دونالد کندی صحبت می کرد در دانشگاه استنفورد سال 1998 شروع در حالی که خدمت به عنوان کمیسیون از سازمان غذا و دارو.

چاک نقاش/سرویس خبری استنفورد

دونالد کندی احتمالا خواهد بود خوشحال با یک دوست قدیمی را ادای احترام به او به عنوان “بسیار نزدیک به یک رنسانس است.”

آن را سخت به استدلال می کنند با واقعیت. 8 سال او به عنوان سردبیر از علم شد و تنها در فصل آخر در یک مدت طولانی و بسیار حرفه ای. او را صرف بیشتر از آن در دانشگاه استنفورد از جمله 12 سال به عنوان رئیس جمهور آن قطع شده توسط یک 2-سال روی لئامت دادن به عنوان رئیس سازمان غذا و داروی آمریکا تحت ریاست جمهوری جیمی کارتر. اما دانشگاه هاروارد-آموزش neurobiologist عینک آن و افتخاری دیگر به آرامی رانده شده توسط سیری ناپذیر کنجکاوی در مورد جهان و مایل به کمک به آن را به مکانی بهتر است.

کندی که در 21 آوریل از COVID-19 در سن 88, لذت نقش خود را به عنوان یک دانشمند مربی بنده و ارتباط برقرار, به یاد می آورد تام Grumbly بود که خود را مشاور در FDA. “درخشان خنده دار فرد بسیار خاص می گوید:” Grumbly که منجر به یک پایه و اساس است که طرفداران برای افزایش حمایت از تحقیقات کشاورزی. “او می تواند صحبت کردن در هر سطح به مردم در مورد علم بدون مهربان به آنها. و او می تواند ایستادن پا به پا با بهترین دانشمندان در جهان است.”

ترکیبی از عقل قوی و یک نگرانی واقعی برای فرد خدمت کندی به خوبی در علم. “او فوق العاده شریک در AAAS می گوید:” آلن Leshner سابق دیرین اجرایی در ارتباط است که منتشر علم. “او به کمک عقل خود را در مورد علم و سیاست عمومی ما به تلاش های حمایت از طرف جامعه است.”

به عنوان سردبیر از سال 2000 تا 2008 کندی led مجله از طریق برخی از مشخصات بالا مجادلات و نوتبوک سرمقاله در همه مسائل موثر بر خوانندگان خود را. و آن را خود طبیعت به equivocate.

نوشتن در سال 2007 مورد نیاز برای جلوگیری از کشاورزان و استفاده از آنتی بیوتیک ها مبارزه او برپا و از دست داد—در حالی که در FDA او گذاشته یک چشم انداز روشن. “البته یک پزشک ممکن است نوشتن یک نسخه برای اشتباه نشانه و یا یک بیمار را با استفاده از آنتی بیوتیک در امید مقهور ساختن یک ویروس است. اما مقاومت آنتی بيوتيکی حل خواهد شد تنها زمانی که ما در پایان استفاده [یا به جای سوء استفاده] از این عوامل در دامپزشکی.”

او همچنین ساخته شده از هیچ تلاشی برای پنهان کردن تحقیر خود را برای سیاستمدارانی که به دنبال جلوگیری علمی نتایج از رسیدن به مکان. یک سال 2006 سرمقاله با عنوان “جدید تهوع سفارش” برای مثال شانس حوادث در دو علم آژانس است که او مشخص به عنوان “بخشی از یک مزاحم الگوی آن [جورج] بوش دولت معتاد شده: نادیده گرفتن شواهد اگر آن را نمی کند به نفع سیاست های مورد نظر نتیجه. بالاتر از همه, اجازه ندهید عمومی یک ایده است که دانشمندان در داخل دولت مخالف با حزب خط.”

کندی طولانی تعامل با سیاست نیز در سمت چپ او با برخی از زخم. او استعفا داد به عنوان رئیس جمهور از دانشگاه استنفورد در سال 1991 در پی آشکار است که این دانشگاه تا به حال نقض قوانین فدرال حاکم بر استفاده از تحقیقات فدرال دلار است. او احساس کردند که کنگره منتقدان تا به حال ناعادلانه خاص استنفورد برای شیوه که مشترک در سراسر دانشگاه گفتن رسانه ها که “ما برای اولین بار پنگوئن کردن تخته یخ شناور یخ و ما پیدا کند آن را سرگرم کننده است.”

اما این کبودی تجربه نمی لرزش ایمان خود را در ارزش گفتمان عمومی درباره مسائل مربوط به جامعه علمی و نیاز به دانشمندان برای تبدیل شدن به درگیر در سیاست. او در اوایل و قوی صدا برای مثال در خواست آب و هوا محققان به تهاجمی تر در توضیح تهدیدات ناشی از تغییر آب و هوا. (نگرانی خود را برای محیط زیست نیز منعکس شده در شور و شوق خود را برای پرنده نگری; زمانی که در علماو خواهد به اشتراک گذاری اخیر رؤیت با کارکنان که آنها نیز birders.)

که سردبیر علم نیز به معنای برخورد با یک میزبان از مشکلات موجب ناراحتی. مجله نشریه در سال 2001 اولین توالی ژنوم انسان برای مثال قبل بود حساس مذاکرات با این دو تیم رقابت—به عنوان به خوبی به عنوان علم‘s انتشارات رقیب مجله طبیعت—بیش از زمان نقطه عطفی نشریات و اشتراک گذاری اطلاعات. و در سال 2006 او منتشر شد نتایج یک تحقیقات مستقل چگونه این مجله آمده بود به انتشار دو مقاله مربوط به تقلب در تحقیقات سلول های بنیادی انجام شده توسط یک تیم از کره جنوبی و دانشمندان است.

کندی به احتمال زیاد تا به حال کسانی که حوادث—و بسیاری دیگر—در ذهن زمانی که او می گذراند وداع سرمقاله در فوریه 2008 به جانشین او Bruce Alberts. “من می خواهم به التماس بروس به من اجازه نوشتن گاه به گاه سرمقاله … فرصتی برای تجاوز کردن کمی هر زمان که برخی از خشم بیش از من سطح تحمل,” او نوشت. که آرزو اعطا شد و او همچنان به نوشتن برای مجله تا زمانی که درد و رنج سکته مغزی در سال 2015.

که در سال 2008 سرمقاله کندی ارائه مشاوره به Alberts در حال ویرایش یک مجله علمی. اما آن را نیز می تواند ایستاده به عنوان یک نوشته در زندگی طولانی خود را در عرصه عمومی.

“عنوان نمایشگاه به عنوان شما می توانید همدردی با خشم اعتراف نهادی خطا در هنگام مناسب و شرکت” کندی نوشت. “و هنگامی که نا امید شکایت به اعضای AAAS هیئت مدیره به یاد داشته باشید لبخند بزنید!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net