کانابیس باعث می شود جوان مغز حساس تر به اولین قرار گرفتن در معرض کوکائین بر اساس یک مطالعه جدید در جوندگان led توسط دانشمندان در دانشگاه کلمبیا و دانشگاه کالیاری در ایتالیا. با نظارت بر مغز هر دو نوجوانان و بزرگسالان موش پس از دادن آنها مصنوعی روانگردان کانابینوئیدهای به دنبال کوکائین تیم تحقیقاتی شناسایی کلید مولکولی و تغییرات اپی ژنتیک رخ داده است که در مغز نوجوانان — اما نه بزرگسالان. این کشف جدید نشان می دهد یک فعل و انفعال بین این دو دارو که هرگز قبلا به طور مستقیم مشاهده زیستی در جزئیات.

یافته های این گزارش در این هفته در مجموعه مقالات آکادمی ملی علومارائه درک جدید از چگونگی سوء استفاده از شاهدانه در طول سال ممکن است افزایش اولین تجربه با کوکائین و منجر به استفاده مداوم در میان افراد آسیب پذیر.

“ما می دانیم که از انسان مطالعات اپیدمیولوژیک که افرادی که سوء استفاده از کوکائین که سابقه اولیه استفاده شاهدانه است که یک فرد را پاسخ اولیه به مواد مخدر می تواند تاثیر زیادی بر این که آیا آنها همچنان به استفاده از آن. اما پرسش های بسیاری باقی می ماند که چگونه در اوایل شاهدانه قرار گرفتن در معرض مغز تاثیر می گذارد گفت:” اپیدمیولوژی دنیس کندل دکترا که استاد Sociomedical علوم روانپزشکی در دانشگاه کلمبیا را Vagelos کالج پزشکان و جراحان و co-نویسنده ارشد مقاله امروز.

“مطالعه ما در رت اول به نقشه دقیق مولکولی و مکانیسم اپی ژنتیک که توسط کوکائین در تعامل با مغز در حال حاضر در معرض کانابینوئیدهای ارائه بسیار مورد نیاز وضوح به مکانیسم های بیولوژیکی که ممکن است با افزایش خطر ابتلا به سوء مصرف مواد مخدر و اعتیاد” اضافه co-نویسنده و برنده جایزه نوبل اریک کندل MD codirector کلمبیا را مورتیمر B. زاکرمن ذهن و مغز, رفتار, موسسه و محقق ارشد Howard Hughes Medical Institute.

تحقیقات قبلی نشان داده بود کلید تفاوت در چگونه حشیش و کوکائین بر شیمی مغز. “مطالعات انجام شده بر روی خواص اعتیاد آور کوکائین به طور سنتی با تمرکز بر mesolimbic مسیر دوپامینرژیک مغز سیستم است که زمینه انگیزه ما به دنبال تجربه لذت بخش” گفت: فیلیپ Melas دکتری که دیپلم تحقیقات دانشمند در اریک کندل آزمایشگاه در دانشگاه کلمبیا را زاکرمن موسسه و کاغذ co-ارشد نویسنده است. “در حالی که حشیش باعث افزایش mesolimbic دوپامینرژیک فعالیت های مشابه به کوکائین آن نیز تاثیر می گذارد کاملا متفاوت neurochemical سیستم است که به طور گسترده در مغز به نام endocannabinoid سیستم. این سیستم ضروری برای رشد مغز — یک فرایند است که هنوز ادامه دارد در دوران نوجوانی است.”

علاوه بر این سیستم دوپامینرژیک هر دو حشیش و کوکائین به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن برخی از ویژگی های اضافی. مطالعات اخیر پیشنهاد کرده اند که توسعه ولع مصرف کوکائین وابسته به مغز سیستم گلوتاماترژیک. این سیستم با استفاده از گلوتامات در مغز مولکول است که به عنوان یک سیناپسی فرستنده در مغز افزایش انتقال سیگنال بین مغز سلول های عصبی. با توجه به تحقیقات قبلی و همچنین یافته های ارائه شده در امروز مطالعه جدید با استفاده از شاهدانه در دوران بلوغ نیز ممکن است تحت تاثیر این گلوتاماترژیک سیگنالینگ روند.

به حفر کردن عمیق تر به یک پتانسیل پیوند بین دو دارو دکتر Melas و شوهر و همسر تیم Drs. اریک و دنیس کندل همکاری با پائولا patrick weber, دکترا, ماریا Scherma دکترا و والتر Fratta, دکترا, محققان در گروه علوم پزشکی در دانشگاه کالیاری در ایتالیا. این گروه به بررسی رفتاری و مولکولی و تغییرات اپی ژنتیک است که زمانی رخ می دهد که هر دو نوجوانان و بزرگسالان موش ها اولین بار در معرض برنده شدن در یک کانابینوئید مصنوعی با خواص روانگردان مشابه به کسانی که از THC موجود در شاهدانه و پس از آن هستند و پس از آن در معرض کوکائین است.

“ما دریافتیم که موش نوجوانان بود که از پیش در معرض برنده شدن در حال افزایش واکنش اولیه خود را از قرار گرفتن در معرض کوکائین است. قابل توجه ما از مشاهده این اثر در نوجواني اما در موش های صحرايی بالغ,” دکتر گفت: Melas که در حال حاضر یک محقق در وزارت علوم اعصاب بالینی در موسسه کارولینسکا در سوئد.

پس از بررسی بیشتر این تیم در بر داشت که در قبل سابقه روانگردان کانابینوئید استفاده در دوران بلوغ قرار گرفتن در معرض کوکائین مجموعه باتری منحصر به فرد مولکولی واکنش در مغز موش صحرايی. این واکنش شامل نه تنها تغییرات فوق گلوتامات بلکه کلید تغییرات اپی ژنتیک. تغییرات اپی ژنتیک متمایز هستند که در آنها بر راه ژن ها روشن یا خاموش اما تاثیر نمی گذارد دنباله ای از ژن های خود را.

کلمبیا تیم قبلا مشابه در بر داشت مکانیسم اپی ژنتیک در حیوانات در پاسخ به الکل و نیکوتین در مغز پاداش مرکز شناخته شده به عنوان هسته اکومبنس. در این مطالعه این اثرات اپی ژنتیک از کانابینوئیدهای شد به طور خاص به جوانان و نوجوانان و به هدف قرار دادن مغز قشر. این قشر که نقش مهمی در عملکردهای اجرایی از جمله برنامه ریزی بلند مدت و کنترل خود است که یکی از آخرین مناطق از مغز برای رسیدن به بلوغ یک واقعیت است که مدت طولانی است که مربوط به نوجوانان گرایش به رفتارهای پرخطر.

علاوه بر این نابجا قشر فعالیت است که اغلب مشاهده شده در بيماران مبتلا به اعتیاد است. تلاش به منظور افزایش عملکرد قشر در حال حاضر در حال بررسی در درمان اعتیاد از طریق استفاده از تحریک مغز و دیگر روش های.

“یافته های ما نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض روانگردان کانابینوئیدهای در دوران بلوغ اعداد اول حیوانات قشر به طوری که آن را متفاوت پاسخ به کوکائین نسبت به حیوانات که داده شده بود کوکائین بدون داشتن قبلا تجربه کرده شاهدانه,” دکتر گفت: Melas.

این نتایج در موش ارائه سرنخ های مهمی به مکانیسم های بیولوژیکی که ممکن است زمینه ساز راه است که طبقات مختلف از مواد مخدر می تواند به تقویت یکدیگر در انسان است. نتایج همچنین پشتیبانی این تصور که شاهدانه سوء استفاده در دوران بلوغ می تواند به افزایش اولیه یک شخص تجربه مثبت با مواد مخدر مانند کوکائین که به نوبه خود می تواند یک اثر در چه که فرد را به ادامه یا گسترش اولیه خود را با استفاده از کوکائین است.

“این مطالعه نشان می دهد که نوجوانان است که با استفاده از شاهدانه ممکن است مطلوب واکنش اولیه به کوکائین که افزایش احتمال درگیر شدن در آن استفاده های مکرر به طوری که آنها در نهایت تبدیل شدن به معتاد به خصوص اگر آنها را حمل اضافی زیست محیطی و یا ژنتیکی آسیب پذیری گفت:” دکتر دنیس کندل.

اکثر تحقیقات مربوط به جوندگان و اعتیاد به طور سنتی با تمرکز بر فیلم حیوانات. آن را نیز تا حد زیادی محدود شده است به مطالعه یک ماده از سوء استفاده در یک زمان و بدون توجه به سابقه قرار گرفتن در معرض مواد مخدر در دوران نوجوانی است.

“این و دیگر آزمایش ها کلید درک تغییرات مولکولی به مغز رخ می دهد که در طول استفاده از مواد مخدر” گفت: دکتر اریک کندل که همچنین استاد دانشگاه و Kavli استاد علوم مغزی در کلمبیا. “این دانش بسیار مهم خواهد بود برای توسعه درمان موثر است که جلوگیری از اعتیاد با هدف قرار دادن این بیماری را به مکانیسم های زیر بنایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net