کاهش چشمگیر مواد غذایی در گیاهان به حشرات

کاهش حشرات اعداد در حال تبدیل شدن به یک نگرانی. علمی گفتمان متمرکز بر سه علل اصلی: تخریب زیستگاه ها و آفت کش ها در بخش کشاورزی و کاهش مواد غذایی در گیاهان به حشرات. یک تیم از محققان از دانشگاه بن و زوریخ و موسسه فدرال سوئیس برای جنگل, برف و چشم انداز پژوهش WSL در حال حاضر نشان داد برای اولین بار است که تنوع مواد غذایی در گیاهان به حشرات در ایالت زوریخ است به طرز چشمگیری کاهش یافته است بیش از 100 سال گذشته یا بیشتر. این به این معنی است که زنبورها و مگس ها و پروانه ها به طور فزاینده ای محروم از مواد غذایی خود را پایه. این مطالعه که نماینده همه مرکزی اروپا در حال حاضر منتشر شده در مجله “زیست محیطی برنامه های کاربردی.”

“بیش از 100 سال گذشته شده است وجود دارد یک کاهش عمومی در گیاهان مواد غذایی برای انواع حشرات در ایالت زوریخ می گوید:” دکتر استفان Abrahamczyk از Nees موسسه تنوع زیستی گیاهان در دانشگاه بن. همگن از اصل چشم انداز متنوع منجر به از بین رفتن بسیاری از زیستگاه ها به خصوص تالاب که منقبض شده حدود 90 درصد است. بشر شهرک سازی را گسترش بیشتر و بیشتر در هزینه کشت زمین و به طور کلی تشدید مرتع و قابل کشت کشاورزی منجر به گسترده تخلیه مراتع و زیستگاه های زراعی. محققان با مقايسه فراوانی از مواد غذایی و گیاهان مختلف حشرات گروه ها بر اساس زمان, نقشه برداری برای سال های 2012 تا 2017 با داده ها بر اساس برآوردها از سال 1900 تا 1930 در ایالت زوریخ (سوئیس).

این گیاهان مواد غذایی از گروه های تخصصی از گل بازدید کنندگان به خصوص تحت تاثیر کاهش است. برای مثال بیشتر Knapweed (گونه centaurea scabiosa) است و گرده افشانی توسط bumblebees در مورد زنبورها و پروانه ها به عنوان زبان خود را به اندازه کافی بلند برای رسیدن به شهد. کاهش چشمگیر است به خصوص برای گونه های گیاهی است که می تواند تنها از گرده افشانی توسط یک گروه از حشرات است. در مورد تاجالملوک (Aconitum napellus) برای مثال این می تواند تنها توسط bumblebees در مورد دلیل این گیاه را سم آشکارا آنها تاثیر نمی گذارد.

به طور کلی در تمام جوامع گیاهی تبدیل شده اند بسیار بیشتر خسته کننده تنها با چند غالب گونه های رایج. “برای ما سخت است تصور کنید که چه پوشش گیاهی شبیه به 100 سال پیش می گوید:” دکتر مایکل کسلر از وزارت سیستماتیک و تکاملی گیاه شناسی در دانشگاه زوریخ. “اما اطلاعات ما نشان می دهد که حدود نیمی از تمام گونه را تجربه کرده اند کاهش قابل توجهی در فراوانی در حالی که تنها ده درصد از گونه افزایش یافته است.”

250 داوطلب کمک نقشه برداری

ساکنان با مناسب گیاه شناسی دانش کمک کرد با زمان بررسی. آنها نقشه برداری کل ایالت زوریخ با توطئه مساحت یک کیلومتر مربع هر کدام در فواصل سه کیلومتر است. تمرکز در اینجا در انواع مختلف پوشش گیاهی و فراوانی از گیاهان مختلف. “بدون کمک از بیش از 250 داوطلب که نه تنها نقشه برداری فعلی فلور, بلکه پردازش تاریخی مجموعه پروژه های این حوزه را نداشته اند امکان پذیر می گوید:” دکتر توماس Wohlgemuth از موسسه فدرال سوئیس برای جنگل, برف و چشم انداز پژوهش WSL که آغاز پروژه های نقشه برداری ده سال پیش با زوریخ گیاه شناسی جامعه است.

مهم ترین منبع در اوایل فلور در ایالت زوریخ شد منتشر نشده نسخه خطی از Eugen Baumann مجموعه ای از حدود 1200 دست نوشته های صفحات. آن را حاوی دقیق و اطلاعات دقیق در مورد فراوانی و پراکنش گونه های گیاهی قبل از سال 1930. دکتر Abrahamczyk تحقیق که از گونه های ذکر شده متعلق به آن دسته از گیاهان گلدار است که در حال بازدید توسط حشرات در جستجوی گرده و شهد. “مشتریان” شامل زنبورها bumblebees در مورد زنبورها و پروانه ها و hoverflies و مگس و سوسک.

نتایج تا حد زیادی قابل انتقال به مرکز اروپا

دکتر Abrahamczyk کار کرده است در گرده افشانی زیست شناسی برای حدود ده سال است. او نوشت: پایان نامه دکترای خود را در دانشگاه زوریخ و سپس انجام تحقیقات در LMU مونیخ پیوست و Nees موسسه از دانشگاه بن در سال 2014. هنگامی که در اواخر سال 2018 سابق خود دکترا استاد راهنما دکتر مایکل کسلر پیشنهاد که به تازگی به اتمام نقشه برداری از کانتون گیاهان همراه با گرده افشان اطلاعات دکتر Abrahamczyk شد بلافاصله مشتاق — همچنین از آنجا که این موضوع بسیار موضعی. “دشوار ادبیات جستجو و تجزیه و تحلیل پس از آن زمان برخی از زمان و در حال حاضر مطالعه می تواند در نهایت منتشر می شود می گوید:” دانشمند از دانشگاه بن. “نتایج قابل انتقال به کل مرکزی اروپا با جزئی از محدودیت های منطقه ای.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه بن. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de