‘روان’ یکی از با نفوذ ترین Sci-Fi کتاب تا کنون

فرانک هربرت کلاسیک رمان علمی تخیلی تلماسهبرای اولین بار در سال 1965 منتشر شد هنوز هم بسیار تاثیرگذار است. نویسنده داستان های علمی تخیلی متی Kressel به تازگی دوباره خواندن تلماسه برای اولین بار در بیش از یک دهه.

“من نگران” Kressel می گوید در قسمت 417 از کامپیوتر راهنمای کهکشان پادکست. “من گفتم: ‘من می خواهم به خواندن این و نه مانند آن را در حال حاضر ؟ من بزرگتر شدن این کتاب است؟’ و مطلقا نه. آن را مخالف دقیق بود. من آن را دوست دارم و حتی بیشتر.”

پادکست


تلماسه شامل عمق worldbuilding است که به ندرت همسان در داستان های علمی تخیلی. کامپیوتر راهنمای کهکشان میزبان دیوید بر Kirtley همیشه در بر داشت کتاب کمی آهسته اما او اذعان دارد آن را به عنوان یک دستاورد بزرگ است.

“این واقعا قابل توجه کتاب فقط از نقطه نظر یک نویسنده” او می گوید. “من در هیبت مطلق فقط فکر کردن در مورد این نوع از تلاش و فکر کردم این امر را برای نوشتن یک کتاب مثل این.”

روان را تحت تاثیر قرار داده پس از آن بسیاری از آثار از جنگ ستارگان به بازی تاج و تخت. تلویزیون نویسنده Andrea Kail می گوید که تلماسه‘s نفوذ در چرخ زمان سری ویژه آشکار است. “من به یاد داشته باشید به وضوح خواندن چرخ زمان کتاب برای اولین بار,” او می گوید: “و من گفتم:” یک دقیقه صبر کنید این کاملا روان.’ او فقط آن را برداشته عمده فروشی.”

فرانک هربرت نوشت: پنج دنباله به تلماسهو پسرش برایان هربرت (همراه با Kevin J. Anderson) نوشته شده است بیش از یک دوجین. نویسنده راجان Khanna نمونه چند قسمت است, اما باقی مانده است بیشتر علاقه مند به رمان اصلی است.

“من احساس یک حس از کاهش می گرداند که من بیشتر رفت,” او می گوید. “بنابراین من تصمیم گرفتم” نه من خوب است. من فقط دوباره خواندن تلماسه.’ شاید روزی من خواندن کل سری. اما پس از تماشای بیش از حد بسیاری از سری فیلم های که در آن آنها فقط بدتر و بدتر من فکر کردم شاید این بار من فقط آن را ترک در آغاز راه است.'”

گوش دادن به کامل مصاحبه با متی Kressel, Andrea Kail و راجان خناس در قسمت 417 از ماهواره را Guide to the Galaxy (در بالا). و بررسی برخی از نکات برجسته این بحث زیر.

دیوید بر Kirtley در خیال از تلماسه:

“وجود دارد یک بیوگرافی از فرانک هربرت که من به عنوان خوانده شده به نام خیال از تلماسهنوشته شده توسط پسر او برایان هربرت که در ادامه همراه با Kevin J. Anderson—برای نوشتن عاقبت/prequel کتاب. متاسفانه آن 15 یا 20 سال پیش که من به عنوان خوانده شده آن را پس از من به یاد داشته باشید آن را در جزئیات اما من فقط به یاد داشته باشید واقعا به وضوح وجود دارد یک بخش که در آن [فرانک هربرت] قرار داده شده بود همه چیز را به تلماسهو اگر آن را یک موفقیت او را به نوشتن. من فقط به یاد داشته باشید من این کتاب را بسته که در آن نقطه بود و واقعا افسرده. گفتم اوه این خیلی سخت است. سپس من آن را برداشت و شروع به خواندن دوباره و همه چیز را برای او در نظر این کتاب پس از آن.”

متی Kressel در دادگاه فتنه:

“آنچه که من در مورد این کتاب این است که بسیاری از لایه های دستکاری و هربرت صحبت علنی درباره این, ظاهری در ظاهری در ظاهری. همه بازی هر یک از دیگر در سطوح مختلف حتی به نقطه ای که بن Gesserit ممکن است توسط شخص دیگری در مقیاس بزرگتر. … [هربرت] درک آنچه واقعا انگیزه مردم است. در آن شام صحنه هر نگاه و هر حرکت که در آن کسی ایستاده آن همه دارای اهمیت است. گاهی اوقات من خواندن یک داستان تخیلی علمی کتاب و, من به شما می گویند ” من این نوع از مسخره است. من احساس می کنم نویسنده دست.’ اما در تپهوجود دارد هرگز یک لحظه که در آن من فکر کردم که مسخره است. که هرگز اتفاق می افتد.’ او فقط یک ناظر دقیق از طبیعت انسان است.”

راجان خناس در تلماسه در مقابل بازی تاج و تخت:

“وقتی که من خواندن [تپه] آن را احساس بسیار بازی تاج و تخت من است که شما متوجه است که ولادیمیر Harkonnen این بارون فقط بازی به بازی بهتر است. در راه شما می توانید در قرعه کشی یک خط مستقیم از Leto به ند استارک و مثل ” من او چرا که او نمی بازی ، او در تلاش بود تا به بیش از حد نجیب و بازی کار نمی کند که راه. بنابراین من فکر می کنم شما به عنوان خوانده شده بیشتر از این بارون فقط به انجام آنچه که او نیاز به انجام به قرار دادن خانه خود را در بالا. و من احساس می کنم اگر شما نگاه در خانه های دیگر از landsraad شما احتمالا می خواهم که نوع مکر و بر اساس هر واحد شریف فرد ما در این کتاب است.”

Andrea Kail در قدرت ادبیات:

“خواندن [تپه] به من فهماند که من کردم تمام زندگی من فلسفه از. من همیشه می گویم که من مطرح شد کتاب—من کل رویکرد به زندگی من از کتاب. این کتاب که در آن یاد گرفتم در مورد افتخار و فداکاری و انجام درست و بدون توجه به هزینه به شما. من می خواهم را فراموش کرده اید از کجا آمد—من می دانستم که آن را از کتاب—اما این که منبع این بود که یک شخصی کتاب مقدس برای من. و متوجه بود که فوق العاده احساسی. من با خواندن این در حالی که من در یک سفر کسب و کار و من نشسته به تنهایی در یک اتاق هتل خواندن و در واقع فقط گریه. بنابراین نه به دلیل کتاب اما چون من دوباره کشف خودم به عنوان یک نوجوان بود که به راحتی تحت تاثیر ادبیات است.”


بزرگ تر سیمی داستان

  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • چگونه فضانوردان فرار هنگامی که یک فضایی راه اندازی می رود اشتباه است ؟
  • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>