به دلیل سریع و شیوع بیماری مرگبار در اواخر ماه دسامبر از یک رمان coronavirus در ووهان چین در حال حاضر شناخته شده به عنوان COVID-19 — آلوده کردن ده ها هزار نفر و کشته شدن صدها نفر در عرض چند هفته در حالی که به حداقل 24 کشورهای دیگر — بسیاری از دولت ها از جمله ایالات متحده را ممنوع و یا به طور قابل توجهی محدود شده سفر به و از چین است.

و در حالی که ممنوعیت سفر به اغلب استفاده می شود برای جلوگیری از گسترش از ظهور بیماری های عفونی جدید دانشگاه واشنگتن و دانشگاه جانز هاپکینز مطالعه از تحقیقات منتشر شده نشان داد که اثربخشی ممنوعیت سفر عمدتا ناشناخته است.

اما گفت: سرب نویسنده نیکول Errett یک مدرس دانشگاه در بین گروه های محیطی و شغلی علوم سلامت در دانشکده بهداشت عمومی است که عمدتا به دلیل این واقعیت است که بسیار کمی در پژوهش به بررسی اثربخشی ممنوعیت سفر وجود دارد.

“برخی از شواهد نشان می دهد که ممنوعیت سفر ممکن است تاخیر ورود یک بیماری عفونی در یک کشور چند روز یا چند هفته. اما بسیار کمی وجود دارد که شواهد نشان می دهد که ممنوعیت سفر به حذف خطر این بیماری با عبور از مرز در دراز مدت” گفت: Errett مدیر شرکت مشترک در رویداد شدید انعطاف پذیری یک آزمایشگاه تحقیقاتی متمرکز بر پرداختن به دنیای واقعی مسائل مربوط به جامعه پذیری.

محققان خار از طریق هزاران نفر از مقالات منتشر شده در تلاش برای شناسایی کسانی که به طور مستقیم خطاب ممنوعیت سفر مورد استفاده قرار گیرد به منظور کاهش جغرافیایی تاثیر ابولا ویروس سارس (سندرم حاد تنفسی), ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه) و Zika ویروس. آنها را شامل نمی شود مطالعات از ویروس آنفلوانزا که برای ممنوعیت سفر در حال حاضر نشان داده شده است برای بی اثر خواهد بود در دراز مدت.

در پایان محققان قادر به شناسایی شش مطالعات است که متناسب با معیارهای خود را. کسانی که شش شد و بر اساس مدل و یا شبیه سازی داده ها از واقعی ممنوعیت پس از آنها اجرا برای ارزیابی اثربخشی ممنوعیت سفر در کنترل شیوع بیماری. در نتیجه به بهبود پژوهش در این زمینه نویسندگان این مطالعه توصیه می کنیم که به سوالات پژوهش مشارکت و مطالعه پروتکل های تاسیس جلوتر از آینده شیوع بنابراین داده های تجربی می توان جمع آوری و ارزیابی به سرعت.

“ممنوعیت سفر یکی از چندین گزینه های حقوقی است که دولت ها کشیده شده اند به کاهش یک بیماری همه گیر” گفت: همکاری نویسنده Lainie Rutkow استاد بهداشت و درمان سیاست و مدیریت در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health. “به عنوان coronavirus گسترش مطالعه ما افزایش اهمیت درک اثربخشی حقوقی و سیاست پاسخ در نظر گرفته شده برای محافظت و ترویج عمومی سلامت است.”

“زمانی که ارزیابی و اعتبار یک سفر بان کی مون با توجه به شواهد محدود این مهم است بپرسید اگر آن را دست کم محدود اندازه گیری است که هنوز هم محافظت عمومی, بهداشت و درمان و حتی اگر از آن است که ما باید با پرسیدن این سوال بارها و بارها و اغلب” گفت: همکاری نویسنده لورن Sauer, استادیار طب اورژانس در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی و مدیر عملیات با دانشگاه را از مهم رویداد آمادگی و پاسخ.

در نتیجه, نویسندگان, نوشتن, تحقیقات بیشتر است “ضروری” برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری در سیاست به خصوص در نور فوق العاده ای اجتماعی و اقتصادی و سیاسی اثرات اجرای آنها.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه واشنگتن. Original نوشته شده توسط جیک الیسون. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im