اصلا بحث در مورد Covid-19 ‘امواج’—این آنفولانزای اسپانیایی

آن را مفید به فکر می کنم در مورد کوروناویروس در آینده همزمان موج. این یک طولانی, طولانی بیماری همه گیر است که تنها فقط گرفتن آغاز شده است.

پس از همه گیر شروع به تهدید دوم مرگبارتر موج coronavirus را دستگیر کرده است این تصور عمومی است. ترس که باعث ویروسی Facebook پست ها و تاثیرات استراتژی دولت این است که این بیماری همه گیر خواهد شد به دنبال یک مسیر مشابه که از سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی. دو سوم از 50 میلیون که فوت می دهد که از اکتبر تا دسامبر سال 1918 در یک به اصطلاح “موج دوم.” اما این ترس ممکن است گمراه. جهان است که هنوز رتبهدهی نشده است به آمار اوج موج اول. و تا زمانی که ما یک واکسن آن را به احتمال زیاد هرگز.

در سراسر جهان همه گیر است که هنوز هم در حال شتاب گرفتن است. اولین مورد گزارش شده در چین در اواخر ماه دسامبر. از آن زمان سه ماه از آن تاریخ برای رسیدن به یک میلیون نفر. جهش از 12 میلیون نفر به 13 میلیون نفر در زمان فقط پنج روز. یک همشهری چوب خط حساب کردن قرار می دهد تعداد کل مرده در 570,000. روزانه مرگ و میر در اوج خود در اواسط ماه مارس در 10 ، 000 یک روز پس از آن آنها را ماند در اطراف 5,000 خوانده شده را علامت.

کشور همچنان به شکستن گریم سوابق. در آمریکای لاتین که در آن بیماری است که شتاب سریع ترین, برزیل, گزارش دیگری 24,000 موارد بر جولای 12, آوردن مجموع آن به 1.87 میلیون. هند در ابتدا موفق حاوی ویروس, گزارش یک رکورد سنبله در جولای 11-27 و 114 موارد—مصرف ملی در مجموع به بیش از 800,000.

در جهان بدترین آمار کشور ایالات متحده آمریکا, 20 متحده و پورتوریکو گزارش یک رکورد بالا و متوسط از عفونت های جدید در طول هفته گذشته با توجه به واشنگتن پست. پنج متحده—آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا, می سی سی پی و تگزاس نیز شکست سوابق روزانه به طور متوسط مرگ و میر در آن دوره است. ما در مجموع در حال حاضر بیش از 3,290,000 موارد و 132,000 مرگ و میر. “در بسیاری از جهان, ویروس است که تحت کنترل” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در هفته گذشته. “آن بدتر شده است.”

در حالی که گسترش ویروس در هر کشور خواهد بود رانده شده توسط انواع مختلفی از عوامل, یکی از چیزهایی که لینک بالا عفونت و مرگ و مير است و به شدت از کشور مداخلات آن مدرسه و کار بسته شدن محدودیت های بین المللی و داخلی سفر ممنوعیت تجمعات عمومی, اطلاعات عمومی و مبارزات و همچنین به عنوان تست و تماس با ردیابی. محققان از دانشگاه آکسفورد جمع آوری روزانه اطلاعات در طیف وسیعی از مهار و بسته شدن سیاست های 170 کشور از تاریخ 1 ژانویه تا مارس 27. یافته های قطعی شد: زودتر و شدیدتر کشور lockdown کاهش احتمالی خود را از مرگ و میر. “پرونده بسته شده است در نظر چگونه به بهترین شامل این می گوید:” Amitava نوری دانشیار در داده های بالینی علوم در دانشگاه کالج لندن است. “کمتر سختگیرانه خود را به اقدامات بیشتر مرگ و میر شما باید توسط یک کشور مایل است.”

کاهش این مستندات ثابت کرده است به چالش کشیدن—سازمان ملل است که قبلا شیوع بیماری تحت کنترل گزارش داده اند که شیوع بیماری های جدید. اسرائیل برای مثال گزارش شده تقریبا 1000 موارد جدید در جولای 5 و تا به حال به reimpose محدودیت. کره جنوبی گزارش کرده است چندین جدید عفونت خوشه های ناشی از کاباره ها و دفاتر.

اهمیت مداخله دولت ممکن است توضیح دهد که چرا این ویروس هنوز ویران درآمد کشور است. “یکی از دلایلی که برخی از کشورهای کم درآمد داشته اند نسبتا پایین تر موارد به این دلیل که آنها به دنبال مشاوره بهتر می گوید:” بانرجی. او به عنوان مثال از Dharavi در بمبئی هند که یکی از آسیا بزرگترین محله های فقیرنشین. “در مقایسه با هر متریک در این سیاره این است که خیلی محروم بود اما نسبتا موارد کمتر و پایین تر مرگ و میر,” او می گوید. به چه دلیل ؟ مردم عینک ماسک و مقامات اجرا تهاجمی تست و ردیابی سیستم در کنار استفاده از GPS و دوربین مدار بسته نظارت است.

