اوایل Remdesivir داده Covid-19 است در اینجا در نهایت

یافته های اولیه از عمده کارآزمایی بالینی داروی ضد ویروسی نشان می دهد این سرعت زمان بهبودی برای برخی بیماران. اما خیلی بیشتر تست در پیش روست.

در اواخر ژانویه و اوایل فوریه به عنوان رمان کروناویروس که باعث Covid-19 شروع به گسترش در خارج از چین آندره Kalil شد صرف زمان بیشتر و بیشتر در داخل دفتر خود در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا در اوماها روباز انتخابی را بر روی تلفن و ایمیل با محققان در موسسه ملی بهداشت. با هیچ درمان شناخته شده یا واکسن در برابر مرگبار تنفسی ویروس NIH بود مشتاق به راه اندازی یک کارآزمایی بالینی از مهمترین نامزدها شروع با remdesivir پزشکی توسعه یافته توسط ما بر اساس داروسازی جلعاد برای درمان ابولا. آنها می خواستند Kalil به منجر که محاکمه.

یک بیماری عفونی پزشک او یک انتخاب طبیعی به دو دلیل. یکی از او می خواهم در کار غیر معمول آزمایشی ابولا درمان در طول 2014-15 غرب آفریقا شیوع است که ایجاد یک مدل جدید برای ارزیابی تجربی مواد مخدر در طول یک بحران بهداشت عمومی. و دو او تا به حال دسترسی به UNMC را Biocontainment واحد, بزرگترین از 10 در سراسر کشور-مراکز تعیین شده برای درمان افراد مبتلا به جهان ترین های عفونی بیماری های کشنده. اگر ما فقط به حال یک تعداد انگشت شماری از Covid-19 بيمار که در آن زمان دیر یا زود وجود خواهد داشت بیشتر و Kalil می دانستم که آنها احتمالا می خواهم باد در اوماها (روباز انتخابی). “ما یکی از معدود مراکز در کشور است که می تواند دریافت ما بیماران از کشورهای دیگر در شیوع بنابراین ما مشاهده آن را به عنوان فقط یک موضوع از زمان” او گفت: سیمی در مصاحبه اخیر است.

مطمئن شوید به اندازه کافی در فوریه 17, 13 آمریکایی وارد جت-عقب مانده و خسته و بیمار یا مشکوک به داشتن Covid-19. آنها تا به حال فقط تحمل 10 ساعت تخلیه پرواز از ژاپن در اجاره محموله جت و قبل از آن بیش از دو هفته از شناور قرنطینه سرنشین محکوم الماس شاهزاده کشتی کروز.

فقط بیش از یک هفته بعد سه نفر از کسانی که در کشتی کروز بیماران امضا برای اولین بار شرکت کنندگان در دولت فدرال کارآزمایی بالینی برای اولین بار در آمریکا به ارزیابی تجربی Covid-19 درمان است. برای ده روز آنها را دریافت دو ساعت روزانه وریدی تزریق یک مایع روشن است که موجود یا remdesivir—یک مولکول که impersonates ویروس ژنتیکی بلوک های ساختمان اخلال در توانایی خود را به تکرار و یا یک دارونما از استریل در آب شور حل شده است. آنها نمی دانند که یکی از آنها گرفتن. پزشکان هر دو را نمی دانند. اما UNMC محققان را به دقت جمع آوری و اندازه گیری چگونه هر بیمار شانس. بعد از آن به عنوان بیماری همچنان به گسترش آنها را اضافه کنید که اطلاعات به داده های مشابه که در نهایت می تواند جمع آوری شده از بیش از یک هزار نفر دیگر Covid-19 بيمار در بیش از 68 بیمارستان در آمریکا و 21 کشور دیگر در اروپا و آسیا.

این هفته NIH ارائه شده برای اولین بار زیرچشمی نگاه کردن در نتایج از نزدیک تماشا مطالعه است. در بیانیه منتشر شده روز شنبه, موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی—NIH شاخه ای است که انجام trial—گفت: اطلاعات اولیه نشان می دهد remdesivir سرعت بهبود برخی از Covid-19 بيمار. “به طور خاص و متوسط زمان برای بازیابی شد و 11 ماه برای بیماران تحت درمان با remdesivir در مقایسه با 15 روز برای کسانی که دارونما دریافت کردند” با توجه به این بیانیه.

پیدا کردن هر چند متوسط را نمایندگی درمان برای اولین بار نشان داده شده است برای بهبود نتایج در بیماران مبتلا به کروناویروس که از پنج شنبه تا به حال بیمار 3.2 میلیون نفر در سراسر جهان است. حداقل 1 میلیون نفر از کسانی که در ایالات متحده به تنهایی جایی که رسمی تلفات رسیده است و بیش از 60 ، 000. اما آن را دشوار است به ارزیابی نتایج بدون کامل اطلاعات دقیق در مورد بیماران چگونه بیمار بودند و هر گونه عوارض جانبی بالقوه آن NIAID هنوز ارائه شده است. که اطلاعات انتظار می رود که منتشر می شود در روز, با توجه به NIAID مدیر Anthony Fauci که نشان داد این مطالعه نتایج جستجو در دیدار با خبرنگاران در کاخ سفید بعد از ظهر چهارشنبه.

“دلیل ما در حال ساخت اعلام در حال حاضر است چرا که هر زمان که شما روشن شواهد مواد مخدر کار می کند, شما باید یک تعهد اخلاقی به فورا اجازه افراد در گروه دارونما می دانم به طوری که آنها می توانید به آن دسترسی دارند” گفت: Fauci. “اگر چه یک 31 درصد بهبود به نظر نمی رسد مانند یک حذفی 100 درصد آن است که بسیار مهم اثبات مفهوم به دلیل آنچه آن را ثابت کرده است که یک دارو می تواند جلوگیری از این ویروس است.”

شواهدی وجود دارد که remdesivir ممکن است ثابت موثر در برابر Covid-19 اول ظاهر در اوایل فوریه در یک گزارش از چین که نشان از آن می تواند به جلوگیری از SARS-CoV-2 از آلوده کردن سلول های پستانداران. پزشکان در چین و آمریکا آغاز شده و به آزمايش مواد مخدر به بیماران پس از دادخواست تنظیم کننده به آنها اجازه استفاده از تست نشده درمان در استفاده مهربان اساس معنی برای بیماران بدحال که هیچ گزینه های دیگر. آزمایش های بالینی رسمی دنبال کرد. و برای چند هفته گذشته قطعه جزئی گیج کننده و گاهی متضاد اطلاعات dribbled از آنها.

یک گزارش استفاده مهربان در چین نشان داد remdesivir بهبود نتایج برای اکثر بیماران. یکی دیگر از مطالعه انجام شده در چین انتزاعی که منتشر شد با حادثه هفته گذشته در بر داشت مخالف—که remdesivir تا به حال هیچ قابل اندازه گیری بهره مند شوند. اما این دادگاه متوقف شد و هرگز در استخدام شرکت کنندگان به اندازه کافی برای رسیدن به آماری اهمیت است. جلعاد محققان انجام شده خود را محاکمه در مقایسه با بیمارانی که در زمان remdesivir به مدت پنج روز در مقابل 10 اما که تا به حال هیچ مطالعه کنترل بازو. شرکت منتشر شد این نتایج صبح روز چهارشنبه نشان داد که نتایج مشابه بین دو دوز استراتژی.

اما مطالعه led توسط NIH بزرگترین و دقیق ترین و در نتیجه بسیاری مشتاقانه پیش بینی شده است. “وجود دارد یک دسته از نتایج مطالعه خارج وجود دارد در حال حاضر که نمی توانید به ما بگویید که چیزی در مورد اثربخشی remdesivir. به همین دلیل NIAID داده است که می آید از یک بزرگ به خوبی انجام آزمایش بسیار مهم است می گوید:” ناهید Bhadelia یک بیماری عفونی پزشک و مدیر پزشکی ویژه پاتوژن واحد در دانشگاه بوستون ملی در حال ظهور بیماری های عفونی آزمایشگاه است که درگیر در هر remdesivir بالینی برای Covid-19.

پیدا کردن مواد مخدر برای اولین بار است که با این نسخهها کار در برابر SARS-CoV-2 می تواند یک معامله بزرگ او می گوید. اما او را مردد می گویند که آیا remdesivir است که مواد مخدر زمانی که تنها اطلاعات دانشمندان باید به چه NIAID مدیر توصیف در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما نه در عرصه عادی می گوید:” Bhadelia با توجه به نحوه اعلام شده است. “هیچ یک از این است چگونه داده ها است که معمولا منتشر شد.” دانشمندان خواهم برای دیدن جداول داده و تکمیلی و ارقام را نمی شنوند بالا-خط آمار در مطبوعات ،

سپس دوباره این نه زمان عادی. به طور سنتی, استاندارد طلا برای آزمایش درمان های پزشکی در مقابل هر بیماری دو سو کور تصادفی کنترل شده آزمایشی که چاله درمان در برابر دارونما سر به سر. این تنها راهی است که به می دانم که اگر یک دارو باعث تفاوت و یا اگر بيمار فقط بهتر خود به خود. اگر محققان معلوم یک داروی مفید نیست این روند شروع می شود. و تلاش یک درمان جدید به معنی شروع یک محاکمه جدید با یک کنترل جدید ، مشکل این است, راه اندازی هر مطالعه طول می کشد زمان برای اخلاقی مصوبات برای مقابله با این تدارکات از گرفتن مواد مخدر و امضای رضایت بیماران و نیاز به تعداد زیادی از مردم برای ثبت نام وجود دارد به اندازه کافی اطلاعات برای حاشیه افکت درخشش را از طریق. آزمایش می تواند سال ها طول بکشد. در ضمن در شیوع, از جان گذشته پزشکان به بیماران خود را تست مواد مخدر را باد کاهش استخر واجد شرایط شرکت کنندگان در مطالعه و حتی بیشتر. شیوع بیماری می تواند در نهایت قبل از پژوهشگران دریافت اطلاعات کافی برای قطعی کار می کرد و چه نکرد.

که آنچه اتفاق افتاده در طول شیوع بیماری ابولا که در سمت چپ بیش از 11000 نفر در غرب آفریقا بین سال های 2014 و 2016. NIAID محققان برنامه ریزی شده برای آزمایش یک داروی جدید به نام ZMapp و اضافه کردن وعده های دیگر درمان به عنوان آنها در دسترس قرار گرفت. Zmapp به نظر می رسد برای جلوگیری از ابولا از مرگ, اما دادگاه بود که یک همکاری بین NIAID و وزارت بهداشت در لیبریا سیرالئون و گینه, آیا به اندازه کافی شرکت کنندگان قبل از وقوع به پایان رسید برای اطمینان بگویم. و محققان هرگز ارزیابی داروهای اضافی. “این درس را به ما آموخته از آن است که ما می تواند feasibly دریافت تطبیقی محاکمه و در حال اجرا اواسط شیوع, اما ما تا به حال به حرکت بسیار سریع تر می گوید:” Kalil.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

بنابراین در سال 2018 زمانی که تب هموراژیک فوران دوباره و این بار در جمهوری دموکراتیک کنگو وجود دارد هنوز هیچ درمان تایید شده. که زمان محاکمه NIAID کمک طراحی جایگزین دارونما با ZMapp و آزمایش سه درمان های دیگر از جمله remdesivir و دو آنتی بادی مونوکلونال کوکتل در برابر آن. هنگامی که این آنتی بادی درمان های ثابت بسیار موثر تر از هر دو remdesivir و ZMapp بیماران متوقف شدن تقسیم به چهار گروه درمان و فقط دریافت یک آنتی بادی درمان و یا دیگر.

این اضافه کردن و کم کردن از مواد مخدر از یک کارآزمایی بالینی شناخته شده است به عنوان یک “تطبیقی” طراحی آزمایش. ایده این بود برای ایجاد یک روش انعطاف پذیر است که نمی خواهد اجازه دهید لجستیکی و چالش های اخلاقی از مواد مخدر انجام آزمایش در طول یک بیماری همه گیر ابر پاک کردن نتایج. “این هنوز هم نسبتا جدید است, اما آن را فوق العاده مفید و قدرتمند ترین راه برای پیدا کردن روش های درمانی جدید در شیوع” او می گوید. این نوع از محاکمه Kalil است که در حال حاضر در حال اجرا برای Covid-19. و این هفته آمریکا و در نهایت به آن را ببینید در عمل است.

NIAID مطالعه رهبران و ابلاغ شد سه شنبه شب توسط مستقل مانیتور که remdesivir شد کاهش زمان بهبودی, گزارش بر اساس نتایج حاصل از اولین 460 نفر. به جای توقف در آنجا محاکمه خواهد شد در حال تکامل است. رفتن به جلو Fauci گفت: شرکت کنندگان در مطالعه می توانید انتظار برای دریافت remdesivir به عنوان استاندارد جدید از مراقبت های جایگزین دارونما به عنوان آزمایشی را کنترل کنید. NIAID آغاز خواهد شد و در آوردن دیگر امیدوار کننده مواد مخدر به آزمایش می شود در برابر آن مانند مسابقات از درمان است. جز بر خلاف جنون مارس وجود ندارد خاص نقطه توقف.

همانطور که برای Covid-19 بيمار که نیست ثبت نام در یک کارآزمایی بالینی که ممکن است آنها ارائه می شود remdesivir? این سخت است برای گفتن دقیقا اما به گفته نیویورک تایمز, FDA در حال برنامه ریزی برای اعلام شرایط اضطراری با استفاده از مجوز برای این دارو در اوایل این هفته. که نمی خواهد از تشکیل رسمی تایید, اما آن را به جلعاد چراغ سبز به فروش remdesivir در طول این زمان از بحران بهداشت عمومی. این شرکت متوقف شد و ارائه آن در یک دلسوز استفاده از پایه و اساس در اواخر ماه مارس و اهدا موجود در آن به مواد مخدر ذخایر به دسته در حال انجام آزمایش های بالینی. جلعاد در حال حاضر به اندازه کافی remdesivir در دست برای درمان 140,000 بیماران و در نظر دارد به سطح شیب دار تا 1 میلیون دوره درمان تا پایان سال, با توجه به بیانیه ای در وب سایت این شرکت. تا کنون شده است وجود دارد هیچ کلمه ای در چه مقدار از این دارو هزینه خواهد شد. جلعاد نمایندگان پاسخ نمی دهند به سیمی را درخواست های مکرر برای مصاحبه.

نتایج این شرکت را محاکمه نشان می دهد که جلعاد باید قادر به کشش آن زمان remdesivir دو بار عرضه به دور است. اما با تمام جهان تقاضاهای مصرانه برای درمان و 60,000 80,000 جدید Covid-19 موارد ظاهر می شود در هر روز وجود دارد در حال رفتن به تصمیم گیری های دشوار پیش رو که در مورد آن می شود و چه کسی ندارد. به همین دلیل تطبیقی محاکمات مانند NIAID و دیگر آزمایش های نوآورانه با هدف بالا بردن سرعت دسترسی چندگانه داروهای موثر و واکسن بسیار حیاتی در حال حاضر. هیچ یک گلوله نقره ای برای پایان دادن به جهانی همه گیر.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت مستند زندگی را نجات داد
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de