شک و تردید استقبال $1.2 میلیارد دلار شرط می بندم توسط ایالات متحده در یک coronavirus واکسن اکتبر

یک کارآزمایی بالینی آکسفورد واکسن در حال حاضر ساخته شده توسط AstraZeneca شروع در انگلستان در ماه گذشته.

دانشگاه آکسفورد استخر از طریق AP

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

عملیات پیچ و تاب سرعت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد به ارائه یک COVID-19 واکسن سریع تر از هر قبلی واکسن است که هر دو چرخش سر و بالا بردن ابرو با عمده سرمایه گذاری های جدید است که وعده به اصلاح هفته خاموش آن در حال حاضر جدول زمانی بلند پروازانه.

در پیچ و تاب سرعت پیشتر هدف از انبوه واکسن از آمریکایی ها شروع در ماه نوامبر در حال حاضر بسیاری از دانشمندان و مقامات بهداشت عمومی بدانم که آیا آزمایش های بالینی مورد نیاز برای اطمینان دهم که یک واکسن جدید کروناویروس بود بی خطر و موثر قبل از مقیاس گسترده ای استفاده کنید احتمالا می تواند تکمیل شود در زمان. اما در 21 مارس مطبوعاتی در پیچ و تاب سرعت بالا برده و حوش زمانی که آن را اعلام کرد سرمایه گذاری تا $1.2 میلیارد دلار در یک واکسن در حال توسعه توسط AstraZeneca اشاره کرد که تحویل اول حداقل 300 میلیون دوز باید در ماه اکتبر.

بسیاری از پیچ و تاب سرعت عملکرد درونی از جمله چگونه آن را انتخاب واکسن نامزدها می گیرد در پشت درهای بسته. اما جدول زمانی فشرده و مقیاس سرمایه گذاری بیش از دو برابر اندازه از تعهدات ایالات متحده ساخته شده زودتر به جانسون و جانسون و مدرن برای توسعه سایر واکسن نامزدها—که منجر به سوالات در مورد هر دو نامزد واکسن و برنامه های خود را برای آزمایش های بالینی. ویلیام Haseltine سابق دانشگاه هاروارد HIV/AIDS محقق که کمک به راه اندازی چندین برجسته شرکت بیوتکنولوژی و در حال حاضر توسط یک نیکوکار, تماس, جدول زمانی “غیر واقعی” و شک و تردید این واکسن توسعه یافته توسط محققان در دانشگاه آکسفورد را Jenner موسسه “هر گونه استفاده بیش از روش های دیگر.”

اما آدریان هیل که سر Jenner, موسسه و اجرا می شود واکسن پروژه با سارا گیلبرت تماس بودجه “واقعی رای اعتماد” که این “بچه ها دیوانه در انگلستان” ممکن است قادر به ضرب و شتم 18 ماه زمانی که Anthony Fauci بالا دانشمند محقق در کاخ سفید را Coronavirus نیروی کار و دیگران بارها و بارها مشخص شده است. “ما می خواهم به فکر می کنم که برخی از کشیدن به جلو از جدول زمانی رانده شد می گوید:” ما هیل. و او فکر می کند ممکن است موجب دیگر واکسن سازان برای سرعت بخشیدن به تلاش های خود را. “اگر ما واکسن نتواند و ما انجام داده ایم که ما خواهید بود بسیار خوشحال است.”

آکسفورد تیم راه اندازی یک کارآزمایی بالینی واکسن که شامل یک بی ضرر شامپانزه بودند “وکتور” حامل ژن برای SARS-CoV-2 سطح پروتئین در 1100 نفر در بریتانیا در مارس 23. سه هفته بعد محققان آمریکایی این تیم با همکاری یک مطالعه منتشر شده در میمون ها که تحویل تشویق بالینی اخبار درباره واکسن: این می تواند به کاهش میزان ویروس در ریه ها از میمون ها که به عمد آلوده.

توسط این واکسن می تواند حرکت به یک 30,000-فرد کارآمدی آزمایشی در ایالات متحده با توجه به آزادی مطبوعات از وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) اعلام کرد که این سرمایه گذاری جدید. پول می آید از آژانس جنجال-فرو رفته پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا).

AstraZeneca می گوید: در آزادی مطبوعات است که آن را آماده سازی خود برای شروع ارائه آکسفورد واکسن در ماه سپتامبر—دولت انگلیس اعلام کرده است که برای اولین بار در خط به دلیل آن را به حمایت از گروه آکسفورد—و این ظرفیت برای تامین یک میلیارد دوز توسط نامشخص در تاریخ 2021. این شرکت امضا معاملات با سایر تأمین کنندگان مالی که متعهد به “عادلانه تخصیص و توزیع واکسن در سراسر جهان است.”

هیل می گوید تیم او را در حال انجام کارآزمایی بالینی در انگلستان اگر چه در خصوص بزرگ می تواند در ایجاد اعتماد به نفس در واکسن ارزش در اوایل ماه اوت به زودی پس از بزرگتر کارآمدی صحنه محاکمه در ایالات متحده و یک جداگانه در انگلستان آغاز کرده اند. که به دلیل رویکرد غیر معمول این تیم در آنچه به آنها تماس بگیرید ترکیب فاز 1 و 2 آزمایشی است که به طور معمول تنها به دنبال پاسخ ایمنی و ایمنی. انگلستان محاکمه می دهد نیمی از شرکت کنندگان در مطالعه خود COVID-19 واکسن در حالی که گروه کنترل دریافت و به بازار عرضه شده meningococcal واکسن به عنوان یک مقایسه. اگر بیشتر مردم به آلوده شدن در گروه کنترل که می تواند سیگنال واکسن کار می کند. “ما تصمیم به سعی کنید و یک اثر بازخوانی قبل از همه گیر مشکلاتی روبرو در انگلستان می گوید:” تپه.

تپه نگرانی در مورد تکرار تجربه خود را در غرب آفریقا در سال 2016 زمانی که ناپدید شدن ابولا به پایان رسید تلاش برای آزمایش یک واکسن برای خود طراحی کرده بود برای این بیماری است. “این یک blindingly آشکار مشکل: خبر خوب این است که ما در حال شروع به اجرا از محاکمه خوب سایت برای انجام اثر بخشی واکسن مطالعات–حتی در ایالات متحده است plateauing,” او می گوید. “شما سمت چپ با برزیل و شاید هند و شاید روسیه است. در زمان یک ماه, شما احتمالا باید یک کشور است که شما می توانید یک اثر محاکمه و شما احتمالا باید دو یا سه خوب بالینی, تیم, در اکثر, در آن کشور است. بنابراین حدس می زنم که قراره چه اتفاق می افتد ؟ مردم در حال رفتن به مبارزه برای آن سایت برای دریافت واکسن آزمایش قبل از آن اجرا می شود.”

ست برکلی که سر GAVI, the vaccine alliance, و همچنین کمک به نظارت بین المللی میلیارد دلار COVID-19 واکسن توسعه تلاش به نام دسترسی به COVID-19 ابزار شتاب دهنده می گوید آزمایش های بالینی آکسفورد واکسن ممکن است عملکرد “یک اثر سیگنال” اکتبر اما او شک و تردید وجود خواهد داشت اطلاعات کافی برای برآوردن تنظیم کننده ارزیابی اینکه آیا به مجوز محصول. “من نمی بینم که چگونه است که اتفاق می افتد می گوید:” برکلی. اما او می گوید: “با فرض اینکه همه چیز به خوبی می رود” ممکن است که یک نظارتی آژانس ممکن است اعطای آنچه شناخته شده به عنوان اورژانس استفاده از مجوز برای مقیاس وسیعی استفاده از واکسن و تعیین اینکه آیا به تایید کامل بعد هنگامی که داده های بیشتر است. “شدنی است” او می گوید:, و اضافه کرد که “این بسیار تهاجمی جدول زمانی است.”

متخصص اطفال پل Offit یک واکسن محقق در بیمارستان کودکان فیلادلفیا سوال که آیا ایالات متحده می تواند حتی تکمیل 30,000 نفر محاکمه در این بازه زمانی. “من نمی توانم تصور کنید که چگونه این می تواند انجام شود در ظرف شش ماه” می گوید Offit که کمک به توسعه یک واکسن روتاویروس آزمایش در یک اثر دادگاه که چهار سال به طول انجامید. “من فکر می کنم اگر این اتفاق افتاد در نه ماه خواهد بود که قابل ملاحظه ای سریع است.”

