من مو فرفری درشت و ضخیم. چند روز است که احساس می کند مانند یک برکت و رحمت; روز دیگر آن را یک نفرین.

رام کردن آن را صاف اتو نیست سرگرم کننده است. خسته کننده است و می تواند صدمه دیده است. ارزان طرح—که همیشه باید یک قیمت ارزان—جلو و رشته مو به من منتقل می کند آهن از طریق. من نمی تواند تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از بار من سوخته من با انگشتان دست و گردن من سوخته مو از بیش از حد بسیاری از عبور از 450 درجه حرارت. (بله. من سوخته توسط خود من مو, نه آهن.) پس از آن وجود دارد آسیب های فیزیکی آن می توانید پشت سر بگذارید…

که در آن Dyson در می آید. پس از هفت سال از توسعه و حدود 600 ساعت از محاکمه شارژی Corrale صاف کننده مو, منتشر شد, امروز برای قلب توقف قیمت 500 دلار مدرن را در یک ابزار مو که بدست نسبتا کوچک طراحی توجه در چند دهه گذشته.

در نگاه اول شما ممکن است underwhelmed. پس از همه Dyson آن شناخته شده است طراحی منحصر به فرد است که شما می توانید نقطه از یک مایل دور با آن مدرن چوب وکیوم (مورد علاقه ما Dyson vacs) و bladeless طرفداران.

اما Dyson است به آرامی ساختمان مو-محور فروشگاه. آن را وارد زیبایی جهان در سال 2016 قرار دادن که bladeless طراحی به یک سشوار که نگاه انقلابی—برای bougie قیمت $400. این Corrale از سوی دیگر به نظر می رسد مانند یک به طور منظم تخت آهن گذشته از پاپ Dyson امضا صورتی داغ. اما نگاهی دقیق تر و شما خواهید دید آن راز: خم ورق.

یک نوع جدید از آهن
a flatiron straightening hair
عکس: Dyson

اگر شما با استفاده از یک آهن تخت قبل از اینکه شما می دانید آنچه آن را مانند زمانی که شما در حال عبور از یک بخش از مو و نیمی از مو شروع splaying بیرون خود را از دست دادن تماس با صفحات شما را مجبور به شروع دوباره و از نو آن منطقه است. این Corrale را خم مس صفحات قرار است به قرار دادن خود را در اطراف که آن را نگه می دارد با هم جمع شده بودند. من تو را دیدم یک سمت به سمت مقایسه Corrale در مقابل یک تخت معمولی-روکش آهن و تحت تاثیر قرار گرفته بود چگونه به طور موثر آن را از طریق رفت و چقدر مو بیشتر از آن می تواند مستقیم در یک بار.

تقریبا هر تخت آهن شرکت ادعا می کند محصول خود را باعث می شود آسیب کمتری به موهای خود را از دیگران—معمولا گردند و در اصطلاحات مخصوص یک صنف گیج کننده در مورد یون های منفی که به نحوی در ایجاد درخشش و جلوگیری از آسیب. نتایج هرگز مطابقت با اعتیاد به مواد مخدره. Dyson علوم به نظر می رسد راحت تر هضم می شوند. خم صفحات و تنظیمات دما باید در نتیجه کمتر می گذرد و کمتر می گذرد به معنی خسارت کمتر است.

“از آنجایی که ما برای اولین بار شروع به توسعه Dyson مافوق صوت سشوار ما در ادامه به کشف علم از سبک به دنبال درک آنچه باعث می شود مو صاف و براق—و آنچه باعث می شود آن را خشک و آسیب دیده و مرده” James Dyson شرکت بنیانگذار و رئیس مهندس گفت: در آزادی مطبوعات. “ما شده اند نگران نتایج به سبک و آسیب حرارتی از صفحه تخت و صاف.”

تصویری: Dyson

من می توانم تایید می کنند که Corrale با این نسخهها کار سریع تر از هر دیگر آهن تخت من سعی کردم (و من تست کردم بیش از یک دوجین از آنها). من راه می رفت به یک جلسه با Dyson با موهای مجعد و در حدود 20 دقیقه آن را مستقیم. که البته حرفه ای انجام می شود اما به طور معمول طول می کشد حدود یک ساعت به حالت مستقیم مو من خودم. آزمایش های بیشتر نیاز است واقعا suss کردن جزئیات اما من هیجان زده هستم تا کنون. (و به اعتقاد من و بر اساس آن قیمت من نمی خواهم به.)

این Corrale سه تنظیمات: 330 درجه 365 درجه و 410 درجه است. جان Reyman, Dyson جهانی طراحی سفیر و بنیانگذار صحبت & سعادت سالن گفت: او مطمئن بود که صاف تنها رسیدن به 410 درجه خواهد ترک کردن کل گروه از افراد یعنی کسانی که با درشت coily فر. به عنوان کسی که همواره به خم کردن آهن خود را به بالاترین سطح ممکن تنظیم برای دریافت هر گونه نتایج واقعی من می توانید این را بررسی کنید. Reyman تبدیل شد زمانی که او در واقع سعی کنید از آهن و دیدم که زمانی که شما می توانید مدیریت تنش از طریق خمش صفحات کمتر گرما مورد نیاز است. او می گوید: او با استفاده از یک تنظیم بر روی مشتریان که 20 تا 30 درجه کمتر از او نیاز از دیگر اتو مو.

این Corrale ویژگی های همان هوشمند کنترل حرارت فن آوری به عنوان مافوق صوت سشوار و Airwrap که بدان معنی است که درجه حرارت اندازه گیری 100 بار دوم از طریق پلاتین سنسور و باعث می شود مطمئن شوید که آن را هرگز می رود بالا یا پایین که در آن شما مجموعه ای از آن است.

purple flatiron on purple stand
عکس: Dyson

این Corrale نیز شارژی است که همچنین یکی از ویژگی های خوب در میان مو, محصولات ویژه برای سفر. (اما لطفا برای عشق Sir James Dyson لطفا استفاده نکنید این خود را در صبح زود رفت و آمد است. آیا موهای خود را در خانه و نه در مترو.) یک شارژ باتری خواهد گذشته حدود 30 دقیقه. اگر آن را طول می کشد بیش از این که خود را به پایان برساند مو شما می توانید از آن استفاده کنید در حالی که آن را در وصل—بدون نیاز به صبر کنید.

پس از یک blowdryer پیچش یا حلقه زنی آهن و یک قلم مو صاف کننده بود و یک پیشرفت طبیعی برای Dyson. اگر شما می خواهید بدانید که آیا آن را به ارزش بسیار Dyson-مانند قیمت 500 دلار است که ممکن است یک مکالمه را برای شما موی خود و کیف پول خود را.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. در اینجا این است که چگونه این کار می کند. شما همچنین می توانید پشتیبانی ما گزارش و بررسی با خرید 1-سال چاپ + دیجیتال سیمی اشتراک برای $5 (با تخفیف).


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل Devsرویایی دره سیلیکون کوانتومی, هیجان انگیز
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را—راه امن
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im