شرق آفریقا ماهی نیاز به بازیابی

یک مطالعه از شرق صخره های مرجانی کشف یک اتفاق فاجعه برای منطقه: کاهش جمعیت ماهی به دلیل صید بی رویه که به نوبه خود می تواند تولید گسترده ناامنی غذایی.

در تازه منتشر شده مقاله در مجله های دریایی, محیط زیست پیشرفت مجموعه تحت عنوان “صخره های مرجانی ماهی جوامع تنوع و شیلات و تنوع زیستی وضعیت در شرق آفریقا” WCS ارشد حفاظت جانور شناس دکتر تیم McClanahan گزارش می دهد که صید بی رویه گسترده در سراسر منطقه است.

درمان می گوید: تنها نویسنده این مطالعه این است که برای تشخیص نیاز به بازسازی ذخایر ماهی برای اطمینان از آنها ارائه حداکثر ممکن است گرفتن برای کشورهای در حال توسعه از کنیا تانزانیا و موزامبیک. قاره آفریقا است و در میان بالاترین نرخ رشد جمعیت انسانی و مرتبط با امنیت غذایی مسائل.

“در حالی که ذخایر ماهی در دریایی پارک ها و مناطق دور یا آشفته مکان یافت شد سالم در سطح مناطق ساحلی باز به ماهیگیری بودند یکی دیگر از داستان” گفت: McClanahan. “ما نشان داده اند که ماهی شکار شده اند کاهش در آفریقا در سال های اخیر با یک میلیون تن در سال و این مطالعه نشان می دهد که مقدار این کاهش در شرق آفریقا است که به دلیل کاهش ذخایر ماهی.”

بر اساس یک نمونه از 239 سایت — داده های جمع آوری شده در طول چند سال — مطالعه و برآورد قبلی نشان می دهد که 70 درصد از صخره های مرجانی با ماهی سهام در زیر سطح است که قادر به تولید حداکثر شیلات بازده. چند مناطق بالای این سطح شد دریایی در پارک ها و مناطق روستایی و دور افتاده و یا خطرناک دریاها.

مطالعه بیشتر نشان می دهد که سهام کم نه تنها بر تولید مواد غذایی و همچنین تنوع ماهی ها و ریف محیط زیست. تعداد گونه های ماهی کاهش سرعت زمانی که سهام کاهش زیر پایدار سطوح. از دست دادن این گونه خواهد شد که عواقب دراز مدت بهبود و پتانسیل تولید مواد غذایی است.

در نور مرکزی پیدا کردن که ذخایر ماهی در شرق آفریقا به شدت تهی به ناپایدار سطوح مطالعه نشان می دهد که بازسازی ماهی توده های کلیدی مدیریت اقدام مورد نیاز برای پایداری طولانی مدت از شیلات. سختگیرانه تر مدیریت شیلات و مجری در کنار گسترش فضایی متنوع ماهیگیری محدودیت های ضروری برای بازسازی سهام حفظ تنوع گونه دوره نقاهت شیلات و تضمین دراز مدت خدمات اکوسیستم برای ساحل شرق آفریقا است.

این مطالعه به شرح زیر در اخیر شیلات تحقیقاتی که نشان می دهد که که در آن علوم شیلات فعال است و ارزیابی صخره های سهام در حال بازسازی است. شیلات بخش فائو در رم به تازگی ارزیابی نیازهای خود را در دهه های آینده و به این نتیجه رسیدند که دانستن میزان سهام از کشورها بدون خوب علوم شیلات است تضعیف تلاش ها برای رسیدن به جهانی شیلات پایداری.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط جامعه حفاظت از حیات وحش. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر