یک تیم از اقیانوس اطلس دانشمندان با استفاده از reanalyzed داده ها از فضاپیمای کپلر تلسکوپ فضایی کشف شده زمین-اندازه exoplanet در مدار ستاره خود را در منطقه قابل سکونت اطراف یک ستاره که در آن سنگی سیاره می تواند در حمایت از آب مایع است.

دانشمندان کشف این سیاره به نام Kepler-1649c زمانی که به دنبال از طریق پیر از مشاهدات کپلر که آژانس بازنشسته در سال 2018 است. در حالی که جستجوهای قبلی با یک کامپیوتر الگوریتم misidentified این محققان با بررسی کپلر داده ها در زمان یک نگاه دوم در امضا و به رسمیت شناخته شده و از آن به عنوان یک سیاره است. از تمام سیارات فراخورشیدی توسط کپلر این جهان دور — واقع در 300 سال نوری از زمین — این است که بیشتر شبیه به زمین در اندازه و برآورد متوسط.

این تازه نشان داد جهان است که تنها 1.06 برابر بزرگتر از سیاره خود ما. همچنین مقدار نور ستاره را دریافت از میزبان خود ستاره است که 75 درصد از مقدار نور دریافت زمین از خورشید ما — به معنی exoplanet درجه حرارت ممکن است شبیه به سیاره ما را به عنوان به خوبی. اما بر خلاف زمین, این مدار یک کوتوله سرخ. هر چند هیچ یک مشاهده شده در این سیستم این نوع ستاره ها شناخته شده است ستاره ای شعله ور شدن یو پی اس که ممکن است در یک سیاره با محیط چالش انگیز به صورت بالقوه هر زندگی است.

“این جذاب دور دنیا به ما می دهد و حتی بیشتر امیدوارم که یک دوم زمین نهفته در میان ستاره ها انتظار داشت گفت:” توماس Zurbuchen دانشیار مدیر ناسا علوم ماموریت اداره در واشنگتن است. “اطلاعات جمع آوری شده توسط ماموریت های مانند کپلر و ما Transiting Exoplanet Survey Satellite [تس] ادامه خواهد داد به عملکرد اکتشافات شگفت انگیز به عنوان علم جامعه برطرف توانایی های خود به دنبال امیدوار کننده سیارات سال پس از سال است.”

هنوز هم وجود دارد که ناشناخته است در مورد کپلر-1649c از جمله آن جو که می تواند بر این سیاره درجه حرارت. زمان محاسبات از این سیاره را به اندازه قابل توجهی حاشیه خطا به عنوان انجام تمام ارزش ها در نجوم هنگام مطالعه اشیاء دور. اما بر اساس آنچه شناخته شده کپلر-1649c است به خصوص جذاب برای دانشمندان به دنبال رابطه با به طور بالقوه قابل سکونت شرایط.

وجود دارد دیگر سیارات فراخورشیدی تخمین زده می شود نزدیک به زمین در اندازه مانند TRAPPIST-1f و توسط برخی از محاسبات Teegarden c. دیگران ممکن است به زمین نزدیک تر در دمای مانند TRAPPIST-1d و TOI 700d. اما وجود دارد هیچ دیگر exoplanet است که به عنوان نزدیک به زمین در هر دو از این مقادیر نیز نهفته است که در منطقه قابل سکونت از آن سیستم.

“از همه برچسب های تقلبی در سیاره ما به بهبود این یکی به خصوص هیجان انگیز-و نه فقط به خاطر آن در منطقه قابل سکونت و زمین-اندازه اما به دلیل چگونه آن را ممکن است ارتباط برقرار کردن با این سیاره همسایه گفت:” اندرو team cymru یک محقق در دانشگاه تگزاس در آستین و اولین نویسنده در مقاله منتشر شده امروز در این مجله اختر فیزیک نامه. “اگر ما تا به حال بیش از نگاه الگوریتم کار با دست ما آن را از دست رفته.”

کپلر-1649c مدار کوچک آن کوتوله سرخ ستاره که نزدیک است که از یک سال در کپلر-1649c معادل تنها 19.5 زمین روز. این سیستم به یکی دیگر از سیاره سنگی در حدود همان اندازه اما مدار این ستاره در حدود نیم فاصله کپلر-1649c شبیه به چه زهره به دور خورشید ما در حدود نیمی از فاصله ای که زمین می کند. کوتوله سرخ ستاره در میان شایع ترین در کهکشان معنی سیارات مثل این یکی می تواند بیشتر از ما قبلا فکر می کردم.

به دنبال مثبت کاذب

دانشمندان در ماموریت کپلر توسعه یک الگوریتم به نام Robovetter برای کمک به مرتب کردن بر اساس از طریق انبوهی از اطلاعات تولید شده توسط فضاپیمای کپلر موفق توسط مرکز تحقیقات Ames ناسا در کالیفرنیا دره سیلیکون. کپلر جستجو برای سیارات با استفاده از حمل و نقل به روش خیره شدن ستاره به دنبال نرخهای پایین در روشنایی به عنوان سیارات گذشت در مقابل میزبان خود ستاره.

بسیاری از زمان, کسانی که نرخهای پایین آمده و از پدیده های دیگر از سیارات-اعم از تغییرات طبیعی در یک ستاره روشنایی به دیگر اشیاء کیهانی عبور — آن را شبیه یک سیاره وجود دارد هنگامی که آن را نیست. Robovetter کار شد و به تشخیص 12 درصد از نرخهای بودند که سیارات واقعی از بقیه است. کسانی که امضا Robovetter تعیین می شود از منابع دیگر نشاندار شد “مثبت کاذب” این واژه برای آزمون نتیجه به اشتباه طبقه بندی شده به عنوان مثبت است.

با تعداد زیادی از مشکل سیگنال های ستاره شناسان می دانستند الگوریتم را اشتباه و نیاز به توان دو-چک — یک شغل مناسب برای کپلر مثبت کاذب گروه کاری. که تیم بررسی Robovetter کار رفتن را از طریق هر یک از مثبت کاذب برای اطمینان از آنها واقعا خطاها و نه سیارات فراخورشیدی حصول اطمینان کمتری اکتشافات بالقوه نادیده گرفته است. آن را به عنوان معلوم Robovetter بود برچسب های تقلبی کپلر-1649c.

حتی به عنوان دانشمندان کار بیشتر به طور خودکار تجزیه و تحلیل فرآیندهای برای دریافت بیشتر علم که ممکن است از هر مجموعه این کشف نشان می دهد ارزش دو-چک کردن خودکار کار می کنند. حتی شش سال پس از کپلر متوقف شد, جمع آوری داده ها از اصلی کپلر زمینه-پچ آسمان آن خیره شد از سال 2009 تا 2013 و قبل از رفتن برای تحصیل در بسیاری از مناطق — این تجزیه و تحلیل جدی کشف یکی از منحصر به فرد ترین زمین آنالوگ کشف نشده است.

ممکن است سیاره سوم

کپلر-1649c نه تنها یکی از بهترین مسابقات به زمین از لحاظ اندازه و انرژی دریافتی از ستاره آن, اما آن را فراهم می کند یک نگاه کاملا جدید در صفحه اصلی سیستم. برای هر نه بار بیرونی سیاره در سیستم مدار میزبان ستاره های درونی سیاره مدار تقریبا دقیقا چهار بار. این واقعیت است که مدار خود مطابقت کردن در چنین پایدار نسبت نشان می دهد که سیستم خود را بسیار با ثبات است و احتمال زنده ماندن برای مدت زمان طولانی.

تقریبا کامل دوره نسبت اغلب ناشی از یک پدیده به نام رزونانس مداری اما نه به چهار درجه نسبتا منحصر به فرد در میان سیستم های سیاره ای. معمولا رزونانس به شکل نسبتهای مانند دو به یک یا سه به دو است. هر چند تایید نشده نادر بودن این نسبت می تواند اشاره به حضور یک سیاره است که با هر دو داخلی و خارجی سیارات می چرخند در همزمانی ایجاد یک جفت از سه به دو رزونانس.

این تیم به دنبال شواهدی از یک رمز و راز سیاره سوم با هیچ نتیجه ای. اما که می تواند به دلیل این سیاره بیش از حد کوچک برای دیدن و یا در یک شیب مداری است که باعث می شود آن را غیر ممکن است برای پیدا کردن با استفاده از کپلر روش حمل و نقل.

در هر صورت این سیستم فراهم می کند یک مثال دیگر از زمین و اندازه سیاره در منطقه قابل سکونت یک کوتوله سرخ ستاره است. این کوچک و کم نور ستاره ها نیاز به سیارات به مدار بسیار نزدیک به در که منطقه — نه خیلی گرم و نه خیلی سرد — برای زندگی به عنوان ما آن را می دانم به طور بالقوه وجود داشته باشد. هر چند این یک مثال است و تنها یک در میان بسیاری از شواهد وجود دارد که از جمله سیارات رایج در اطراف کوتوله های قرمز است.

“اطلاعات بیشتر در ما بیشتر به نشانه های ما را ببینید با اشاره به این مفهوم است که به طور بالقوه قابل سکونت و زمین-اندازه سیارات فراخورشیدی رایج در اطراف این نوع از ستاره ها” گفت: team cymru. “با کوتوله های قرمز تقریبا در همه جا در اطراف کهکشان ما و این به طور بالقوه قابل سکونت و سنگی سیارات در اطراف آنها شانس یکی از آنها نه بیش از حد متفاوت از زمین ما به نظر می رسد کمی روشن تر است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کپلر و اکتشافات رفتن به: https://www.nasa.gov/kepler

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de