زمین بسیار سریعتر از آنچه قبلا فکر می کردم مطالعه جدید نشان می دهد

پیشرو از سیاره ما نیا-زمین تشکیل شده در یک محدوده زمانی در حدود پنج میلیون سال را نشان می دهد یک مطالعه جدید از مرکز ستاره و شکل گیری سیاره (StarPlan) در جهان موسسه در دانشگاه کپنهاگ.

در یک مقیاس نجومی این است که بسیار سریع محققان توضیح دهد.

اگر شما مقایسه منظومه شمسی را حدود 4.6 میلیارد سال از وجود یک دوره 24 ساعته این نتایج جدید نشان می دهد که نیا-زمین شکل گرفته در آنچه که مربوط به حدود یک و نیم دقیقه است.

نتایج حاصل از StarPlan با شکستن سنتی نظریه که نیا-زمین تشکیل شده توسط تصادفی برخورد بین بزرگتر و بزرگتر سیارهای بدن در طول چند ده میلیون سال — معادل حدود 5-15 دقیقه از ذکر داستانی از 24 ساعت از شکل گیری.

این نتایج جدید حمایت اخیر جایگزین نظریه در مورد شکل گیری سیارات از طریق اتحاد گرد و غبار کیهانی. این مطالعه منجر نویسنده دانشیار مارتین شیلر توضیح می دهد که آن را به عنوان شرح زیر است:

“دیگر این است که ما شروع به از گرد و غبار و اساسا. میلیمتر-اندازه اشیاء همه با هم بارش در بدن در حال رشد و ساخت سیاره در یک,” او می گوید و اضافه کرد:

“نه تنها این مفهوم از تشکیل سریع زمین جالب برای سیستم خورشیدی ما است. این نیز جالب است که برای ارزیابی چگونه به احتمال زیاد آن است که برای سیارات به شکل جای دیگری در کهکشان است.”

بخش عمده ای از ترکیب سیستم های خورشیدی

کلید های جدید پیدا کردن در آمد به شکل دقیق ترین اندازه گیری ایزوتوپ آهن است که تا کنون منتشر شده است از نظر علمی.

با مطالعه ایزوتوپی مخلوطی از عنصر فلزی مختلف در شهاب سنگ ها محققان دریافتند تنها یک نوع از meteoritic مواد با یک ترکیب شبیه به زمین: اصطلاح CI chondrites.

محققان در پشت این مطالعه توصیف گرد و غبار در این شکننده نوع شهاب سنگ به عنوان بهترین ما معادل فله ترکیب سیستم های خورشیدی خود را. آن گرد و غبار مانند این ترکیب با گاز بود که funnelled از طریق یک circumstellar اعلام دیسک بر روی رشد خورشید.

این روند به طول انجامید در حدود پنج میلیون سال و سیارات بودند ساخته شده از مواد در این دیسک. در حال حاضر محققان تخمین می زنند که نیا-زمین هسته آهنی تشکیل شده در حال حاضر در این دوره از بین بردن زود accreted آهن از گوشته.

دو ترکیب آهن

دیگر شهاب سنگ ها به عنوان مثال از مریخ به ما بگویید که در ابتدای آهن ترکیب ایزوتوپی از مواد کمک به رشد زمین متفاوت بود. به احتمال زیاد با توجه به حرارتی پردازش گرد و غبار نزدیک به جوان خورشید محققان از StarPlan توضیح دهد.

پس از منظومه شمسی ما برای اولین بار چند صد هزار سال از آن سرد شد به اندازه کافی برای فرآوری نشده CI گرد و غبار بیشتر از خارج به سیستم وارد صفحه ی یک پارچه و منطقه نیا-زمین.

“این اضافه CI گرد و غبار overprinted آهن در ترکیب گوشته زمین را که ممکن است تنها اگر بیشتر از قبلی آهن در حال حاضر حذف شده به هسته. همین دلیل است که هسته اصلی شکل گیری اتفاق افتاده است باید زود” مارتین شیلر توضیح می دهد.

“اگر زمین تشکیل شد یک فرایند تصادفی که در آن شما فقط شکست بدن شما هرگز قادر به مقایسه با آهن ترکیب زمین تنها به یک نوع از شهاب سنگ. شما می توانید مخلوطی از همه چیز,” او اضافه می کند.

بیشتر سیارات بیشتر آب شاید بیشتر زندگی

بر اساس شواهد برای نظریه که سیارات فرم از طریق اتحاد گرد و غبار کیهانی محققان بر این باورند که همین روند ممکن است رخ دهد در جاهای دیگر در جهان است.

این به این معنی است که همچنین سیارات دیگر ممکن است به احتمال زیاد فرم بسیار سریع تر از اگر رشد آنها صرفا از تصادفی برخورد بین اشیاء در فضا است.

این فرض است که تایید توسط هزاران نفر از سیارات فراخورشیدی — سیارات در کهکشان های دیگر — که ستاره شناسان کشف کرده اند از اواسط دهه نود توضیح می دهد که مرکز رهبر و همکاری نویسنده این مطالعه و استاد مارتین Bizzarro:

“در حال حاضر ما می دانیم که شکل گیری سیاره اتفاق می افتد در همه جا. که ما کلی مکانیسم های که کار می کنند و سیستم های سیاره ای. هنگامی که ما درک این مکانیسم در منظومه ما ممکن است مشابه استنتاج در مورد سایر سیستم های سیاره ای در کهکشان است. از جمله در کدام نقطه و چگونه اغلب آب است accreted,” او می گوید و اضافه کرد:

“اگر نظریه اولیه سیاره ای را اعلام واقعا درست است و آب است و به احتمال زیاد فقط یک محصول از شکل گیری یک سیاره مانند زمین — ساخت مواد تشکیل دهنده از زندگی به عنوان ما آن را می دانم به احتمال زیاد یافت می شود در جای دیگر در جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر