برای سه سال شناس آلن راجرز تلاش کرده است برای حل یک پازل تکاملی. تحقیقات خود را untangles میلیون ها سال تکامل انسان با تجزیه و تحلیل DNA از انسان باستان گونه های شناخته شده به عنوان hominins. مانند بسیاری تکاملی ژنتیک راجرز مقایسه hominin ژنوم به دنبال الگوهای ژنتیکی از جمله جهش ژن مشترک. او توسعه روش های آماری که استنباط باستان تاریخچه جمعیت های انسانی.

در سال 2017, راجرز چراغ مطالعه که در بر داشت که دو دودمان باستان انسان نئاندرتال بوده باشیم و از هم جدا بسیار زودتر از آنچه قبلا تصور و پیشنهاد یک تنگنا اندازه جمعیت. آن را ناشی از برخی جنجال — انسان شناسان Mafessoni و Prüfer استدلال کرد که روش خود را برای تجزیه و تحلیل DNA تولید نتایج متفاوت است. راجرز به توافق رسیدند اما متوجه شدم که نه روش توضیح داده شده اطلاعات ژنتیکی بسیار خوبی است.

“هر دو ما روش مورد بحث چیزی از دست رفته شد اما آنچه که پرسید:” راجرز استاد مردم شناسی در دانشگاه یوتا.

این مطالعه جدید را حل کرده است که پازل و در انجام این کار, آن را مستند کرده است اولین شناخته شده interbreeding رویداد بین باستان جمعیت های انسانی — یک گروه شناخته شده به عنوان “فوق العاده archaics” در اوراسیا interbred با نئاندرتال-Denisovan جد مورد از 700 ، 000 سال پیش. این رویداد بین دو جمعیت است که بیشتر دوری مرتبط از هر گونه ثبت شده است. نویسندگان همچنین پیشنهاد تجدید نظر جدول زمانی برای مهاجرت انسان از آفریقا و اوراسیا. این روش برای تجزیه و تحلیل DNA باستانی فراهم می کند یک راه جدید برای نگاه دورتر بازگشت به اصل و نسب انسان از همیشه قبل از.

“ما هرگز شناخته شده در مورد این قسمت از interbreeding و ما هرگز قادر به برآورد اندازه فوق العاده کهنه جمعیت گفت:” راجرز نویسنده سرب از مطالعه. “ما فقط ریختن نور را در یک بازه ی زمانی در انسان تکاملی تاریخ است که قبلا به طور کامل تاریک است.”

مقاله منتشر شده در Feb. 20, 2020, در مجله علم پیشرفت.

از آفریقا و interbreeding

راجرز مطالعه راه هایی که در آن جهش های به اشتراک گذاشته شده در میان مدرن آفریقایی ها و اروپایی ها و باستان نئاندرتال ها و بوده باشیم. الگوی های ضمنی پنج قسمت از interbreeding از جمله یکی که قبلا ناشناخته است. به تازگی کشف شده قسمت شامل interbreeding بیش از 700 ، 000 سال پیش بین دوری مربوط به “سوپر کهنه” جمعیت است که جدا از تمام انسان های دیگر حدود دو میلیون سال پیش اجداد نئاندرتال ها و بوده باشیم.

فوق العاده کهنه و نئاندرتال-Denisovan جد جمعیت بیشتر دوری مرتبط از هر جفت از جمعیت های انسانی که قبلا شناخته شده به اصلاح نژاد. برای مثال انسان مدرن و نئاندرتال ها بوده است جدا برای حدود 750,000 سال زمانی که آنها interbred. فوق العاده archaics و نئاندرتال-Denisovan اجداد از هم جدا شدند و برای بیش از یک میلیون سال است.

“این یافته ها در مورد زمان بندی که در آن interbreeding اتفاق افتاده در انسان اصل و نسب است از گفتن چیزی در مورد چه مدت آن طول می کشد برای باروری انزوا به تکامل” گفت: راجرز.

نویسنده با استفاده از سرنخ های دیگر در ژنوم به برآورد زمانی که انسان باستانی جمعیت جدا شده و خود را موثر اندازه جمعیت. آنها برآورد فوق العاده کهنه جدا شده به گونه خود را حدود دو میلیون سال پیش. این موافقت با انسان شواهد فسیلی در اوراسیا است که 1.85 میلیون سال است.

محققان همچنین پیشنهاد وجود دارد سه موج مهاجرت انسانی به اوراسیا. برای اولین بار بود در دو میلیون سال پیش زمانی که فوق العاده archaics مهاجرت به اوراسیا و گسترش به یک جمعیت بزرگ. سپس از 700 ، 000 سال پیش نئاندرتال-Denisovan اجداد مهاجرت به اوراسیا و به سرعت interbred با فرزندان فوق العاده archaics. در نهایت انسان مدرن گسترش یافته به اوراسیا 50000 سال پیش که در آن ما می دانیم که آنها interbred با دیگر باستان انسان از جمله با نئاندرتال ها.

“من مشغول به کار برای چند سال گذشته در این راه های مختلف از تجزیه و تحلیل اطلاعات ژنتیکی برای پیدا کردن در مورد تاریخچه” گفت: راجرز. “این فقط لذت بخش است که شما می آیند تا با راه های مختلف به دنبال در اطلاعات و شما در نهایت کشف چیزهایی است که مردم نکرده اند قادر به دیدن با روش های دیگر است.”

Nathan S. Harris and Alan A. Achenbach از گروه انسان شناسی در دانشگاه یوتا نیز به مطالعه است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه یوتا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de