در طول همه گیر دانش آموزان انجام میشه و آزمایشگاه کار بدون ترک خانه

یک دانشگاه کلرادو دانشجو با استفاده از یک شبیه ساز آنلاین برای طراحی یک مدار است.

گلن J. ASAKAWA/دانشگاه کلرادو بولدر

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر و Heising-سایمونز پایه و اساس است.

در حالت عادی تابستان Appledore جزیره 39 هکتار رخنمون 12 کیلومتر ساحل مین و نیوهمشایر می شود یک کلاس درس. دانش آموزان از دبیرستان فارغ التحصیل سطح زندگی در محله های نزدیک خوردن در یک جمعی از سالن ناهار خوری و کار شانه به شانه برای کشف زیست شناسی از ساحل و آب در 18 دوره های آموزشی برگزار شده توسط Shoals آزمایشگاه دریایی. اما در این تابستان با این بیماری همه گیر فزاینده دانش آموزان باید در خانه مانده.

به جای یک اسکلت کارکنان در Appledore است جریان سفرهای و dissections از ماهی ها و بی مهرگان و راه اندازی دوربین های برای جمع آوری داده ها برای دانش آموزان است. به جای دانش آموزان برجسته در اطراف جزیره ساحلی مرمت بوم گرگ مور از دانشگاه نیوهمپشایر (UNH), Durham, hauls یک کوله پشتی پر از وسایل: “دو مودم با دو سلولی حامل سیگنال-تقویت آنتن جهت و بزرگی DC منبع قدرت” او می گوید. تجهیزات اجازه می دهد تا او را برای تدریس 12 از راه دور دانش آموزان—دو بار در این دوره معمول ثبت نام—تکنیک های اساسی ساحلی محیط زیست.

مور است که فقط یکی از صدها آزمایشگاه و زمینه دوره های اجباری آنلاین توسط COVID-19—”تغییر لرزه ای برای کسانی که نمی شد در حال حاضر درگیر در دور و یا آموزش آنلاین می گوید:” مارتین Storksdieck یک علم, آموزش و پرورش محقق در دانشگاه ایالتی اورگان, Corvallis. برخی از محققان نگرانی دانش آموزان را در برخی عملی و مهارت های حل مسئله و قادر نخواهد بود به قاضی که آیا دست به کار یک دانشمند است که مناسب برای آنها. اما مربيان در حال توسعه با تکنولوژی بالا راه برای شبیه سازی میدان و آزمایشگاه تجربه است. “من می گویند [این دوره] هستند نه مجازی می گوید:” جنیفر Seavey مدیر Shoals آزمایشگاه. “آنها واقعی هستند.” و برخی از مزایای در حال ظهور است. با کاهش جغرافیایی و مالی موانع Seavey می گوید: “رشته های مجازی دوره های دموکراتیزه میدانی.” Shift را گرفته و نبوغ. “استادان باید خلاق و با استفاده از ترکیبی از آنچه در دسترس است” از جمله فیلم های آنلاین و رایگان یا تجاری در دسترس آنلاین labs می گوید: میلدرد گر یک فیزیولوژیست در دانشگاه هاوارد که در حال کار بر روی یک سقوط course in general biology. هیچ ابزار با تمام نیازهای خود اشاره گر می گوید.

به عنوان همه گیر به دست آورده حرکت, ایمیل, پرواز در میان رهبران انجمن ملی علوم معلمان است. بسیاری از ایالات متحده, زمین شناسی رشته باید یک “capstone” زمینه دوره های تحصیلات تکمیلی. لغو بیش از سه چهارم از این دوره فارغ التحصیلی به خطر افتاده است برای بسیاری از رشته های اصلی. بنابراین انجمن دعوت مربیان به منظور توسعه اهداف آموزش که نیست بستگی به دانش آموزان انجام کار میدانی. آن را نیز وارد شده آنلاین تمرینات برای کمک به 29 رشته دوره ای که منتقل شده اند حاضر در این تابستان. درس از محدوده “جهت یابی در فوتبال” به “زمین شناسی از دره یوسمیتی” که شامل 43-توقف Google Earth tour با عکس و متن جاسازی شده.

مانند مور geoscientist جیم Handschy می خواستم به کنترل از راه دور دانش آموزان “به عنوان نزدیک به تجربه واقعی که ممکن است.” او اجرا می شود ایندیانا دانشگاه Judson مید زمین شناسی میدان ایستگاه در مونتانا که تا به حال ثبت نام 60 نفر از دانشجويان قبل از کلاس لغو شد در ماه مارس ، او و چند مدرسان بازدید هر رخنمون در دوره خود برنامه فیلم برداری از سنگ ها و چشم انداز و دستگیر بزرگ نمایش نمونه. هر هفته کلاس کنکاش عمیق تر به لایه های سنگ و تاریخ خود را. برای پروژه نهایی دانشجویان دیجیتالی نقشه 3100 هکتار چشم انداز است.

شانون Dulin یک زمین شناس در دانشگاه اوکلاهما نورمن که فقط به پایان رسید تدریس در زمینه دوره می بیند ارزش یادگیری چگونه برای بررسی چشم انداز بدون تنظیم پا در آن است. در کلاس خود ارزیابی دانش آموزان گفت که آنها به دست آورده غیر منتظره مهارت. “و این مهارت آنها نیاز به رفتن به محل کار,” او اضافه می کند که زمین شناسان به طور فزاینده ای در حال خواسته به منظور بررسی سایت های آنها دیدار نیست.

در زمینه های دیگر دست در یادگیری صورت می گیرد در آزمایشگاه. به طور معمول دانش آموزان کار در جفت و به اشتراک گذاری تجهیزات “پس وجود دارد بسیاری از مسائل در مورد ویروس انتقال می گوید:” هدر Lewandowski یک فیزیکدان در دانشگاه کلرادو (CU) تخته سنگ. در دانشگاه این سقوط آزمایشگاه تمرینات به عنوان متنوع به عنوان ساخت یک مدار الکتریکی و یا تجزیه و تحلیل خورشیدی شعله ور شدن داده ها به احتمال زیاد خواهد شد به طور کامل از راه دور.

خوشبختانه فیزیک در حال حاضر به حال یک پا در آزمایشگاه مجازی جهان—به خصوص در مس. وجود دارد در سال 2002 برنده جایزه نوبل کارل Wieman توسعه آموزش فیزیک تکنولوژی (PhET) تعاملی شبیه سازی پروژه برای ارائه “بازی” است که به آموزش دانش آموزان پایه فیزیک مفاهیم. به PhET وب پورتال در حال حاضر 106 فیزیک مبتنی بر شبیه سازی و یکی دیگر از 50 یا بیشتر برای رشته های دیگر. شد رفتن به محل این بهار برای دانشکده تغییر به آموزش آنلاین; ترافیک افزایش پنج برابر می گوید: مدیر کاترین پرکینز.

علاوه بر این چندین دانشگاه به تصویب رسید یک دستگاه دستی به نام iOLab که برای اجاره 50 دلار ترم. با آن دانش آموزان می توانند اندازه گیری مغناطیس, شدت نور, شتاب, متوسط, گرانش و فشار اتمسفر و فیزیک پایه آزمایش در خانه. “آنها دوست دارند که ما به آنها اعتماد هستند و فقط به آنها دستورالعمل می گوید:” iOLab مخترع و فیزیکدان تشک, Selen در دانشگاه Illinois Urbana-Champaign.

