در یک زمان ساده تر راه بازگشت در ژانویه 2019 من دارد آموخته شده است می خواهم یک اسم رمز برای اخراج بحث در نظر گرفتن محل در دفتر من. من تو را دیدم جلسات لقب پس از یک طوفان گرمسیری در یک همکار تقویم کار که آنها را به مجموعه ای به عمومی. از مرض کنجکاوی من خود را بررسی تقویم ماه به عقب تا سال 2018 به پیدا کردن زمانی که مذاکرات آغاز شد. حتی پس از سال ها در یک اتاق که در آن مکان بود که تیم مورد نظر, تقویم, تنظیم, من هنوز هم شگفت زده است که من تا به حال دسترسی به این اطلاعات از اب زیر کاه راحتی از میز من. من همچنین می توانید ببینید که این فرد صرف تعطیلات آخر هفته خود را و زمانی که آنها می خواهم به ورزشگاه قبلی سه شنبه. چند ساعت بعد من چپ HR برک آوت اتاق یکی بدون کار من است. در راه رفتن به خانه با خودم فکر کردم در مورد اینکه آیا آنها می خواهم دیده می شود من به عنوان بخشی از گروه به نام بعد از طوفان و بخت برای توده فسخ است.

در طول Covid-19 همه گیر به عنوان ناامید و شرکت های نزدیک به طور کامل و یا غیر روحانی کردن بخش های مهمی از خود را دست پاچه نیروی کار وجود دارد یک مورد ساخته شود که در محل کار شفافیت—به خصوص برای کسانی که در محل کار در حال حاضر شامل مشاوره ازدواج و مشاوره حیوانات خانگی و کودکان است ضروری تر از قبل. که تنظیمات تقویم می تواند در مبارزه با تناقض در آنلاین ساعت, کمک در کار در سراسر گریه نوزادان پر از لکه های Wi-Fi و بی حیوانات و کمک به راه اندازی همکاری. من مخالفم. حد و مرز در زندگی کاری و توجه بیشتر نه کمتر حالا که ما در خانه هستند و بدون آنها. یکی از راه های ساده به معنی حمایت از این است که به نگه داشتن تقویم خود را تنظیم به خصوصی.

مردم عجیب و غریب در مورد تنظیمات تقویم. من برای اولین بار یاد گرفتم این سال پیش زمانی که یک کار دوست و ذکر او تقویم بود همیشه باز است و او مورد نیاز خود را مستقیم گزارش به انجام همان. “Ew چرا ؟” من متفکر پاسخ. این درست است که برخی از مردم فقط دوست دارم به رخ کشیدن آنچه آنها انجام می دهند در همه زمان ها. “بررسی من کال آن را تا به تاریخ” بسیاری از smugly پاسخ هنگامی که خواست برای راه اندازی یک جلسه. دیگران (من) ناشیانه دیدار با ایده همکار کارکنان دانستن اینکه چه وقت آنها را به یک دکتر قرار ملاقات و یا یک کودک در کلاس شنا با یک هذلولی اخم کردن. به ندرت وجود دارد وسط زمین.

“وجود دارد این فرض که شفافیت ایجاد اعتماد بیشتر به خصوص اگر اعمال در زمان عدم قطعیت می گوید:” راشل Botsman اعتماد همکار در دانشگاه آکسفورد و نویسنده که می تواند به شما اعتماد کند ؟ هر استدلال من شنیده ام در حمایت از باز تقویم با تکیه بر شفافیت استدلال. اگر هر کس می تواند ببینید که چه هر کس در حال انجام است وجود دارد یک درجه از پاسخگویی. مشکل این است که این منطق متکی به یک کارمند نیاز به اثبات آنچه که آنها در حال کار بر روی به جای اینکه ذاتا اعتماد به درست کار بر روی آنچه که آنها استخدام شده بودند به کار بر روی.

باز تقویم Botsman می افزاید: “واقعا یک مثال خوب از نحوه اغلب مردم در حال صحبت کردن در مورد شفافیت اما آنچه که آنها به دنبال این است که برخی از اندازه گیری از کنترل است.”

تجربه خود من با تقویم باز بودن به من فهماند ممکن بود به سرعت برنامه ریزی برای ملاقات با کسی که من با کار کرده و ببینید که چگونه بسیاری از روز هفته صبح آنها در زمان کلاس ها در, Shadowbox,. من هم یاد گرفته بود که تحت تست های باروری داشتن ظهر نوشیدنی با غیر همکاران و ساخت برنامه های سفر برای تعطیلات زمان تغییر ظاهر به صورت کار از راه دور. داشتن دسترسی به این اطلاعات در کلیک یک برگه ایجاد یک بدسم صمیمیت با مردم من می دانستم که به طور انحصاری در زمینه های یک میز کار.

