افزایش محدودیت های زمانی و نیاز به راحتی در بالا بردن کودکان به نظر می رسد برای جبران پدر و مادر نگرانی در مورد آینده وقتی که می آید به ردپای کربن خود را با توجه به تحقیقات جدید توسط دانشگاه وایومینگ اقتصاددانان و همکار در سوئد.

UW Jason Shogren و لیندا Thunstrom همراه با جوناس Nordstrom از دانشگاه لوند دانشکده اقتصاد و مدیریت, مستند کرده اند که دو بزرگسالان و خانواده ها با کودکان منتشر می کنند بیش از 25 درصد دی اکسید کربن بیشتر از دو بزرگسالان خانواده های بدون فرزند. تحقیقات خود را به نظر می رسد مارس 15 در مجله PLOS One, مجله منتشر شده توسط کتابخانه های عمومی از علم است.

“در حالی که داشتن فرزند باعث می شود مردم بیشتر تمرکز بر روی آینده و احتمالا مراقبت بیشتر در مورد محیط زیست مطالعه ما نشان می دهد که والدین نمی شود مردم برای تبدیل شدن به ‘سبزتر,'” Shogren و Thunstrom می گویند. “در واقع تفاوت در تولید گازهای گلخانه ای CO2 بین پدر و مادر و بدون پدر و مادر قابل توجهی است و این در درجه اول به دلیل افزایش حمل و نقل و مصرف مواد غذایی تغییر میکند.”

این بررسی شامل یک تجزیه و تحلیل از هزینه کالا و خدمات را با خانواده در سوئد. محققان دریافتند که پدر و مادر با فرزندان در خانه و مصرف کالا و خدمات است که منتشر می کنند CO2 در زمینه مواد غذایی مانند گوشت و حمل و نقل از جمله بنزین در نرخ بالاتر از خانواده ها بدون فرزند.

اقتصاددانان توجه داشته باشید که محدودیت های زمانی بیشتر اتصال و راحتی ممکن است مهم تر زمانی که مردم کودکان.

“پدر و مادر ممکن است نیاز به در مکان های بیشتر در یک روز” در نتیجه مردم رانندگی خود را به جای استفاده از حمل و نقل عمومی و یا دوچرخه سواری محققان نوشت. “آنها همچنین نیاز به تغذیه بیشتر مردم است. خوردن بیش از پیش آماده گوشت قرمز کربن فشرده وعده های غذایی ممکن است اضافه کردن راحتی و صرفه جویی در وقت.”

اختلاف در ردپای کربن سوئدی خانواده ها با و بدون فرزند است به خصوص قابل توجه به عنوان نگرانی در مورد تغییر آب و هوا هستند برجسته تر در سوئد از بسیاری از دیگر کشورهای توسعه یافته است. اکثر سوئدی ها معتقدند با تغییر آب و هوا واقعی است و باید پذیرفته ملاحظه CO2 مالیات و خانواده ها با کودکان هستند یارانه, که کمک به کاهش برخی از زمان بحران برای پدر و مادر. سوئد سخاوتمندانه مرخصی والدین و یارانه و پدر و مادر باید یک حق قانونی برای کاهش ساعت کار.

“اگر ما در حال پیدا کردن این نتایج در سوئد آن را بسیار امن فرض کنیم که اختلاف در ردپای کربن بین والدین و nonparents است و حتی بزرگتر در بسیاری دیگر از کشورهای غربی” Thunstrom می گوید — هر چند او اشاره می کند که سوئد همچنین دارای یکی از بالاترین زن نیروی کار نرخ مشارکت که ممکن است اضافه کردن به محدودیت زمان از خانواده ها با کودکان.

“تبدیل شدن به یک پدر و مادر می تواند تبدیل به یک فرد — او فکر می کند بیشتر در مورد آینده و نگرانی در مورد آینده خطرات تحمیل شده بر خود و فرزندان و فرزندان,” Shogren می گوید. “اما در حالی که کودکان ممکن است فرآیندی نتايج ما نشان می دهد که پدر و مادر نگرانی در مورد تغییر آب و هوا ایجاد نمی کند آنها را به ‘سبز’ از غیر پدر و مادر و بزرگسالان است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه وایومینگ. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im