.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de