آیا نمی شود فریب خورده Covid-19 تماس با ما-ردیابی کلاهبرداری

کلاهبرداران را در بر داشت و در عین حال یکی دیگر از راه برای استفاده از همه گیر.

این Covid-19 همه گیر ایجاد کرده است نخست شرایط را برای کلاهبرداری است. از حملات فیشینگ به بیکاری تقلب حمله قرار داده اند بیشتر استثماری تاب خود را کلاسیک hustles. و در حال حاضر کمیسیون تجارت فدرال آمریکا هشدار داده است که این کلاهبرداران را طراحی کرده اند کلاهبرداری در اطراف وزارت امور خارجه تماس با ما-طرح ردیابی.

شما احتمالا شنیده ام زیادی در مورد تماس با ما-ردیابی تلفن همراه برنامه های, اما دولت بهداشت و درمان بخش نیز ramping تا دستی برنامه ها توسط کارکنان آموزش دیده داوطلب. ایده این است که به “ردیابی” افرادی که در تماس با کسی که آزمایش مثبت برای Covid-19 و توصیه به همه کسانی که ممکن است در معرض قرنطینه به شدت در خانه و برای نظارت بر علائم ممکن است. برای همه این کار تماس با ردیاب نیاز به در تماس گرفتن با بسیاری از بالقوه نهفته مردم و بسیاری از کشورهای در حال ارسال متن هشدار به تماس تماس با ما-ردیابی خطوط تماس ویژه. اما با توجه به اینکه کلاهبرداران در حال حاضر ماهر در انفجار گمراه کننده پیام های متنی SMS, تماس با ما-ردیابی ارتباطات را تبدیل به یک فوتی و فوری ارتباطی برای همکاری انتخاب کردن برای تقلب.

“وجود دارد هیچ سوال تماس, ردیابی نقش حیاتی در کمک به جلوگیری از گسترش Covid-19” کالین Tressler یک FTC مصرف کننده متخصص آموزش و پرورش نوشت: در هشدار روز سه شنبه. “اما scammers تظاهر به تماس با ردیاب و بهره گیری از چگونگی روند کار نیز ارسال پیام های متنی. ایشان در حال دادن پیام های متنی که شما بخواهید روی یک پیوند کلیک کنید. نمی طعمه را.”

مخرب روی پیام های متن می تواند شامل لینک یا دانلود نرم افزارهای مخرب بر روی دستگاه خود را با یک کلیک و یا شما را به یک صفحه فیشینگ است که جواب شما را به خواندن اطلاعات شخصی یا رمز عبور. یک نمونه اس ام اس کلاهبرداری ارائه شده توسط FTC آمده است: “کسی که در تماس با شما آزمایش مثبت یا نشان داده است علائم Covid-19 & توصیه شما به خود منزوی/تست شده است.” آن را پس دهید هدف برای کسب اطلاعات بیشتر با بهره برداری از یک URL. از جمله مخرب متون نیز می تواند شما را به تماس های جعلی با خط تلفن به ادامه نیرنگ و گرفتن اطلاعات شما وجود دارد.

“از آنجا که وجود ندارد بسیاری از ارتباطات در عین حال در مورد آنچه که رسمی’ contact-ردیابی متوجه می خواهم نگاه کاربران باید چند راه برای تعیین اینکه آیا آنچه را که آنها دریافت یک کلاهبرداری است می گوید:” جیک ویلیامز یک مشاور امنیتی و بنیانگذار شرکت تفسیر Infosec. “این است که تنها با این واقعیت پیچیده است که ممکن است پیام های متفاوت در سراسر مناطق ادارات بهداشت و غیره.”

سراسیمگی از برنامه های جدید و خدمات راه اندازی در پاسخ به همه گیری قطعا می تواند سخت به نگه دارید تا با. FTC اشاره می کند هر چند که هنوز هم وجود دارد برخی از پایه touchstones شما می توانید به نقطه کلاهبرداری. برای مثال واقعی در بخش بهداشت و درمان تماس با ردیاب هرگز از شما شماره امنیت اجتماعی شما اطلاعات کارت اعتباری و یا دیگر اطلاعات مالی. و آنها نمی خواهد از شما درخواست ارسال پول در هر نقطه و یا شرکت در هر نوع معامله است.

“در تجربه ما موفق ترین کلاهبرداری بهانه انجام دو چیز است. آنها با قرار دادن یک کاربر به یک حالت سردرگمی با معرفی یک چالش جدید است. آنها را وادار به کاربر برای عمل” ویلیامز می گوید. “Covid-19 تماس با ردیابی یک مثال عالی از چیزی است که هر دو. اقدامات قربانی را باید از جمله کلیک کردن بر روی لینک دانلود یک سند یا ارائه اطلاعات محتمل است.”

هیچ کس تقصیر شما برای دام در طول یک بیماری همه گیر وجود دارد اما اقدامات احتیاطی شما می توانید برای به حداقل رساندن خطر خود را. مطمئن شوید که شما باید دو فاکتور تأیید هویت راه اندازی به عنوان بسیاری از حساب های آنلاین خود را به عنوان امکان پذیر است. به این ترتیب حتی اگر یک هکر می شود یکی از رمزهای عبور خود را, آنها هنوز هم می خواهید یک زمان سخت واقع شدن در. مطمئن شوید که شما با نگه داشتن نرم افزار و به روز رسانی سیستم عامل به برق وصل کردن به عنوان بسیاری از حفره های که ممکن است در برابر نرم افزارهای مخرب. و نگاه به فیلتر و مسدود کردن خدمات اگر شما واقعا هولناک که با تماس های ناخواسته و متون.

همه گیر و مربوط به بحران اقتصادی جهانی هستند به اندازه کافی استرس زا است اما به عنوان رسمی تماس با ما-ردیابی برنامه های سطح شیب دار تا آن را متاسفانه لازم به تشخیص واقعی هشدار از کلاهبرداری.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • چرا انسان کاملا دمدمی مزاجی هنگامی که آنها از دست داده
  • دره سیلیکون تجدید نظر به (خانه) office
  • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
  • Covid-19 ترسناک لخته شدن خون نیست که تعجب آور
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>