سگ دشوار است زمانی که آنها رسیدن به دوران بلوغ درست مثل انسان نوجوانان

نو جوان, سگ مانند فرزندان نوجوان خود را نادیده مراقبان.

suefeldberg/iStock.com

زمانی که ما اسکاتلندی, توله سگ, سگ گله اسکاتلندی, رسیده, را doggie دوران نوجوانی او به طور ناگهانی متوقف اطاعت از دستورات من است. قبلا اگر من به نام “بیا” آنی خواهد پرواز در سراسر حیاط ما به آغوش من. در حال حاضر 8 ماهه به من مبارز “من” نگاه و زد راه دیگر.

ما مربی سگ توصیه ما برای جلوگیری از فرسایش. “او یک نوجوان” او گفت:. “او از آن رشد کنید.” در حال حاضر یک مطالعه جدید پشتیبان گیری است که: سگ می گوید: تجربه یک دوره فوق حساسيت در شروع دوران بلوغ است که باعث می شود آنها عمل درست مانند انسان نوجوانان است.

“وجود دارد فراوان است عامیانه دانش … که رفتار نوجوانان متفاوت از جوان یا سگ مسن تر می گوید:” باربارا smuts زندانی شد یک رفتاری بوم شناس در دانشگاه Michigan, Ann Arbor بود که درگیر در تحقیق ، این “خیلی خوش آمدید” مطالعه او می گوید: اولین بار است که به که.

توله سگ پیوند با انسان آنجا که کودکان انجام می دهند. “اما صاحبان اغلب احساس می کنید مثل آنها عدم زمانی که توله سگ خود را رسیدن به بلوغ” حدود 8 ماه برای بسیاری از سگ می گوید: لوسی آشر رفتاری ethologist در دانشگاه نیوکاسل و نویسنده سرب از مطالعه جدید از امروز در زیست شناسی حروف. مانند نوجوانان—که بدن سیل با هورمون و که مغز را دوباره سیم کشی در دوران بلوغ—بلوغ سگ می تواند بی اعتنایی و نافرمانی صاحبان آنها.

و صاحبان پاسخ در بسیاری از راه های آشر می گوید. برخی از مجازات نوزادان خود برخی از آنها را نادیده گرفت و برخی حتی ارسال آنها را دور. در واقع نوجوان, سگ ها به احتمال زیاد گروه سنی به زمین در ایالات متحده پناهگاه است.

برای دیدن دقیقا چگونه بلوغ تغییرات سگ رفتار آشر و تیم نظارت 70 زن آلمانی چوپان retrievers طلایی و Labrador retrievers مطرح شده به عنوان پتانسیل راهنمای سگ. از آنها خواسته مراقبان به نمره توله سگ خود را در دلبستگی و توجه به دنبال رفتارهای—مانند نشستن بسیار نزدیک به صاحب خود و یا نمایش به خصوص پیوند قوی برای یک نفر—و همچنین در جدایی مرتبط با رفتارهای مانند لرز و یا لرزش در هنگام پشت سر گذاشت. هر دو نوع رفتارها نشان می دهد به طور کلی اضطراب و ترس.

سگ با نمرات بالا در هر دو مقیاس وارد دوران بلوغ قبل از آن — در حدود 5 ماه در مقایسه با 8 ماه برای کسانی که با نمرات پایین تر. عوامل متعدد باعث شود انسان در دختران نوجوان با والدین فقیر روابط را نیز وارد دوران بلوغ در سن و سال. بنابراین شبیه به انسان و سگ است که مملو روابط با مراقبان آنها دیدن تغییرات در تولید مثل خود را توسعه.

آن را “قابل توجه” پیدا کردن smuts زندانی شد می گوید. بیشتر نوجوانان سگ که تاکید کرد با جدایی از مراقب خود نیز به طور فزاینده ای نافرمان به آن شخص و نه دیگران—دوباره انعکاس ناامنی انسان نوجوانان است.

برای تست اطاعت دانشمندان با بررسی یک گروه جداگانه از 69 سگ راهنمای برای اولین بار در 5 ماه و بعد از آن در 8 ماه. آنها خواسته سگ مراقب و یک غریبه به دادن دستور به “نشستن” است. همه preadolescent نوزادان به سرعت sat برای هر دو نفر اما زمانی که همان نوزادان در دوران بسیاری از “بارها و بارها” حاضر به دنبال سفارش خود را از پرستار. اما آنها به آسانی—و آزاردهنده—اطاعت غریبه. سگ که نیست و ایمن متصل به مراقبان آنها شد و حتی بیشتر مایل به دنبال غریبه دیکته—دوباره بسیار شبیه انسان نوجوانان است.

پوچ نوجوان فاز به نظر می رسد گذرا. با استفاده از داده های جمع آوری شده از مطالعه 285 سگ راهنمای محققان دریافتند که preadolescent و postadolescent سگ به نظر می رسد بیشتر “trainable” از نوجوان pooches.

به دلیل شباهت بین نوجوانان نوزادان انسان و سگ می تواند در خدمت به عنوان یک مدل گونه برای مطالعه دوران بلوغ در انسان, دانشمندان می گویند. و در یک عملی تر توجه داشته باشید موقت طبیعت سگ نافرمانی ممکن است ما را نگران کمتر از زمانی که ما به طور ناگهانی نوزادان دریافت ذهن خود را. فقط بخواهید آنی—او در حال حاضر خوشحال می آیند نشستن و ماندن در حالی که برای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de