با نام تجاری سیرک از صنعت بازی است که به دنبال بیشتر شبیه به یک باغ وحش نوازش. سرگرمی نرم افزار انجمن E3 نشان می دهد تجارت دهکدهای از دست داد یکی از بزرگترین حلقه-کارشناسی ارشد: Geoff Keighley که به میزبانی یکی از E3 متحرک وقایع سال امروز اعلام کرد که او نمی خواهد شرکت در این تابستان.

Keighley, 40, یکی از بزرگترین نامها در بازی کمک به رسانه ها به عنوان متنوع به عنوان علاقه مندان به نشریات مانند GameSpot به Comcat را G4 شبکه. پس از سال 2014 او تولید می شود و میزبانی این بازی جوایز یک رویداد سالانه است که livestreamed بیش از 45 میلیون بار در سال گذشته است. او در سه سال گذشته صرف میزبانی E3 سالن بزرگ که در آن طرفداران می شنوید اطلاعیه از بازی بزرگترین ناشران و توسعه دهندگان. در عین حال او گفت: واشنگتن پست است که او “نیست و احساس راحتی در شرکت” در سالن بزرگ نشان می دهد و یا E3 به طور گسترده تر.

“این نشان می دهد نیاز به تکامل اما حرکت در بیشتر از یک دیجیتال و جهانی جهت” کیلی گفت: از E3 یک ایمیل به سیمی اضافه کرد که در این تابستان خواهد بود اولین بار در 25 سال است که در این رویداد شرکت کردند.

در لس آنجلس هر ماه ژوئن شرکت هایی مانند نینتندو, حماسه بازی ها, بازی Bandai Namco و کشش ساخت استادانه درست شده (و گران قیمت) E3 غرفه به جلب رسانه ها. صنعت مشاهیر شرکت به ارائه یک زیرچشمی نگاه کردن در داخل هر سخت افزار یا نرم افزار آنها راه اندازی بعدی. تا سال 2017 روند که بسته به طرفداران در حال حاضر آنها می توانید خرید آخر هفته می گذرد در حدود 150 $در به در خط صبر کنید و بازی یک نسخه ی نمایشی یا دو. که برای اولین بار در سال 15,000 طرفداران نشان داد. اگر شما کسی که می پردازد با توجه به بازیهای رایانهای عقل متعارف برای سال تصریح شده است که شما مجبور به پرداخت توجه به E3. در حال حاضر بسیار است.

“آن را کمتر مورد یک طبقه نشان می دهد از غرفه و بیشتر در مورد اتصال طرفداران در سراسر جهان به بازی آنها را دوست دارم” می گوید: Keighley. “جوایز بازی باز چشم من به فرصت وجود دارد. بنابراین من فکر می کنم کمتر در مورد کسی که در سفر به لا به حضور در E3 و بیشتر در مورد بچه ها در استکهلم که هرگز نمی تواند به استطاعت رفتن به E3 اما هنوز هم می خواهد به بخشی از چیزی است که جشن خود و یا شور و شوق او را نقطه است.”

این ESA گفت: سیمی در یک ایمیل که “جف شده است و همچنان به عنوان یک صنعت قوی مدافع و قهرمان. او نقش مهمی در توسعه E3 سالن بزرگ یک پلت فرم دوباره به راه افتادند سه سال پیش آورده است که طرفداران هم برای مکالمات مهم با صنعت مشاهیر و رهبران در جشن از بازی های ویدئویی است.” این ESA می گوید که آنها امید به همکاری با Keighley در آینده است.

