این داستان در ابتدا در ظاهر نگهبان است و بخشی از آب و هوا میز همکاری.


دلفین اعداد در اقیانوس هند ممکن است کاهش بیش از 80 درصد در دهه های اخیر با حدود 4 میلیون کوچک cetaceans گرفتار “با گرفتن” در تجاری ماهی تن-تورهای ماهیگیری از سال 1950 با توجه به مطالعه.

به عنوان بسیاری از 100,000 cetaceans–عمدتا دلفین ها–گرفتار شدند تجاری gill شبکه به عنوان by-catch در سال 2006 با زمان سالانه تعداد در حدود 80,000.

منتشر شده در مجله خطر انقراض گونه تحقیقاتدر این مطالعه با استفاده از تغییرات در تعداد زیادی از دلفین ها در آبشش شبکه به عنوان یک راه برای محاسبه تغییرات در جمعیت دلفین در اقیانوس هند.

نویسندگان می گویند gill-net ماهیگیری در اقیانوس هند است که “به طور موثر مدیریت نشده” و به طور بالقوه بزرگترین مسئله حل نشده رو cetaceans امروز.

این مطالعه به رهبری چارلز اندرسون از Manta دریایی سازمان در مالدیو تخمین زده می شود که دلفین اعداد تا به حال به احتمال زیاد کاهش یافته و به تنها 13 درصد از سطح خود را قبل از سال 1980 زمانی که در مقیاس بزرگ ماهیگیری تلاش برای تن ماهی در اقیانوس هند آغاز شد.

Puti لیزا Mustika یک coauthor از مطالعه از دانشگاه جیمز کوک دانشکده کسب و کار, قانون و حکومت گفته نگهبان استرالیا که بسیاری از دلفین ها گرفتار به طور تصادفی در gill شبکه را گزارش داده بودند و به احتمال زیاد دور انداخته بر طرف قایق.

حدود یک سوم از تن کشیده از اقیانوس هند است که در gill شبکه که آویزان در ستون آب–یک روش است که به مدت طولانی نگران حفاظت از چون و همچنین ابتلا به ارزشمند تن آنها نیز اشفته گونه های دیگر از جمله دلفین, نهنگ کوسه ها و لاک پشت.

در این مطالعه نویسندگان اذعان برآورد اثرات در دلفین ها “قطعی نیست” و “موضوع به مقدار عدم قطعیت است.” وجود دارد هیچ تلاشی برای افتراق مختلف دلفین گونه نهفته است.

اما این نویسنده افزود: “با این وجود آنها را برجسته بالقوه تاثیر اقیانوس هند gill-net شیلات در منطقه ای cetacean جمعیت و نیاز به مقدار بهبود نظارت بر کاهش و مدیریت است.”

Mustika گفت: برخی از داده های قابل اعتماد در دسترس بود از ناظران بر قایق و از مطالعات قبلی. در حالی که مطالعه نگاه همه cetaceans–دلفین porpoises و نهنگ ها–اکثریت قریب به اتفاق گرفتار شدند دلفین ها.

“که با گرفتن شماره نگران کننده است اما هستند بسیاری از ابهامات چرا که مجموعه داده ها ناکافی” Mustika گفت.

نتایج گرفته شده از 10 برنامه قابل اعتماد تعداد by-catch بین 1981 و سال 2016 انجام شده در استرالیا سریلانکا و هند و پاکستان شد و مورد استفاده به عنوان پایه ای برای قیاس چگونه بسیاری از cetaceans گرفتار شده بودند در سراسر اقیانوس هند شیلات پوشش 24 کشور است.

ایران و اندونزی و هند و سریلانکا و پاکستان بودند پنج کشور نواز ترین ماهی تن با استفاده از gill شبکه. همراه با عمان و یمن و امارات متحده عربی و تانزانیا کسانی که نه کشور به حساب برای تقریبا تمام دلفین توسط گرفتن.

ایران و اندونزی گزارش نشده by-catch Mustika گفت: در حالی که محدود چهره های که در دسترس بودند از کشورهای دیگر بودند به احتمال زیاد غیر قابل اعتماد است.

در حدود 4.1 میلیون کوچک cetaceans گرفتار شده بود بین 1950 و 2018 در اقیانوس هند gill شبکه.

این مطالعه گفت: در ایران سالانه به طور متوسط گرفتن از 214,262 تن تن–بیشترین مسافت در سراسر اقیانوس هند gill-net شیلات–به احتمال زیاد ابتلا به 30,302 cetaceans یک سال است.

این مطالعه نشان داد که برای هر 1000 تن ماهی در حال حاضر گرفتار شدن حدود 175 cetaceans نیز گرفتار شدن.

Mustika گفت: اکثریت قریب به اتفاق کسانی که حیوانات می میرند. “این یک مرگ دردناک. دلفین ها باهوش هستند اما به دلیل خالص بسیار نازک در آب دلفین ها’ سونار نتواند آنها را.”

او گفت: ماهیگیران باید به عنوان دیده می شود “دلفین قاتلان” و کسانی که او تا به حال صحبت با ناراضی بودند زمانی که دلفین ها شد, گرفتار در شبکه خود را.

این مطالعه گفت: با گرفتن برآورد نیز می تواند بیش از حد کم است. “این تخمین ها را شامل نمی شود cetaceans که گرفتار شده بودند توسط gill net اما دور انداخته در دریا استفاده می شود به عنوان طعمه و نه فرود, فرار از گرفتن اما پس از آن درگذشت دچار قابل توجه sublethal اثرات و یا گرفتار شده بودند در شبح, شبکه یا فرود آمد اما ثبت نشده است.”

Mustika گفت: راه حل برای این مشکل می تواند شامل کار با فیشر به سوئیچ از gill شبکه به دیگر لوازم ماهیگیری مانند قطب و خط.

همچنین وجود داشته است دادگاه با استفاده از دستگاه های متصل به شبکه است که جلوگیری از دلفین ها از جمله چراغ و یا دستگاه هایی که باعث تند صدا. تنظیمات شبکه در اعماق کم عمق کاهش می یابد by-catch اما همچنین کاهش مقدار تن گرفتار شدن.

“راه حل این است که باید تکنولوژی و همچنین با استفاده از چرخ دنده ماهیگیری که بیشتر پایدار” Mustika گفت. “اما ممنوعیت این ماهیگیران است نه یک راه حل برای کشورهای در حال توسعه.”

او گفت مهم است به درک وجود دارد یک “واقعیت سیاسی” در اقیانوس هند که در آن صدها نفر از هزاران نفر از نسبتا ماهیگیران فقیر و خانواده های آنها تکیه gill شبکه.

نویسندگان این مطالعه همچنین پیشنهاد کرد که افزایش نظارت بهتر چک در بنادر و کنترل از راه دور فن آوری می تواند کمک به با گرفتن شماره پایین.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل Devsرویایی دره سیلیکون کوانتومی, هیجان انگیز
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را—راه امن
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de