‘عذاب ابدی’ افت خواهد کرد و آن بحث ضد-تقلب, نرم افزار

این حرکت فقط یک هفته پس از این نرم افزار به بازی اضافه شده.

سلام و خوش آمدید به پخش سیمی را مختصر و مفید از تمام این هفته را بزرگ اخبار بازی های ویدئویی. این هفته ما رو به روز رسانی از EA و G2A و برخی از جزئیات است که عذاب ابدی ضد تقلب نرم افزار که تقریبا هیچ کس دوست داشت. بیایید شیرجه رفتن در سمت راست.

عذاب ابدی دستاوردهای سپس به سرعت از دست می دهد, ضد تقلب, نرم افزار

اگر یک چیز وجود دارد علاقهمندان به بازی PC نفرت آن را Denuvo ضد تقلب و نرم افزار. این نرم افزار که اغلب می شود شامل به عنوان بخشی از بازی های PC برای جلوگیری از scofflaws به طور کلی دیده می شود که بسیار سرزده و نیاز به کرنل-سطح دسترسی است که برخی از بازیکنان می گویند باعث می شود مسائل مربوط به عملکرد و به طور کلی احساس می شود. پس از همه, چرا هر کسی که می خواهید به کپی خود را از Fortnite عمیق دسترسی به تمام کامپیوتر خود را از فایل ؟ برخی از افراد حتی می گویند Denuvo می شود پرچم توسط برنامه های آنتی ویروس. مانند چه اتفاقی می افتد اگر کسی ترک است که نرم افزار ؟ بنابراین هنگامی که یک بازی بزرگ مانند, می گویند, نرم افزار id را عذاب ابدی می افزاید: Denuvo پس از راه اندازی آن می تواند بازیکنان را بسیار ناراحت است.

به عنوان Kotaku گزارش که دقیقا چه اتفاقی افتاد و داد و بیداد بود به اندازه کافی برای ابدی‘s تهیه کننده اجرایی مارتی استراتون اعلام کند که id خواهد بود از بین بردن این نرم افزار فقط یک هفته پس از استودیو برای اولین بار اضافه شده در به روز رسانی. “با وجود بهترین مقاصد ما بازخورد از بازیکنان آن را روشن ساخته است که ما باید دوباره ارزیابی رویکرد ما به ضد تقلب ادغام” Stratton نوشت: در ویرایش پست. در حال حاضر اگر تنها این بازیکنان تا به حال یک راه برای برقراری ارتباط است که خشم بدون y’know بررسی بمب گذاری بازی در بخار. یک چیز در یک زمان.

EA با انتشار کد منبع برای Command & Conquer: Tiberian سحر و Red Alert

آن استفاده می شود بسیار معمول است برای توسعه دهندگان بازی را به همکاری نزدیک با وزارت دفاع جوامع های کد منبع ارائه ابزارهای توسعه و استخدام modders به کار بر روی بازی های خود را. در این مطلب از لحاظ فنی پیچیده معاصر, عصر بازی, این نوع از حرکات بسیار کمتر شایع است بنابراین هر زمان که یک شرکت عمده درگیر در آن نوع خوب آن را به خوبی ببینید. به گزارش IGN EA این هفته اعلام کرد که از آن خواهد شد با انتشار کد منبع کامل برای دو بازی در فرماندهی و تسخیر سری از بازی استراتژی در زمان واقعی. هر دو Tiberian سحر و هشدار قرمز خود را در کد منبع تحت مجوز عمومی کلی به کاربران آزادی برای تغییر کد منبع باز محتوا. این حرکت که امیدوارم الهام بخش توسعه دهندگان دیگر به همین کار انجام شد و به امید ایجاد یک قوی modding community برای آینده Command and Conquer Remastered.

G2A تحقیقات داخلی نشان می دهد که آره همه کلید های فروخته شده در سایت حلال شد

یکی از بزرگترین باز کردن اسرار در صنعت بازی های ویدئویی است که G2A یک وب سایت است که اجازه می دهد تا دوباره فروش بازی های ویدئویی کلید مجوز, می, آه,, گاهی, تسهیل فروش بازی ها از طریق نامشروع بدست کلید. ما می توانیم می گویند که با اطمینان در حال حاضر به دلیل به عنوان Gamasutra گزارش G2A تایید آن در داخلی خود را بررسی است. پس از صدور یک چالش برای توسعه دهندگان ثابت کند که illigitimate کلید فروخته شد بر روی پلت فرم Wube نرم افزار توسعه Factoriaدر زمان G2A تا در ارائه دهد. در حال حاضر و پس از این دو شرکت همکاری در یک حسابرسی داخلی آنها دریافتند که آره 198 نامشروع به دست آورد کلید برای بازی بودند قطعا به فروش می رسد در G2A. مطابق با توافق G2A خواهد پرداخت 10 برابر ارزش آن کلید بازگشت به Wube—مجموع حدود $40,000. Oof.

پیشنهاد هفته: Hyper Light Drifter با قلب ماشین

این بازی زیبا است. مرموز, وهم آور, پر از نشانه و وعده و مخفی در عمق Hyper Light Drifter یکی از مورد علاقه های شما مطلق. آن را احساس می کند کمی شبیه یک لینک به گذشته اگر آن را در مورد cyberpunk بیگانه رزمندگان تاریک و اسرار پنهان در زیر زمین است. مثل همه مردم من برخی خرده بازی تنظیمات و یکی از آنها این است که من به ندرت بیش از حد به عمق 2D بازی ها. این یک استثنا و چه یک استثنا است. اگر دوست دارید سریع پازل-بازی های y با هنر زیبا و طراحی یک دسته از ایده ها را بررسی کنید این یکی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کارگزاران بازار سهام از سحر و جادو: جمع آوری بازی برای نگه می دارد
  • سلام بچه ها! خواندن این کتاب در طول خود را بسیار. طولانی است. تابستان
  • چگونه برای جلوگیری از اسپم—یکبار مصرف با استفاده از اطلاعات تماس
  • نکاتی برای ساخت بهتر از قهوه در خانه
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de