کیلی ندارد-نمایش اعلام نشده است یکی دیگر دینگ برابر E3 که گرفتار شده است بحث برای بیش از یک سال است. در سال 2019 سونی شوکه طرفداران هنگامی که آن را اعلام کرد و آن را جست و خیز E3 و در این سال—پیش از راه اندازی آن جدیدترین و بهترین کنسول—این برنامه ریزی برای انجام همان. (نینتندو است نه پرتاب وزن خود را به زندگی می کنند E3 کنفرانس های مطبوعاتی برای سال ترجیح می دهند دیجیتال-تنها نینتندو مستقیم جریان است.) در ماه اوت گذشته, E3 به بیرون درز بیش از 2000 رسانه شرکت کنندگان اطلاعات شخصی از جمله آدرس و شماره تلفن به علت غفلت اطلاعات بهداشت.

یک ماه بعد به بیرون درز E3 سال 2020 زمین عرشه پیشنهاد توصیف نشان می دهد پتانسیل منحرف به عرصه یک “فن, رسانه و تاثیر گذار جشنواره” با 10000 بیشتر شرکت کنندگان. در میان غرفه بزرگ خواهد بود “تجربه هاب” که در آن افراد مشهور و ورزشکاران و یا بازیگران ممکن است مالش شانه با به طور منظم پرنیان شرکت کنندگان. (کیلی گفت: او خوانده زمین عرشه “مانند هر کس دیگری حاضر” نه اظهار نظر بیشتر در نقش آن در تصمیم گیری خود را.) امروز ESA تأييد جدید خود با تاکید بر زنده رویدادهای تجربی مناطق ویژه مهمان پارسه و مشاهیر در یک مصاحبه مطبوعاتی توصیف E3 به عنوان “reimagined.”

امروز صبح ساعت قبل از Keighley اعلام E3 به بیرون درز وب سایت خود را فقط یک روز قبل از آن برنامه ریزی شده راه اندازی.

کیلی می گوید که او نمی دانند که چه E3 کامل چشم انداز این سال را نشان می دهد و تا به حال به حرکت قبل از ESA می تواند به اشتراک گذاری آن را با او. “من می خواستم تا مطمئن شوید که ما در ارتباط برقرار کردن با طرفداران قبل از بلیط های قرار داده شد در فروش,” او می گوید.

رئیس سابق Sony Worldwide Studios, Shawn انگشت, گفت CNET در سال 2019 که E3 “شد نشان می دهد تجارت بدون مقدار زیادی از تجارت و فعالیت است. جهان تغییر کرده است اما E3 نیست لزوما با تغییر آن است.” در این مصاحبه اشپزخانه سوال که آیا E3 فقط می تواند “جشن ها و پانل های که در آن ما را به توسعه دهندگان بازی های نزدیک به طرفداران.”

E3 قبلا مستقیم دانلود تازه بازی اخبار. در حال حاضر که شرکت ها به طور فزاینده ای های محصول اطلاعیه ها و به روز رسانی در یوتیوب, حرکت یا کشش ناگهانی و رسانه های اجتماعی بازگشت سرمایه گذاری برای شرکت در E3 ممکن است که بالا است. اگر آن چشم انداز جدید است که در واقع خدمات فن و بیان ملاقات و احوالپرسی کردم آن رقابت دشوار است. هیچ قحط و غلا از خبرهای منفی از PAX غرب و PAX East به BlizzCon و گیمزکام. حتی اگر E3 مجوز 10,000 بیشتر شرکت کنندگان—اگر آن تصمیم به رفتن این مسیر—که آن جا در ؟

وقتی پرسید که آیا سالن بزرگ وجود خواهد داشت در هر شکل دیگری در ماه ها یا سال های آینده کیلی گفت که او می خواهم به نگه داشتن تولید چیزی در امتداد آن خطوط است اما “هیچ زمان برنامه.”

به روز شده 2-12-20, 4:30 pm EST: این داستان به روز شد با نظر از سرگرمی نرم افزار ارتباط و اطلاعات از آینده E3 رویداد.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این ragtag تیم ملی که ذخیره 38,000 بازی های فلش از اینترنت فراموشی
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • چگونه برای دریافت بیشتر از گوشی های هوشمند خود را رمزگذاری
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • وهم آور repopulation از منطقه ممنوعه فوکوشیما
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی