دسترسی پهن باند است مهم تر از همیشه, به خصوص برای آمریکایی های کم درآمد. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید خودداری آن است.

اگر کسی بر این باور دسترسی به اینترنت بود و نه ضروری قبل از Covid-19 گیر هیچ کس گفت که امروز. با ادامه اقامت در خانه سفارشات در اکثر ایالت باند پهن با سرعت بالا دسترسی به اینترنت تبدیل شده است یک ضرورت برای یادگیری و کار درگیر در تجارت و فرهنگ, حفظ پهلو به پهلو از اخبار در مورد ویروس و اقامت متصل به همسایگان و دوستان و خانواده. در عین حال نزدیک به یک سوم از خانواده های آمریکایی ندارد این خدمات مهم یا به دلیل آن است که به آنها در دسترس هستند و یا به عنوان اغلب مورد آنها نمی تواند استطاعت آن را.

راه نجات این است که برنامه دولت است که به دنبال اطمینان حاصل شود که همه آمریکایی ها متصل هستند بدون در نظر گرفتن درآمد. آغاز شده توسط دولت ریگان قرار داده و به قانون توسط کنگره در سال 1996 تاسیسات گسترش یافته بود توسط جرج دبلیو بوش و گسترش بیشتر طول دولت اوباما. این برنامه فراهم می کند یک $9.25 یک ماه یارانه به ازای هر خانوار کم درآمد آمریکایی ها برای تلفن و/یا خدمات پهن باند. چرا که یارانه است تا حداقل ترین تاسیسات مشتریان با استفاده از آن را برای تلفن همراه صوت و دیتا در ارائه خدمات.

کمیسیون ارتباطات فدرال مجموعه تاسیسات این سیاست از جمله قوانین مورد کسی است که واجد شرایط برای دریافت یارانه, آن مقدار که شرکت می تواند ارائه خدمات. آمریکایی ها که درآمد زیر یک سطح خاص یا که دریافت کمک های دولت—مانند پزشکی این طرح کمک های غذایی مکمل برنامه و یا ضربه محکم و ناگهانی و درآمد مکمل امنیت و یا SSI—واجد شرایط هستند.

در طول این بحران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن FCC می تواند یک دندانه در شکاف دیجیتال اگر آن را گسترش تاسیسات حتی اگر فقط به طور موقت. FCC می تواند افزایش یارانه به طوری که می توان آن را مورد استفاده قرار به پرداخت برای قوی ثابت دسترسی به اینترنت است. آن را نیز می تواند ایجاد تاسیسات موجود به گسترده تر زیر مجموعه ای از آمریکایی ها به طور خاص ده ها میلیون نفر که فقط برای ثبت مزایای بیکاری. اما این بعید است به یک اولویت برای این FCC و رئیس آن Ajit Pai که صرف نزدیک به کل تصدی تلاش برای از بین بردن این برنامه است.

متاسفانه مبارزات انتخاباتی خود تا حد زیادی موفق شد. در طول Pai تصدی تعدادی از تاسیسات گیرندگان کاهش 40 درصد و برنامه بودجه منقبض شده درآمده است. کمتر از 20 درصد از آمریکایی ها که واجد شرایط برای تاسیسات امکان استفاده از آن. در حالی که Pai کتهای خود را به اصطلاح تاسیسات “اصلاحات” به عنوان تلاش برای ریشه کن کردن “زباله تقلب و سوء استفاده” اکثر اقدامات خود را باید کمی با حفظ یکپارچگی برنامه و بیشتر به آسیب رساندن به گیرندگان آن است.

روز پس از Pai, گرفت دفتر, برای مثال, او معکوس اوباما FCC تصمیم به اجازه می دهد نه جدید تاسیسات دهندگان به برنامه. او به دنبال این است با از بین بردن یک عنوانی است که اجازه می دهد جدید ارائه دهندگان پهنای باند به این برنامه بیشتر به سرعت. هر دو را معرفی رقابت بیشتر به برنامه و کاهش قیمت برای تاسیسات خدمات.

Pai و همکاران جمهوری خواه پس از آن پیشنهاد به منع شرکت هایی که فروش تلفن بی سیم خدمات از شرکت در تاسیسات. نمایندگان نیست, زیرساخت های خود و به جای اجاره ظرفیت از شرکت هایی مانند Verizon و T-Mobile. با توجه به این که 70 درصد از تاسیسات ارائه دهندگان فروشندگان این امر باید gutted برنامه است. خوشبختانه یک دادگاه فدرال در یک مورد مربوط به رد FCC را منطقی برای منع نمایندگان از به دست آوردن اضافی قبیله ای تاسیسات یارانه اطمینان حاصل کرد که کمیسیون نمی تواند به طور مشابه منع نمایندگان از کل برنامه است.

قادر به مقابله تاسیسات مرگ ضربه Pai است پس سعی در کشتن آن توسط a thousand cuts. بیشترین انتقادی او دخالت کرده است با اجرای ملی واجد شرایط تصدیق یک سیستم است که ایجاد شده است برای جلوگیری از بسیار ضایعات تقلب و سوء استفاده رئیس ادعا می خواهید برای ریشه کن کردن. ایجاد شده توسط اوباما FCC این تصدیق در نظر گرفته شده است اجازه می دهد تا یک نجات دهنده را به سرعت تعیین یک فرد واجد شرایط با جستجو در پایگاه داده از کمک های دولت برنامه های خود را. اما در یک عجله به می گویند که تصدیق کننده راه اندازی کرده بود Pai مجبور متحده برای اتصال به سیستم قبل از آنها آماده بودند. به عنوان یک نتیجه اکثریت متحده هنوز متصل به پایگاه داده های خود را برای ضربه محکم و ناگهانی شمسی و دیگر واجد شرایط دولت برنامه های کمک به تصدیق. این به این معنی است که واجد شرایط تاسیسات گیرندگان هستند که به اشتباه رد از تاسیسات. با توجه به اینکه بیش از 33 درصد از تاسیسات گیرندگان واجد شرایط زیر ضربه محکم و ناگهانی برنامه آن به شرح زیر است که تعداد زیادی از افراد واجد شرایط آمریکایی ها هستند که مزایای انکار کرد.

حتی این کافی نیست برای مغلوب ساختن پیشی جستن, FCC. آن است که در حال حاضر با توجه به طرح های جدید در نظر گرفته شده برای تضعیف کردن برنامه است. بحث برانگیز ترین خواهد منع تاسیسات حامل از ارائه خدمات رایگان تلفن های همراه با تاسیسات خدمات. فکر می کنم در مورد آن: شرکت های ارائه دستگاه بدون هیچ هزینه به مشتری و یا دولت به اطمینان حاصل شود که مشتری می تواند با استفاده از تاسیسات و خدمات و هنوز هم FCC می خواهد به منع آن. برای برخی از خانواده ها برای پرداخت این دستگاه می تواند به معنای کمتر از مواد غذایی خود را در جداول و یا لباس بر روی پشت خود را. پیشنهاد دیگری که نیاز به تاسیسات گیرندگان به فاش کردن اینکه آیا آنها می خواهم به خرید پهنای باند در صورت عدم وجود یک تاسیسات یارانه. به عنوان FCC کمیسیون جفری Starks اظهار داشت: “من اعتقاد ندارم که ما تا کنون جستوجو کرد سالمند مدیکر گیرندگان در چه مقدار از آنها در واقع ارزش خود را از خدمات پزشکی را نباید از پروب آسیب پذیر تاسیسات گیرنده در چه مقدار از آنها ارزش خود را اتصال.”

اگر ما می خواهیم به مطمئن شوید که همه آمریکایی ها شرکت می کنند به طور کامل در جامعه ما اقتصاد ما و فرهنگ ما در طول این اضطراری ملی و فراتر از FCC جنگ در تاسیسات باید متوقف شود. اگر این سازمان است و نه مایل به تقویت و گسترش برنامه حتی به صورت موقت و سپس کنگره های بعدی خود محرک لایحه باید دستور است که آن را انجام دهید. هر چیزی کمتر خواهد شد اطمینان حاصل شود که شکاف دیجیتال در این کشور باقی خواهد ماند خمیازه کشیدن شکاف.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت Covid-19 مستند زندگی را نجات داد
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im