اوایل مرحله تحقیقات در موش توسط یک گروه از دانشمندان به رهبری امپریال کالج لندن نشان داد دو موجود از داروها می تواند افزایش بدن خود را تعمیر ماشین آلات با تحریک انتشار سلول های بنیادی از مغز استخوان.

دانشمندان منتشر شده تحقیقات خود را در مجله npj پزشکی بازساختی.

این تیم می گویند این دو دارو (در حال حاضر استفاده می شود برای پیوند مغز استخوان و کنترل مثانه) می تواند مورد استفاده برای انواع مختلف شکستگی استخوان از جمله به ستون فقرات و ران و پا برای کمک به بهبود پس از عمل جراحی و یا شکستگی.

هنگامی که یک فرد دارای یک بیماری یا آسیب به مغز استخوان (بافت اسفنجی داخل استخوان) بسیج نوع مختلف از سلول های بنیادی برای کمک به تعمیر و بازسازی بافت.

تحقیقات جدید که شامل دانشمندان از Beaumont بهداشت و درمان در ایالات متحده نشان می دهد ممکن است به افزایش توانایی بدن برای ترمیم خود و با سرعت تعمیر با استفاده از داروی جدید ترکیبی برای قرار دادن مغز استخوان به حالت ‘red alert’ و ارسال انواع خاصی از سلول های بنیادی به عمل است.

در مطالعه جدید توسط بودجه خوش آمدید, محققان با استفاده از مواد مخدر به ماشه مغز استخوان موش سالم به انتشار سلولهای بنيادی مزانشيمی یک نوع از سلول های بنیادی است که می تواند تبدیل به استخوان و کمک به ترمیم شکستگی استخوان.

استاد سارا رنکین مربوطه نویسنده این مطالعه از موسسه ملی قلب و ریه موسسه در امپریال کالج لندن گفت: “بدن تعمیرات خود را در همه زمان. ما می دانیم که هنگامی که استخوان های آنها بهبود می یابد و این نیاز به فعال سازی از سلول های بنیادی در استخوان. اما زمانی که آسیب شدید وجود دارد محدودیتی برای آنچه که بدن می توانید از توافق خود را. ما امیدواریم که که با استفاده از این داروهای موجود برای بسیج سلول های بنیادی به عنوان ما قادر به انجام این کار در موش صحرايی در مطالعه ما به طور بالقوه می تواند تماس های اضافی تعداد این سلول های بنیادی به منظور افزایش بدن ما توانایی خود برای ترمیم خود و سرعت بخشیدن به روند ترمیم. بیشتر پایین خط ما کار می تواند منجر به درمان های جدید برای تعمیر انواع شکستگی استخوان.”

دو درمان های مورد استفاده در این پژوهش یک معنادار cxcr4 دشمن استفاده می شود برای پیوند مغز استخوان و بتا-3 آدرنرژیک آگونیست استفاده می شود که برای کنترل مثانه.

موش ها داده شد یک درمان با دو دارو که باعث افزایش اتصال کلسیم به سایت از استخوان آسیب سرعت تشکیل استخوان و شفا.

محققان استرس آنها تجزیه و تحلیل مرمت جنبش در استخوان و یا تعمیر به بافت اضافی مانند اعصاب.

یکی از داروهای مورد استفاده در مطالعه داشت به ماشه سلول های چربی در مغز استخوان به انتشار endocannabinoids که نشان می دهد آنها ممکن است نقش مهمی را در بسیج سلول های بنیادی و در نتیجه ترویج شفا. محققان اضافه کنید که phytocannabinoids (مانند شاهدانه) نمی خواهد که همان اثر را به عنوان آنها در مغز عمل به جای مغز استخوان.

محققان می گویند این ترکیب مواد مخدر در حال حاضر نیاز به آزمایش می شود در انسان است.

دکتر طارق Fellous برای اولین بار نویسنده این تحقیقات از امپریال ملی قلب و ریه موسسه (NHLI) گفت: “ما برای اولین بار نیاز به دیدن اگر این داروها انتشار سلول های بنیادی در افراد داوطلب سالم قبل از ما می تواند سپس آزمون آنها در بيماران با شکستگی. ما مواد مخدر و می دانم که آنها در حال امن برای استفاده در انسان — ما فقط نیاز به بودجه برای آزمایش های انسانی.”

Dr Andia Redpath co-نویسنده اول از NHLI اضافه شده است که repurposing داروهای موجود است که کمک به بدن خود را التیام بخشد — به اصطلاح احیا کننده داروشناسی — می تواند پتانسیل بسیار زیادی به عنوان کارآمد و مقرون به صرفه ترین روش برای طیف وسیعی از بیماری ها. “به جای ابداع جدید درمان سلول های بنیادی از ابتدا که شامل طولانی و گران محاکمه رویکرد ما مهار قدرت از بدن خود سلول های بنیادی با استفاده از داروهای موجود. ما در حال حاضر می دانیم که درمان در مطالعه ما امن هستند, آن را در حال حاضر فقط یک ماده از کاوش بیشتر اگر آنها کمک به بدن ما زخم التیام یابد.”

این کار تامین شده بود خوش آمدید. حمایت بیشتر ارائه شده توسط موسسه ملی قلب و ریه موسسه بنیاد و ستون فقرات کمری تحقیقات جامعه است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط کالج سلطنتی لندن. Original نوشته شده توسط کیت Wighton. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im