کاهش درآمد کشورها نیز جمعیت جوان به عنوان مثال کسانی که به طور کلی در کاهش خطر بستری شدن در بیمارستان و مرگ است. زمان هنگامی که این بیماری همه گیر به یک کشور نیز اثر داشته. “اگر برای مثال این ویروس در اروپا در ماه ژانویه ما را نمی بیند بزرگ شیوع بیماری تا ماه مارس—از آن زمان سه ماه برای عفونت رای به بالا به اندازه کافی برای متوجه شود در بیمارستان می گوید:” مارتین Hibberd از لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است. به عنوان یک نتیجه برخی از کشورها با تعداد نسبتا کمی از موارد در حال حاضر ممکن است در آغاز اولین موج.

این اختلافات بین ملت ها به این معنی است که آن را ممکن است مناسب در سطح جهانی به فکر می کنم از نظر امواج. مفهوم فرض بر این است که همه کشورها در مراحل مشابه را از این بیماری همه گیر است و اطلاعات ما در این ویروس پیشرفت دقیق است. این البته درست نیست—نه انتقال و نه اطلاعات در مورد این انتقال در حال هماهنگ شده بین دو کشور. برای مثال تنها در آزمون های آن نمایش علائم و در حالی که خود را ميزان عفونت ممکن است plateauing آن دیده نشده و این کاهش به یک یا دو چهره در نیوزیلند یا ایسلند.

“من فکر می کنم امواج یک مفهوم مفید برای هر کشور و یا در مناطق از کشور, اما آن را بسیار مفید مفهوم مورد جهان پیشرفت می گوید:” Hibberd. “اگر شما فکر می کنم در مورد آنفلوانزا ما آن را نمی امواج هنگامی که آن را می آید و هر سال—تماس با ما که آنفولانزای فصلی.”

از آنجا که این, ما به احتمال زیاد هرگز جهانی دوم موج بلکه یک سری از موضعی شعله ور شدن یو پی اس. مسافرت های بین المللی مختل خواهد شد تقریبا به طور نامحدود و ملت را در داخل و خارج از نفع به عنوان مقصد تعطیلات بسته چنگال خود را بر روی این ویروس است. در ماه ژانویه, شما نمی خواهد که می خواستم به سفر به کشور چین; در حال حاضر آن را یکی از امن تر از مقصد است.

پس از آن وجود دارد که کشورهای دیگر مانند ایالات متحده آمریکا است که هرگز در کنترل است. صحبت در مورد امواج در این زمینه این است که در حال حاضر مزخرف— عفونت نرخ نیاز به راه رفتن را قبل از آنها می تواند به افزایش دوباره در موج دوم. “در ایالات متحده ما با دیدن هر چیزی که من می خواهم به نظر موج دوم می گوید:” لورن Lipworth-الیوت متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه واندربیلت در نشویل ، “ما قطعا در موج اول اگر شما می خواهید به آن تماس بگیرید, یک موج—آن را فقط یک مدت طولانی بیماری همه گیر.”

نگه داشتن این ویروس را تحت کنترل بیش از یک دوره طولانی از زمان کلیدی است. یک گزارش از فرهنگستان علوم پزشکی راه اندازی شده توسط بریتانیا مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel هشدار میدهد که coronavirus عفونت می تواند به رشد “خارج از کنترل” این زمستان. که دوم سنبله می تواند باعث 120,000 مرگ و میر در بدترین سناریو مورد.

اما نه هر کشور نیاز به پایان رسید تا مانند ما. Spiraling میزان عفونت ناشی از یک botched دولتی پاسخ نه اجتناب ناپذیر مسیر. و نه آن است که احتمال دارد که نرخ آلودگی موج دوم را تا رسیدن به درنده خویی از اولین. 1918 آنفولانزای همه گیر است گمراه کننده در این حس. ما به مراتب بیشتر مراقب باشند در مورد بهداشت عمومی از ما 100 سال پیش—و یا حتی شش ماه پیش. “در این مثال دوم اوج بود و بدتر از اول می گوید:” نیکولا ستنهوس استاد مولکولی ویروس شناسی در دانشگاه لیدز. “این جایی است که نگرانی در می آید. اما ما در موقعیت های مختلف در حال حاضر.”

این داستان در ابتدا در ظاهر سیمی انگلستان است.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • Q&A: لری درخشان در چگونه به خوبی ما در حال مبارزه Covid-19
  • Covid-19 شتاب و تحول انسان—اجازه دهید آن را هدر ندهید
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • پس از حذف: چگونه ما باید یاد بگیرند که سن و حرکت گوش دادن و ایجاد
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر