eBay و تحویل شما هرگز می خواستم

این هفته ما در مورد آزار و اذیت کمپین گفته انجام شش سابق eBay کارکنان در برابر صاحبان وب سایت های خبری مهم از صنعت تجارت الکترونیک.

یک بسته نشان دادن تا در آستان خود را به طور معمول به شما می دهد یک ضربه کوچک از هیجان است. اما برای یک ماساچوست چند سال گذشته ورود هر یک از بسته جدید باعث احساس اضطراب و ترس. این هفته در ابزار آزمایشگاه ما بحث در مورد cyberstalking, کمپین است که شش سابق eBay کارکنان گفته می شود راه اندازی در برابر این ازدواج صاحب یک وب سایت خبری است که اغلب انتقادی از صنعت تجارت الکترونیک. این یک داستان پیچ خورده شامل محموله های زنده, سوسک, سر خوک ماسک ناخواسته پورنوگرافی و کل بسیاری از احساسات بد. سیمی خود برایان برت می پیوندد ما برای نیمه اول به ما بگویید که در مورد تمام وحشتناک antics سابق eBayers متهم شده اند با انجام.

بعد در این قسمت ما پیوست سیمی لیلی هی نیومن به بحث جدید و ناشناخته روسیه در گروه اینترنتی که پخش كردن, دروغ آنلاین. ثانویه Infektion به عنوان گروه شناخته شده است, سال است که در تلاش برای مختل کردن انتخابات و ایجاد اختلاف در میان کشورهای اروپایی و گسترش ملی روسیه با استفاده از هزاران موقت, حساب های رسانه های اجتماعی. یک گزارش جدید از محققان در Graphika به تشریح فعالیت های این گروه.

نمایش یادداشت ها

برایان بارت داستان در مورد اتهام بی آزار رسوایی است که در اینجا. همچنین بخوانید لیلی در Grafika گزارش در مورد ثانویه Infektion.

توصیه های

لیلی توصیه نمی نگه داشتن خالکوبی و لباس آرم مخفی در تظاهرات عمومی. برایان توصیه آلاباما Booksmith که به فروش می رساند امضا اولین نسخه از کتاب. مایک توصیه سیاه زندگی مجموعه جریان به صورت رایگان در معیار کانال. لورن توصیه Duolingo برای یادگیری زبان های جدید.

مغز بارت را می توان در توییتر @BrBarrett. لیلی @lilyhnewman. لورن گود است @LaurenGoode. مایک @snackfight. Bling اصلی تدریس خصوصی در @GadgetLab. نشان می دهد که تولید شده توسط بون Ashworth (@booneashworth). ما تهیه کننده اجرایی است Alex Kapelman (@alexkapelman). ما تم موسیقی است که توسط انرژی خورشیدی کلید.

اگر شما نظرات خود را در مورد نشان می دهد و یا فقط می خواهید را وارد کنید برای برنده شدن 50 $gift card, نگاهی مختصر ما شنونده بررسی در اینجا.

چگونه برای گوش دادن

شما همیشه می توانید گوش دادن به این پادکست از طریق پخش کننده های صوتی در این صفحه اما اگر شما می خواهید برای به اشتراک به صورت رایگان برای دریافت هر قسمت در اینجا نحوه:

اگر شما بر روی آی فون یا آی پد برنامه را باز کنید به نام پادکست ها و یا فقط شیر این لینک. شما همچنین می توانید با دانلود یک نرم افزار مانند پوشیده از ابر یا Pocket Casts و جستجو برای ابزار آزمایشگاه. اگر شما با استفاده از آندروید شما می توانید با ما در اندروید بومی بازیکن پادکست (به نام پادکست) یا Google Play Music برنامه فقط با ضربه زدن اینجا. ما در Spotify در بیش از حد. و در صورتی که شما واقعا به آن نیاز دارید در اینجا خوراک RSS.


بزرگ تر سیمی داستان
  • The Last of Us قسمت دوم و آن بحران-پهن مسیر انتشار
  • سابق eBay مدیران گفته شده جهنم زندگی برای منتقدان
  • بهترین انجمن تکنولوژی و اسباب بازی برای هر بدن
  • هوش مصنوعی آر و (تا حدودی) نظری آینده از یک تکنولوژی سوخت FBI
  • فقط چه تاریخی است آخرین Covid-19 علوم meltdown?
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de