گوش درونی اسرار نازل شده با فن آوری های جدید

چه آن را در واقع مانند نگاه عمیق در داخل گوش ما? این شده است بسیار دشوار است برای مطالعه به گوش داخلی است محافظت می شود سخت ترین استخوان در بدن است. اما با کمک synchrotron اشعه X در حال حاضر ممکن است برای به تصویر کشیدن جزئیات داخل گوش سه ابعادی. همراه با کانادا و همکاران و محققان از دانشگاه اوپسالا با استفاده از این روش به نقشه خونی از گوش داخلی است.

مطالعه منتشر شده در مجله علمی, علمی گزارش هایارائه می کنند به همین دلیل برای توضیح آن است که بسیار موثر برای درمان ناشنوایی در افراد کاشت حلزون شده (CI). این یک روش است که بدان معنی است که یک الکترود است که تحریک الکتریکی عصب شنوایی است که عمل به گوش داخلی است. به تاریخ حدود 500 ، 000 نفر در سراسر جهان به درمان شده با این روش. در اوپسالا این عملیات نیز انجام شده بر روی بیماران مبتلا به کاهش شنوایی شدید اما چه کسی می تواند درک برای تلفن های موبایل با فرکانس های پایین تر.

“ما نیاز به گرفتن بهتر در درک میکرو آناتومی گوش انسان ارگان و چگونه الکترود عمل تاثیر سازه در حلزون گوش. آن می تواند منجر به بهبود الکترود طراحی و شنیدن بهتر نتایج. 3D بازسازی این معنی است که ما می توانید مطالعه جدید فولاد راه به عصب شنوایی می گوید:” Helge Rask-اندرسن ارشد استاد تجربی Otology در گروه فولاد علوم است.

قادر به مطالعه خون در عروق داخلی شنوایی ارگان محققان با استفاده از synchrotron سیستم در ساسکاتون, ساسکاچوان, کانادا. این سیستم که یکی از هشت در جهان است به عنوان بزرگ به عنوان یک زمین فوتبال و تسریع ذرات با انرژی بسیار بالا. این باعث می شود آن را ممکن است برای ایجاد تصاویر از کوچکترین بخش از گوش داخلی است. از طریق کامپیوتر پردازش تصاویر پس از آن می تواند ساخته شده سه بعدی.

این محققان امیدوارند که این روش در آینده می تواند کمک به دانش جدید در مورد بیماری های گوش مانند بیماری منییر ناگهانی ناشنوایی و وزوز گوش علل که هنوز تا حد زیادی ناشناخته است. اما در عین حال ممکن است به مطالعه زندگی بیماران با این روش. تابش بیش از حد قوی است.

“ما با مطالعه نمونه از مرحوم معنی اهدا استخوان تمپورال. ما امیدواریم که که این فناوری می تواند در آینده برای رسیدن به وضوح بهتر از امروز می گوید:” Helge Rask-اندرسن.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه اوپسالا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>