عفونت گوش در کشف باقی مانده از زندگی انسان در شام 15000 سال پیش

پژوهشگران در دانشگاه تل آویو کشف شواهدی از عفونت گوش در جمجمه باقی مانده از زندگی انسان در خاور برخی از 15000 سال پیش.

“تحقیق ما به دنبال تعیین تاثیر محیط زیست بر بیماری ها در دوره های مختلف می گوید:” منجر نویسنده دکتر هیلا ممکن است از گروه آناتومی و انسان شناسی در تاو را ساکلر دانشکده پزشکی و دن دیوید مرکز برای تکامل انسان و Biohistory پژوهش در دانشکده پزشکی واقع در Steinhardt موزه تاریخ طبیعی. “با استفاده از فن آوری های پیشرفته و روش های منحصر به فرد توسعه یافته در آزمایشگاه ما شده اند قادر به تشخیص نشانه های طولانی مدت التهاب در گوش میانی.”

دکتر کاترینا Floranova از دن دیوید مرکز و ساکلر دانشکده پزشکی و دکتر ایلن Koren از ساکلر دانشکده پزشکی نیز به مطالعه منتشر شده در تاریخ 25 مارس در مجله بین المللی Osteoarchaeology.

محققان دریافتند کاهش عوارض به عنوان یک نتیجه از عفونت گوش پس از انتقال از شکار و جمع آوری به کشاورزی به دلیل تغییرات در شرایط زندگی. اما اوج در مير مشاهده شد در یک جمعیت غیر فعال زندگی حدود 6000 سال پیش در دوره مس و سنگ.

دکتر ممکن است می گوید دلیل این دو قسم است: اجتماعی و زیست محیطی. “ما می دانیم که از کاوشهای باستان شناسی در این دوره مشابه دوره قبل است که مردم در یک زندگی جمعی منطقه ای که در آن همه فعالیت ها از پخت و پز به پرورش دام صورت گرفت. به عنوان یک نتیجه تراکم جمعیت در خانه ‘ بالا بود, بهداشت ضعیف بود و آنها رنج می برد از آلودگی هوا است. دو دیگر عوامل شناخته شده در مورد این دوره — تغییر در رژیم غذایی, ظهور لبنی مصرف و تغییر آب و هوا یک شیب در دما و افزایش بارندگی — همچنین کمک به شيوع عفونت گوش.”

تا ظهور آنتی بیوتیک ها در قرن 20 عفونت گوش توسعه یافته به شرایط مزمن. آنها همچنین می تواند منجر به از دست دادن دائم شنوایی و یا حتی مرگ شود.

“عفونت گوش هنوز هم بسیار رایج در دوران کودکی بیماری با بیش از 50 درصد از کودکان امروز هنوز مبتلا به عفونت گوش در یک نقطه و یا دیگر” توضیح می دهد که دکتر ممکن است. “لوله که کانال مایع از گوش میانی را به حلق در حال توسعه نیافته در کودکان به طوری که تجمع مایعات در گوش در نهایت باعث التهاب شود.

“طولانی مدت عفونت گوش می تواند باعث آسیب دائمی به استخوانی دیوار گوش میانی است که حفظ شده است به بزرگسالی است. بنابراین زمانی که ما به دنبال بررسی تغییرات اجتماعی سلامت در طول زمان در منطقه ما, ما تصمیم به تمرکز بر روی عفونت گوش در حال توسعه یک روش خاص برای انجام,” او اضافه می کند.

دانشمندان درج یک videoscope یک دوربین کوچک نصب شده در انتهای یک لوله قابل انعطاف از طریق جمجمه به کانال گوش به گوش میانی به رعایت آن استخوانی دیوار. علاوه بر این, آنها اسکن جمجمه باقی مانده را با یک رزولوشن بالا micro-CT و بررسی گوش میانی را استخوانی دیوار با استفاده از میکروسکوپ نوری.

به عنوان شرایط زندگی بهبود عوارض به عنوان یک نتیجه از عفونت گوش کاهش یافته است, با توجه به مطالعه است. “خانه های بزرگتر و برجسته چند اتاق از جمله مناطق جداگانه برای فعالیت های خاص یعنی آشپزخانه قرار بود در یک اتاق جداگانه و یا در خارج و دام نگهداری می شدند در یک منطقه جداگانه” دکتر ممکن است می گوید. “تغییر در شیوه زندگی و آب و هوا منعکس شده است در کاهش عوارض.

“مطالعه ما با معاملات تاثیر محیط و رفتار اجتماعی در نرخ عوارض. برای کشف این, ما به بررسی یک بیماری شایع است که با بشر همراه بوده پس از آغاز به کار — عفونت گوش” دکتر ممکن است همچنان ادامه دارد. “درک چگونه بیماری ظاهر می شود و ناپدید می شوند در طول تاریخ بشر می تواند کمک به جلوگیری و پیدا کردن راه حل برای معاصر بیماری. این مطالعه به وضوح اشاره به عوامل خطر و نشان می دهد که چگونه تغییرات در شیوه زندگی می تواند بر بروز این بیماری است.

“در هر دو عفونت گوش و COVID-19 اجتماعی فاصله و پایبندی به بهداشت کاهش گسترش عفونت در حالی که محله های نزدیک و غیربهداشتی شرایط زندگی را دیدم عفونت سنبله” دکتر ممکن است نتیجه می گیرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net