Offit نوشت که یک کتاب در مورد بدنام 1955 تولید تصادف یک واکسن فلج اطفال که فلج است که فلج صدها نفر از کودکان و نگرانی که قریب الوقوع انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در حال رانندگی با سرعت پیچ و تاب به مجموعه ای غیر واقعی مهلت. “چیزی که واقعا ناراحتی من این است که من در تلاش برای فکر می کنم آنچه این ماه پس از ماه اکتبر ؟ اوه راست نوامبر می گوید:” Offit. “من فکر می کنم دولت فعلی ممکن است می گویند” این است که ما اکتبر تعجب این است که این هدیه من به این کشور نگاه آنچه ما انجام داد.'” Offit نشسته در یک کمیته است که سازماندهی COVID-19 واکسن محاکمه در ایالات متحده-موسسه ملی بهداشت عمومی-خصوصی شتاب COVID-19 مداخلات درمانی و واکسن و می گوید اعضای مشورت در مورد بردا سرمایه گذاری یا پیشنهاد کارآزمایی بالینی.

Offit را نیز نگران آن است که مسابقه رو به جلو می تواند منجر به آسیب—عوارض واکسن اغلب تشخیص داده تنها زمانی که یک نامزد حرکت از هزار تا میلیون ها نفر از مردم—و یا متوسط واکسن. آن را نیز می تواند سوخت واکسن شک و تردید. “شما فقط باید به نگرانی که چیزی بد اتفاق می افتد و وجود دارد شکننده واکسن اعتماد به نفس در این کشور در حال حاضر است.”

Haseltine می گوید: میمون اطلاعات منتشر شده در آکسفورد واکسن بالا بردن شک و تردید در مورد این که آیا آن خواهد شد که تاثیر زیادی در گیر یک استدلال او بسیار مورد بحث مجله فوربس ستون. او اشاره می کند که واکسن میمون ها هنوز هم تا به حال دوام نسخه از این ویروس در بینی خود را که بدان معنی است که آنها می توانند همچنان به انتقال عفونت است. “این اثر به نظر می رسد نه به جلوگیری از عفونت بلکه برای جلوگیری از بیماری های ریوی می گوید:” Haseltine. وی معتقد است که موثر COVID-19 واکسن را برای جلوگیری از عفونت خود را—به اصطلاح “استریل ایمنی”—که Sinovac یک شرکت چینی نشان داده است که ممکن است با نامزد خود را. (جامع ترین نتایج در عین حال از یک محاکمه انسان از یک COVID-19 کانديد واکسن به نظر می رسد امروز در لانست. که واکسن ساخته شده توسط چین CanSino بیولوژیک مورد آزمایش قرار گرفت در 108 شخص فاز 1 مطالعه در بر داشت که آن را امن به نظر می رسد و قادر به تحریک های مختلف پاسخ ایمنی بدن.)

هیل می گوید آن را غیر منصفانه به مقایسه میمون مطالعات آکسفورد و Sinovac واکسن. او اشاره می کند که وینسنت مونستر میمون محقق در ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که منجر به مطالعه آکسفورد واکسن استفاده می شود به مراتب بالاتر از دوز ویروس به “چالش” را واکسینه حیوانات از Sinovac تیم استفاده می شود و همچنین به آن بیشتر مسیر عفونت.

مونستر که موافق با هیل می گوید آزمایش خود را “یک نتیجه بسیار خوب برای یک واکسن طراحی شده برای جلوگیری از بیماری است.” نسل بعدی واکسن در واقع ممکن است ارائه حفاظت بیشتر او می گوید و او استقبال Haseltine را رزرو. “این واقعا خوب است اگر داده ها تحت بسیاری از موشکافی” مونستر می گوید. اما در حال حاضر او می گوید: “اثبات واقعی خواهد بود در این کارآزمایی بالینی دیتا و چیزی است که مردم باید در تمرکز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de