“نگه داشتن یک تقویم باز می تواند یک شکل از وضعیت سیگنالینگ که در آن مردم سعی کنید برای نشان دادن چقدر شلوغ و یا مهم آنها می گوید:” Adam Grant یک روانشناس سازمانی در مدرسه وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا و میزبان از تد پادکست WorkLife. “در سطح سازمانی و خواستار باز تقویم یک راه آسان برای مردم را به احساس نظارت و micromanaged.”

در حال حاضر است که هر کس در خانه, قراردادن لپ تاپ خود را و سلامت عقل را به هر گوشه و مخفیگاه آنها می توانند برای یک لحظه آرام به گرفتن برخی از کار انجام شده—اگر آنها ممتاز به اندازه کافی به حتی قادر به کار از خانه—آن را نمی کند به نظر می رسد معقول تر است که اگر آنها در حال ملاقات با محل کار انتظارات وجود دارد مطلقا هیچ نیاز به پیگیری آنها چگونه وقت خود را صرف?

“هنگامی که شما می توانید ببینید که چه مردم انجام می دهند میزان اعتماد و ایمان شما به خود در بهره وری مرزهای خود را کاملا تشدید می گوید:” Botsman. او راست. هماهنگ ترین کار رابطه من با رئیس رخ داده به یکی که در آن آنها به سادگی مورد اعتماد من بود که در آن من نیاز به زمانی که من نیاز به وجود داشته باشد در انجام آنچه که نیاز به انجام. چگونه من علنا ثبت زمان من بی ربط بود. Botsman توصیف اعتماد به عنوان “اعتماد به نفس ارتباط با ناشناخته است.”

باز دفتر محیط فیزیکی شده است به طور موقت به حالت تعلیق اما دید و دسترسی به همکاران’ زندگی است. شل Instagram #WFH داستان (و selfies), Facebook, زوم. اضافه شده جزء قادر به دیدن یک همکار بسته بندی شده 1:1 جلسه برنامه توابع تنها به من عصبی مورد بلوک بی وقفه از زمان در خود من. ما لازم نیست که. نه در حال حاضر. نه همیشه.

“تقویم مشترک هستند احتمالا بدترین اختراع در نرم افزار مدرن” می گوید: Jason سرخ شده, موسس و مدیر عامل شرکت Basecamp. “آنها commoditize همه زمان و آن را در دسترس برای هر کس دیگری را.”

“ما لازم نیست تقویم مشترک در Basecamp,” سرخ شده اضافه می کند. “من نمی دانم چه کسی دیگری را روز به نظر می رسد. هر کس در اینجا در کنترل زمان خود را و اگر شما می خواهید شخص دیگری شما باید برای آن را بپرسید. شما باید به معنای واقعی کلمه بگو: آیا شما را از یک ساعت به عقب در این مورد ؟ یا 20 دقیقه است؟’ این یک مذاکره است. شما نمی توانید فقط با کلیک یک جعبه و گرفتن چیزی است.”

اگر شما نیاز به رفتن برای یک ساعت اگر شما نیاز به رفتن ایستاده در خط در فروشگاه مواد غذایی قرار داده و فرزندان خود را به استدلال می کنند با شریک زندگی خود را فریاد به بیابان شما باید قادر به انجام این کار بدون نیاز به عموم حساب خود را خاموش و یا مدت زمان آنلاین.

“تا زمانی که کار انجام می شود می گوید:” سرخ “شما باید قادر به انجام آنچه شما باید انجام دهید. آن پایین می آید به اعتماد است.” در نظر بگیرید که آن طول می کشد برای ثبت چیزی که شما در حال رفتن به انجام خود را در تقویم عمومی از آن را به سادگی به انجام چیزی. “هنگامی که این کار انجام می شود و شما به اطلاع مردم شما در حال کار با حدود چه خبر است و سپس همه چیز خوب است” می افزاید: سرخ شده. به عبارت دیگر اجازه دهید کار خود را برای خود صحبت می کنند.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بزرگ تر سیمی داستان
  • موضوع: چگونه همه ما حل بحران آب و هوا
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • سلامتی اثرگذارندهها فروش وعده های دروغین به عنوان بهداشت ترس افزایش می یابد
  • چرا زندگی در طول یک بیماری همه گیر احساس حقیقی
  • خدمات پستی را تعجب آور نقش مهمی در زنده ماندن روز قیامت
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de