Lewandowski و همکاران او مورد بررسی فیزیک مدرسان و دانش آموزان در مورد تجربیات خود شده و یافته های خود را در arXiv فیزیک preprint سرور در 2 جولای. پاسخ دهندگان گفته آنلاین آزمایشگاه کار بهترین زمانی که پروژه های در حال باز و کلاس آنلاین جلسات کوچک نگهداری می شوند. آنها گله و شکایت در مورد مشکلات فنی دانش آموزان با داشتن دسترسی نابرابر به اینترنت و مواد و دیگر زمان آمادگی برای هر دو دانش آموزان و مربيان. اما آنها گزارش آنها می توانند ملاقات ترین کلید یادگیری اهداف Lewandowski می گوید حتی اگر “وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که ما نمی تواند تکرار در از راه دور آزمایش” مانند ساختمان اتاق خلاء و یا عیب یابی تجهیزات.

برخی از نهادهای تصمیم گرفت در این بهار که مجازی فقط نمی خواهد انجام دهد. دریایی زیستی آزمایشگاه (MBL) در وودز هول ماساچوست به سادگی لغو تابستان آن دوره. “MBL دوره های مشهور جهان به شدت از این دست در طبیعت کار آزمایشگاه می گوید:” مدیر Nipam پاتل. دانش آموزان صرف ساعت های طولانی با اعضای هیات علمی و انجام پروژه های خود را با استفاده از ارگانیسم های جمع آوری شده به صورت محلی. “ما احساس کردیم که این امر می تواند بسیار دشوار است به تکرار این تجربه به عنوان یک آزمایشگاه مجازی دوره است.”

نهادهای دیگر را امتحان کنید به صورت ترکیبی از حضوری و مجازی آزمایشگاه. Suely, سیاه, شیمی صندلی در نورفولک دانشگاه انتظار دارد که تنها نیمی از دانش آموزان خود را خواهد شد در آزمایشگاه هر هفته این سقوط در حالی که نیم دیگر را در کلاس های آنلاین تجزیه و تحلیل داده ها و نوشتن گزارش. “این بحران باعث شده است که ما را به بیشتر انتقادی ارزیابی فعالیت های دانش آموزان باید تجربه در آزمایشگاه تنظیم,” او می گوید.

به طور مشابه, این, سقوط, شیمی آلی دانشجویان در دانشگاه میشیگان (UM), Ann Arbor خواهد چرخش به آزمایشگاه در گروه های کوچک به هر یک از طعم و مزه از تجربه عملی. شخصی حفاظت از تجهیزات استاندارد برای این دوره و همه کار انجام شده است در هود با هوا بسیار عالی بورس پس از “آنها واقعا به طور کامل محافظت می گوید:” UM زیست شیمیدان کاتلین Nolta.

Storksdieck مدافع آموزشی آنلاین گنجینه با ارزش از بوی دود و یا با استفاده از یک پیپت است. “ما باید بپرسیم که آیا همه دست در تدریس تا کنون بود که بزرگ” او می گوید. دومینیک دیورند یک مهندس پزشکی در مورد غربی رزرو دانشگاه می گوید: پس از او قرار دادن یک برنامه کارشناسی ارشد در مهندسی پزشکی به صورت کاملا آنلاین 5 سال پیش او به این نتیجه رسیدند که برای حل مشکلات بود و مهم تر از handson تجربه. و دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز, بوم اریکا Zavaleta فکر می کند دوره های مجازی باز خواهد شد میدانی به مراتب بیشتر دانش آموزان است. “وجود دارد چیزهایی که شما می توانید آنلاین است که شما نمی توانید در شخص” او می افزاید: از جمله بازدید از چند محل دیگر ممکن است با رانندگی.

حتی پس از Handschy ابراز تاسف است که خود زمین شناسی دانش آموزان را از 12 ساعت در روز همهجانبه تعامل با یکدیگر و علمی که در گذشته کلاس داشته اند. ناتالی سفید افزایش junior در UNH که در زمان مور دوره Appledore سال گذشته موافق است: “شما نمی باید تمام وقت در بین زمانی که شما راه رفتن در اطراف جزیره و می توانید بپرسید بداهتا سوالات.” Appledore جزیره است که منبع برخی از fondest خاطرات. “من فکر می کنم آنها در حال از دست رفته در جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر