در طول مستند, نقشه های گوگل به پسر من یک راه

از آشپزخانه ما در کوئینز او ایجاد کرده بود paracosm—یک fantasyland. و سفر خود را به رهبری او را به موردور اما به جزئی-لیگ بیس بال استادیوم.

دومین هفته از مستند من 12 ساله پسر و من در حال توسعه یک آیین است که هیچ کدام از ما لذت می برد. سه یا چهار بار در روز من می خواهم از طریق تصویب آشپزخانه ما ملکه آپارتمان و نقطه بچه نشسته در نوعی ماده پلاستیکی, جدول, چشم های قفل شده بر روی صفحه نمایش خود hand-me-down MacBook Pro. من می خواهم دایره پشت سر او به کشف کنند که او یک بار دیگر پیچیده در برخی از Fortnite vlog در یوتیوب حداقل های مورد علاقه من فرم از محتوا است. من می خواهم خواهش کنم با او برای پیدا کردن یک مطلب تولیدی برای استفاده از وقت خود را; این علامت-خر خر کردن او می خواهم در بازگشت ارائه واضح و روشن کمی او ارزش توصیه من.

یک بعد از ظهر در اوایل ماه آوریل من در مورد به راه اندازی به ما zillionth دور از این بیهوده ارز که من متوجه چیزی عجیب و غریب: پسر من که به طور معمول می آید تا با هر بهانه ای برای جلوگیری از نوشتن با دست بود و گرفتن یادداشت ها در حکومت کاغذ به عنوان او مورد مطالعه لپ تاپ خود را. من بیشتر از نزدیک نگاه: او تا به حال نقشه های گوگل کشیده تا در مرورگر خود و او پدیده هنگامی آشکار شد بیش از یک تصویر ماهواره ای از پورتلند ایالت مین است. او به من نشان داد که چگونه او می تواند زوم بر روی یک خوبی آراسته میدان بیس بال با یک قوی چپ-زمینه دیوار. یک آیکون پین در نزدیکی پایه دوم شناسایی این ورزشگاه به عنوان خانه پورتلند دریا سگ جزئی-لیگ تیم وابسته به Boston Red Sox.

پسر من توضیح داد که او تحقیق محل به عنوان بخشی از یک گرند پروژه خود را طراحی: او برنامه ریزی تابستان سفر جاده ای را که خانواده ما به 16 جزئی-لیگ ballparks طول شرقی است. با کمک گوگل, نقشه های او می توان به اتهام توطئه ما مسیرهای چیدن ما متل حتی بدانند که موزه ها و پارک های آب برای بازدید هنگامی که ما نبودند تماشای بیس بال. ماجراجویی بود که چگونه ما می خواهم جشن پس از جان سالم به ماه حبس در یک جامعه است که به طور نامتناسبی ویران شده توسط Covid-19.

من وجد آمدیم بچه پیدا کرده دیجیتال, تفریح و سرگرمی که شامل logorrheic YouTubers و من لمس توسط اشتیاق خود را به سادگی یک تجربه شادی برای پدر و مادر و 7 ساله ، به جای خراب کردن لحظه شاد من تصمیم گرفتم به او بگویید که تلاش های خود را تقریبا قطعی می شود برای هیچ. حتی اگر جزئی-لیگ فصل بود به اتفاق می افتد توسط برخی از معجزه, من و همسرم بیش از حد تاکید کرد در مورد پول به تعطیلات تابستان امسال اجازه دهید به تنهایی یکی که طی سه هفته. و تا زمانی که پسر پرسید که آیا من برای این سفر من زیر لب یک وعده مبهم به نگه داشتن زبانه ها در همه گیر و ارائه حکم نهایی در ماه جولای. در قلب من من مشکوک روزانه ما واقعیت که در آن نقطه خواهد بود کمتر دلتنگ تر از آن است که در حال حاضر.

در روزهای پس از آن من می خواهم اغلب گرفتن من در نقشه های گوگل با قلم در دست jotting کردن به طور فزاینده ای خاص بیت از اطلاعات است که از نظر او ضروری به برنامه های او: نام پل که دهانه رودخانه Susquehanna, شماره تلفن برای موتور کاروانهایی در بیشتر پوتوککت بهترین چیزهایی که برای غذا خوردن در حالی که تماشای نیوهمپشایر فیشر گربه. (ورزشگاه صدف آبگوشت دریافت کرده اسراف آنلاین ستایش است.) من به تماشای او گم شدن در لذت بردن از این وظایف من متوجه شدم که او تحت هیچ توهمی در مورد سفر واقعی شانس وقوع است. او غرق خود را در نقشه های گوگل نیست چون او انتظار می رود ما می شود حضور یک نورویچ دریا تک شاخ بازی در هر زمان به زودی, اما بنابراین او می تواند خود را ساخت محراب—فضا که در آن او را مسئول چگونه آینده نامشخص گشوده خواهد شد.

درخواست نقشه کش چگونه آنها سقوط در عشق با نقشه و شما به احتمال زیاد به یکی از دو پایه داستان. بسیاری به خاطر خجالتی بودن و یا کتابی از بچه ها که خوشحال در کوه در می رم باز پدر و مادر خود را’ اطلس برای اندیشیدن به اشکال و نام دور زمین ورزش است که به آنها اجازه ایجاد روایات در سر خود را در مورد افرادی که در آنجا زندگی می کردند. “من خیلی اضطراب کودک بود و من تمایلی به تعامل با جهان فیزیکی در مقابل من می گوید:” ساشا Trubetskoy فری لنس نقشه کش و دیتا دانشمند مستقر در رستون ویرجینیا. “نقشه کشید و من را به این جهان این جهان انتزاعی … من می خواهم برای باز کردن یک نقشه و من می تواند در هر نقطه و من می خواهم را به صورت من تا یک اینچ از صفحه و خیس خوردن در تمام جزئیات.”

پس از آن وجود دارد الهام که زیادی ندارد wanderlust اما به جای آن کشیده شده و به نقشه ها به عنوان ابزار برای تبدیل آنها چگونه فکر می کنم در مورد محیط اطراف روزمره خود را. منشاء قصه های آنها بگویید که تمایل به شامل شکل گیری برخورد با نقشه ها که تمرکز بر فرایند مانند آنهایی که نشان می دهد چگونه تک بلوک شهر تکامل یافته اند بیش از چند دهه و یا چگونه آب می شود منتقل می شود از جریان کوه به حومه فوستس. “من تمام زندگی من و زندگی در 75 مایل از دریاچه میشیگان و من خوشحالم که به اینجا, به, خانه, می گوید:” دانیل هافمن یک نقشه کش می آموزد که در دانشگاه ویسکانسین که به تازگی منتشر شده دست ساز اطلس جزایر دریاچه های بزرگ. “آنچه که من علاقه مند هستم در حال گسترش درک من از میانه. مانند من ممکن است در مورد دانم چه خبر است در خارج از درب جلو من, اما آنچه در مورد چند درب پایین ؟ چگونه می توانید نقشه به من کمک کند می دانم این محل بیشتر عمیقا؟”

از آن آسان است برای دیدن چگونه پسر من کمی در مشترک با Trubetskoy از یک میل برای فرار است که به وضوح بخشی از دلیل او را جذب نسبت به نقشه های گوگل. هر چند او مرتب کردن بر اساس به بیان احساسات خود را—او جوان استاد بی تفاوت شانه من می دانم که بچه شده است مبارزه با تنگی از مستند. بازی و تماشای ورزش های تیمی بودند که دو رکن اصلی خود را preteen وجود و هر دو تحصیل بودند ربوده دور از او یک موضوع روز است. به جای مبارزه برای یک all-star اسکله در نهایی خود را کمی در لیگ فصل و یا حضور در همین Mattingly Bobblehead شب در استادیوم یانکی او را مجبور به صرف بهار cooped در یک محله که در آن آمبولانس آژیر باید wailed nonstop. البته او می خواهم راحتی در پیدا کردن سوژه متحرک از روبرو در اطراف نقشه های گوگل به دنبال در مکان هایی که ممکن است به نظر می رسد امن تر و آرام تر از ویروس زده کوئینز.

و این واقعیت که او نمی تابه بیش از حد زمانی که طراحی خود را جزئی-لیگ اودیسه به من آموخت چیزی مهم در مورد راه ذهن خود عمل می کند. مانند هافمن یکی از بچه ها در حال حاضر شیفته منطقه ای هویت شاید به این دلیل او شده است شنوایی خیلی در مورد چگونه متحده هستند با هم متحد شدند برای مبارزه با این بیماری همه گیر. که کنجکاوی آشکار شد به من که من به او گوش حلقه کردن حقایق در مورد برخی از شهرهای ما می شود عبور در راه ما از منچستر نیوهمشایر به Syracuse, New York. با کلیک کردن از طریق نقشه های گوگل’ پین و لینک او حفر به سابقه این مکان و آگاه بود که بسیاری از آنها فاسد شده—یک نتیجه تقویت شده توسط یکی از علاقه مندی های موسیقی شماره از سیمپسون هاکه در شمال ایالت نیویورک است lampooned به عنوان یک boozy hellscape. او می خواست به درک که چرا این جدا شهرها در حال رونق و کاهش پدیده متصل به ظهور کلانشهر مانند خود. و نقشه های گوگل نشان می دهد می تواند ارواح از شمال صنعتی گذشته است.

با استفاده از دیدگاه های ماهواره ای پسر من زوم در در riverfronts به دیدن کارخانه ها و صنایع است که تولید ثروت وسیع طولانی قبل از پدربزرگ و مادربزرگ او متولد شد. او سپس حرکت در امتداد آن آبراه و یا خود را در مجاورت راه آهن آهنگ به درک چگونه مواد حمل می شد در داخل و خارج از شهرها قبل از مسافت های طولانی حمل و نقل هنجار. او به عنوان اثری کسانی که سفر او ممکن است جاسوسی وهم آور باقی مانده از افتخارات قدیمی: ویران ویکتوریا شهرکهای رها فیلم قصر توخالی معادن.

پسر من نمی بینم تراژدی در این گوتیک فروپاشی است و نه نشانه ای از امید است. به او این مکان در لبه های شخصی خود را در اکوسیستم پر شده با امکان در راه است که ملکه هرگز نمی تواند به خصوص در حال حاضر که Covid-19 را محدود کرده است دسترسی او به بسیاری از قصبه. او می تواند تصور خود را در این شهرها زندگی در شاهوار خانه با حیاط خلوت ترامپلاین و خدمت به عنوان یک batboy محلی جزئی-تیم لیگ. این یک فانتزی قابل توجه برای آن عفت مربوط نظری حرکت فقط یک صد یا دو مایل از شمال. اما به من آموخته ام به قبول بعضی از بچه ها پیدا کردن راحتی بیشتر در خواب هستند که افسار به واقعیت است.

فقط قبل از معمولی کودک شروع به وارد کردن آن بی دست و پا preteen سال ماهیت آنها چه اختراع در داخل سر خود را تغییر به طور چشمگیری. “هنگامی که آنها ضربه نه ساله یا بیشتر کودکان و نوجوانان را متوقف خواهد کرد, حلق آویز کردن با دوستان خیالی می گوید:” استفانی کارلسون یک استاد روانشناسی در دانشگاه مینه سوتا موسسه از رشد کودک است. “چه می شود مشترک به جای آن چیزی است که ما تماس بگیرید paracosm است که در یک جهان خیالی.” این ماده از کسانی که paracosms متفاوت از کودک به کودک اما کارلسون اشاره می کند که همه آنها تمایل به زحمت توضیح: بچه ها طرح کردن جزئیات بیشتر در چه مکان هایی شبیه دودمان و انگیزه های شخصیت های قوانین طبیعت چگونه عمل می کند. گاهی اوقات آنها کانال این خلاقیت به چارچوب ارائه شده توسط فرهنگ پاپ این است که چگونه شما ممکن است در نهایت با یک بچه که پر مجلات با graphomaniacal حساب Warhammer 40,000 مبارزات. اما بسیاری از درست کردن ساده تر و منحصر به فرد خم و آنها را خصوصی نگه داشتن آنها به طوری که آنها می تواند عقب نشینی وجود دارد به تنهایی اگر نیاز بود.

زمانی که من در سن پسر من من رئیس paracosm شد یک چرخش در سری انیمه Robotech. من با وسواس فصل سوم نشان می دهد که در آن خدمه رنگارنگ از قهرمانان سواری زرهی موتور سیکلت در سراسر postapocalyptic زمین بایر و من اقتباس شده خود را تم اصلی به یک حماسه تمام خود من است. من صرف ساعت سرگردان در اطراف حیاط خلوت من به عنوان من ویرایش و تاب از این Robotechالهام گرفته از حماسه من در پخت و پز در تخیل من; من می خواهم به خودم موتر به عنوان من سعی کردم به تصور دقیق توالی عمل در کلید جنگ بین خوب و بد بیگانه اربابان. (من یک بار آنقدر مجذوب در این فرایند است که من تقریبا پا بر روی یک مار زنگی, اما این یک حکایت برای یک روز دیگر.)

زمانی که من برای اولین بار شد پدر من فرض هر گونه شك و معدن خواهد بود به همین ترتیب علاقه مند در ساخت قصه های داستانی ضرب وشتم یک بار آنها را به یک سن خاص; آن چه من فکر می کردم همه preteens whiled دور ساعت در زمانی که آنها مشغول در مدرسه و ورزش و یا صفحه نمایش. من متعجب و متحیر شده, سپس, وقتی که پسر من علاقه کمی نشان داد در این نوع از داستان است که تا به حال به معنای, همه چیز برای من است. من می خواهم به خرید او یک X-Men کتاب های کمیک و او می خواهم به من بدهید تا در صفحه سه; من می خواهم سعی کنید به خواندن او هابیت و چشمان خود را خواهد لعاب بیش از قبل از ما حتی از شایر; من می خواهم او را به دیدن پلنگ سیاه یا Avengers و او می خواهم را فراموش کرده ام تمام طرح توسط صبح روز بعد. او ترجیح داد به تمرکز در تلاش است که نمی شامل روایات مانند به خاطر سپردن نام مدارس در هر دانشکده فوتبال-کنفرانس. و هر چند من افتخار داشتن یک پسر که می دانستند که ایالتی آرکانزاس رقابت در خورشید کمربند غرب بخش من نگران است که عدم تمایل خود را به تعامل با فوق العاده خواهد عذاب او را به یک کار بسیار خسته کننده زندگی است.

من در حال حاضر که من تا به حال بسیار محدود مشاهده از آنچه به منزله یک مفید ، زمانی که این بیماری همه گیر مجبور به ایجاد یک غنی تر زندگی داخلی او در بر داشت یک راه برای انجام این کار با استفاده از داده ها به جای شخصیت های. این paracosm او ایجاد شده که در آن او به خانواده اش از ورزشگاه به ورزشگاه در عرض 350-شعاع مایل از خانه خود را ممکن است به نظر می رسد کسل کننده اما آن را به عنوان عاشقانه گردد که هر داستان در مورد اژدها و یا جهش. او تولید صفحات دست نوشته جهت و حفظ بی شماری بیت چیزهای بی اهمیت. (آیا می دانید رم نیویورک نام گرفت در اواخر قرن 18 رواج فرهنگ کلاسیک?) و این که کار به جای ماده از فانتزی خود را چیزی است که باعث می شود یک paracosm بنابراین حیاتی برای یک preteen توسعه.

“آنچه که بچه ها انجام می دهند با paracosm بازی گرفتن یک حس کنترل بر همه چیز” کارلسون می گوید. “قابل قبول محتمل—که واقعا مهم نیست. آن را در مورد تصور یک جهان است که آنها در نهایت باید برخی می گویند بیش از.” و در زمان استرس شدید که احساس کنترل قادر به بازگشت به حالت عادی به وجود می نجات یک بچه از ناامیدی.

اگر شما یک پدر و مادر شما تقریبا قطعا فکر کردن در مورد چگونه بچه های خود را خواهد روزی به عقب نگاه در این عجیب و غریب قسمت در تاریخ بشر است. بعضی روزها من فکر می کنم بچه های من را عجیب و غریب دلتنگی برای ماه ها یا سالها آنها را صرف در داخل خانه با مردم به آنها عشق بالاتر از همه دیگران است. اما بدبین طبیعت من بیشتر نگران آنها بود پیچانده شده توسط تروما در حال رشد در میان خیلی از بیماری و غم و اندوه.

زمانی که من وسوسه شده ام به تسلیم شدن به این نوع از سودا در هفته های اخیر, من می دانم که چگونه به دفع تاریکی: من نشستن در کنار من به عنوان پسر او پرس همیشه عمیق تر به نقشه های گوگل. در حال حاضر که جزئی-لیگ سفر است که به طور کامل برنامه ریزی شده او نمی مبادرت به خدمات به عنوان آنجا که او در اوایل تا اواسط ماه مارس وجود دارد تنها بسیاری از مناسب مسیرهای رانندگی شما می تواند در میان روچستر و بینگهمتون. اما وقتی که او لاستیک Fortnite چرند او به شیرجه رفتن دوباره به نقشه های خود را و شناور بیش از یک شمال هملت یا یکی دیگر از تلاش برای دیدن چقدر او می تواند استنباط در مورد زندگی زیر. آن را به من تسلی برای دیدن روشنایی ضعیف تابیدن از شادی در چشمان او—و فکر می کنم که او ممکن است به خاطر این بیماری همه گیر به عنوان زمان او را سقوط در عشق با تلاش برای ایجاد حس از جهان است. که پیگیری تضمین شده برای پایان دادن به در برخی از اندازه گیری از ناامیدی اما در عمل تلاش ارزشمند است اعتراض به inexplicability از زندگی است.


بزرگ تر و پدر و مادر و بنیادی داستان
  • بهترین جریان محتوا به نگه داشتن بچه ها سرگرم
  • اولین چرخ بود احتمالا ساخته شده توسط پاتر—به عنوان یک اسباب بازی برای کودک خود را
  • من مانیتور من’ الکترونیک و شما باید بیش از حد
  • به طور جدی جلوگیری تلاش برای تدریس به کودکان چگونه به کد
  • Instagram, دختر من و من

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>