خشونت خانگی در افزایش رکود بزرگ

اورژانس بازديد خشونت حوادث در کالیفرنیا بیش از سه برابر در دوران رکود بزرگ در مقایسه با سال قبل از سیگنالینگ نیاز به آماده شدن برای شبیه تر و طولانی مدت اثرات طول COVID-19 بحران مالی نشان می دهد دانشگاه کالیفرنیا در دیویس محققان.

انجام یکی از اولین مطالعات تاریخ بررسی تاثیر مدرن رکود در بیمارستان و اورژانس بازديد محققان دریافتند که آزار جسمی در بزرگسالان افزایش قابل ملاحظه ای بین دوره های زمانی با سیاه و بومی مردم آمریکا که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار. خشونت علیه کودکان نشان نمی دهد یک افزایش مشخص شده اند. نتایج منتشر شده در طب پیشگیری در ماه ژوئن.

“نتایج حاصل از مطالعه ما درخشش یک نور افکن بر اهمیت داخلی و خشونت های مربوط به غربالگری و پیشگیری از پاسخ در طول چند ماه آینده از COVID-19 مالی اثر” گفت: مطالعه اولیه نویسنده آلوارو مدل-Herrero, پروژه دانشمند برای UC Davis مرکز سلامت و محیط زیست است. “قابل توجه خشونت خانگی است که به شدت تحت-گزارش و موارد که در نهایت در اتاق اورژانس و یا در نتیجه بستری در بیمارستان ها تنها نمونه های فاحش. این به ما می گوید ممکن است حتی مشکل بزرگتر از این اعداد نشان می دهد.”

این مطالعه نویسندگان شامل Suzette Smiley-جواهر از UC Davis School of Veterinary Medicine; Martha Sibley گروه روانپزشکی دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو; امی Bonomi دانشگاه ایالتی میشیگان; و دنیس Reidy دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه.

مطالعه نگاه 53,000 خشونت خانگی قسمت

نویسندگان این مطالعه نگاه بیش از 53,000 داخلی-خشونت-قسمت مربوط متشکل از هر دو صمیمی و شریک زندگی خشونت را به عنوان به خوبی به عنوان خشونت علیه بزرگان و کودکان بین سال 2000 تا 2015. اعداد کشیده شد از کالیفرنیا از ایالت سلامت برنامه ریزی و توسعه و یا OSHPD و سپس شکسته شده بین سال طول قبل و بعد از رکود بزرگ. در حالی که رکود بزرگ رسما به طول انجامید کمتر از دو سال از دسامبر 2007 تا ژوئن 2009 در طی آن تولید ناخالص داخلی قرارداد اقتصادی بحران تولید طولانی مدت عواقب برای افراد و همچنین جامعه به عنوان یک کل محققان گفتند.

“فعال کمک رسانی به ویژه مورد نیاز برای minoritized مردم که ممکن است به خصوص جدا شده دچار اشکالی از خدمات و مواجه شدید استرس های مالی گفت:” یکی از نویسندگان Bonomi, از دانشگاه ایالتی میشیگان.

سیاه پوستان بیش از سه بار بیشتر احتمال دارد به قربانیان

سری زمانی برای مطالعه تقسيم شدند قبل از رکود اقتصادی (2000 ژانویه-نوامبر سال 2007) و رکود اقتصادی/post-رکود اقتصادی (دسامبر 2007-سپتامبر 2015) دوره. سیاه پوستان بودند بیش از سه بار بیشتر احتمال دارد دچار خشونت خانگی در طول دوره رکود که در مقایسه با دیگر بخش های کالیفرنیا جمعیت, با توجه به داده ها. آمار نشان داد که 3.58 اورژانس بازدیدکننده داشته است در هر 100000 نفر جمعیت در مقایسه با 10.42 اضطراری بازدیدکننده داشته است در هر 100000 نفر برای سیاه پوستان است. بستری نرخ باقی مانده است نسبتا مشابه از قبل از رکود اقتصادی نسبت به رکود اقتصادی/پست-دوره رکود اقتصادی به جز بومیان آمریکایی که نزدیک به دو برابر شده است.

مراجعه به بخش اورژانس بسیار بیش از بستری شدن در بیمارستان در طول 2007-2015 زمان دوره است.

علاوه بر این تعدادی از پلیس کالیفرنیا خواستار سلاح-درگیر خشونت خانگی قسمت به طور پیوسته افزایش یافته و از سال 2008 (65,219) 2014 (75,102).

هزینه های مرتبط با خشونت خانگی

برای دوره تجزیه و تحلیل (2000-2015) برآورد کل هزینه برای تمام تجزیه و تحلیل خشونت بستری شدن در بیمارستان بیش از 1 میلیارد دلار (دیتا در دسترس نیست برای اورژانس هزینه ها).

ظهر از بیمارستان باقی می ماند کمی افزایش طول رکود اقتصادی/پست-دوره رکود اقتصادی نسبت به قبل از دوره رکود اقتصادی است و در عین حال تورم شارژ در هر بستری به طور چشمگیری افزایش یافته و در طول زمان با توجه به مطالعه است.

خشونت نرخ متناظر با دیگر بازدیدکننده داشته است بیمارستان

این مهم است که توجه داشته باشید که توصیف افزایش داخلی-خشونت های مربوط به بستری شدن در بیمارستان در طول رکود اقتصادی مربوط نیست به یک روند کلی در مراقبت های بهداشتی در کالیفرنیا است. برای مثال در کالیفرنیا بیمارستان سرطان نرخ کاهش یافته است در طول رکود بزرگ با توجه به OSHPD داده است. اما افزایش تقاضا برای مراقبت های اورژانس در طول رکود اقتصادی و پس از دوره رکود اقتصادی گزارش شده است و ممکن است منعکس کننده محدودیت دسترسی به مراقبت در بخش دیگر از سیستم مراقبت های بهداشتی محققان گفت.

نویسندگان تحقیقات خود ادامه خواهد داد.

این تحقیقات با حمایت UC Davis فمینیستی موسسه تحقیقات بذر گرانت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر