الاستومری ماسک ارائه با دوام تر گزینه کم هزینه برای کارکنان مراقبت های بهداشتی

مقرون به صرفه و استراتژی برای سیستم مراقبت های بهداشتی برای جبران N95 ماسک کمبود با توجه به بیماری کروناویروس 2019 (COVID-19) همه گیر است برای تبدیل به قابل استفاده مجدد الاستومری ماسک ماسک با توجه به نتایج مطالعه انجام شده. این مدت طولانی ماسک اغلب مورد استفاده در صنعت و ساخت و ساز هزینه حداقل 10 بار در هر ماه کمتر از مواد ضد عفونی کننده و استفاده مجدد از N95 ماسک به معنای به صورت تک استفاده می گویند نویسندگان این مطالعه منتشر شده به عنوان یک “مقاله در مطبوعات” در مجله کالج آمریکایی جراحان سایت پیش از چاپ.

این مطالعه یکی از اولین بررسی هزینه-اثربخشی استفاده از الاستومری ماسک در یک محیط مراقبت های بهداشتی در طول COVID-19 pandemic گفت: Sricharan Chalikonda, MD, MHA, FACS, سرب نویسنده مطالعه و رئیس پزشکی افسر عملیات برای پیتسبورگ بر اساس Allegheny شبکه بهداشت و درمان (AHN) که در آن مطالعه صورت گرفت.

یکبار مصرف N95 ماسک های استاندارد در صورت پوشش زمانی که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیاز به سطح بالا حفاظت تنفسی اما در طول همه گیر دهندگان با تجربه گسترده در زنجیره تامین کمبود و افزایش قیمت, Dr. Chalikonda گفت. او گفت: بیمارستان ها نیاز به یک راه حل دراز مدت.

“ما نمی دانیم که اگر وجود خواهد داشت کمبود N95s دوباره. ما نمی دانیم که چه مدت این بیماری همه گیر خواهد داشت و چگونه اغلب وجود خواهد داشت virus موج,” او گفت:. “ما اعتقاد داریم در حال حاضر زمان برای سرمایه گذاری در الاستومری ماسک برنامه است.”

دکتر Chalikonda گفت فوری عرضه الاستومری ماسک در یک سیستم مراقبت های بهداشتی را در انبارهای تجهیزات حفاظت شخصی است “بازی تغییر” با توجه به مزیت است.

مزایای الاستومری ماسک

الاستومری ماسک ساخته شده از یک تنگ اتصالات انعطاف پذیر لاستیکی-مانند مواد است که می توانید به تقریبا تمام افراد چهره و می تواند مقاومت در برابر متعدد شستشو دکتر Chalikonda گفت. این دستگاه که شبیه ماسک گاز استفاده از یک تعویض فیلتر. با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) الاستومری ماسک ارائه مراقبت های بهداشتی کارگران مساوی یا بهتر حفاظت از هوابرد عفونی مواد در مقایسه با N95 ماسک.

مانند بسیاری از بیمارستان ها در طول COVID-19 بحران AHN شد ضد عفونی و استفاده مجدد از N95 ماسک برای تعداد محدودی استفاده می کند. اما دکتر Chalikonda گفت: “بسیاری از مراقبان احساس N95 ماسک مناسب نیست کاملا به عنوان به خوبی پس از ضد عفونی.”

در پایان ماه مارس AHN شروع یک ماه آزمایشی از نیمه facepiece الاستومری ماسک پوشش بینی و دهان. این ماسک دارای یک P100-دارای کارتریج فیلتر معنی آن فیلتر کردن تقریبا 100 درصد از ذرات هوابرد.

تا زمانی که آهن می تواند در تهیه بیشتر الاستومری ماسک های سیستم شروع به برنامه خود را برای P100 الاستومری ماسک “فوق العاده کاربران”: کسانی که ارائه دهندگان خدمات که بیشترین تماس مکرر با COVID-19 بيمار. در هر یک از AHN نه بیمارستان در پنسیلوانیا و نیویورک غربی اولین ارائه دهندگان برای دریافت جدید ماسک بودند درمانگران تنفسی بیهوشی دهندگان و اورژانس و بخش مراقبتهای ويژه (ICU) پزشکان و پرستاران. در ابتدا, ارائه دهندگان خدمات به اشتراک گذاشته شده قابل استفاده مجدد ماسک با کارگران در شیفت دیگر و ماسک قرار گرفتند زدايي بین شیفت با استفاده از بخار هیدروژن پراکسید شبیه به تکنیک مورد استفاده برای استریل یکبار مصرف N95 ماسک.

به عنوان ماسک در دسترس قرار گرفت و کارگران را در خود حفظ خود ماسک و ضد عفونی آن خود را با توجه به دستورالعمل های سازنده. به تدریج AHN ارائه شده بیشتر کارکنان با ماسک.

در میان نزدیک به 2000 ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی دریافت مناسب تست برای یک الاستومری ماسک (به عنوان مورد نیاز برای هر ماسک را به مطمئن شوید که هیچ فیلتر هوا نفوذ آن) 94 درصد می تواند پوشیدن یکی از محققان گزارش شده است. تعداد کمی از کارگران بدون مناسب مناسب دریافت متناوب نوع ماسک ماسک.

پس از یک ماه استفاده هیچ یک از پوشیدن یک الاستومری ماسک تصمیم به بازگشت به یک N95 ماسک با توجه به نویسندگان. در مورد الاستومری, ماسک, دکتر Chalikonda گفت: “ما پزشکان بسیار راحت با مناسب دانستن آن معادل اگر نه برتر میزان حفاظت و که این ماسک در نظر گرفته شده برای استفاده مجدد شود.”

همچنين بيماران آنها را پذیرا ارائه دهندگان مراقبت پوشیدن این نوع از ماسک او اشاره کرد.

صرفه جویی در هزینه

برای تعیین اگر الاستومری ماسک مقرون به صرفه محققان انجام یک تحلیل هزینه منفعت بیش از یک ماه از ماسک ضد عفونی و استفاده مجدد مقايسه جدید ماسک با فیلتر جایگزین ماهانه در مقابل N95 ماسک در یکی از بیمارستان 18-تخت مراقبت ويژه (ICU). اگر چه الاستومری ماسک هزینه در حدود $20 و فیلتر هزینه $10 در مقایسه با تنها 3 دلار که در آن زمان برای N95 ماسک, تیم تحقیقاتی در بر داشت الاستومری ماسک بودند “محافظه کارانه” 10 بار کمتر گران است.

صرفه جویی در هزینه دکتر Chalikonda گفت: افزایش دیگر آنها با استفاده از الاستومری ماسک, که اغلب می تواند برای سال گذشته و این ماسک می توانید باقی می ماند در ذخیره سازی برای مدت طولانی نتیجه بهبود برنامه ریزی و مدیریت پزشکی تامین ذخایر برای آینده شیوع است.

او توضیح داد که هزینه ماهانه پایین تر است زیرا آنها می توانند ضد عفونی الاستومری ماسک بسیار بیشتر متعدد مراقبان می تواند همان به اشتراک گذاشتن ماسک و بر خلاف N95s ماسک آنها لازم نیست به اتلاف ماسک بعد از یک شکست خورده مناسب آزمون است.

یکی دیگر از مزیت الاستومری تنفسی برنامه به گفته دکتر Chalikonda است و نیازی نیست که هر گونه اضافی بیمارستان منابع برای پیاده سازی اگر این بیمارستان در حال حاضر دارای یک N95 ماسک استفاده مجدد و resterilization برنامه. این AHN الاستومری ماسک برنامه ارائه شده کمتر عملیاتی چالش ها از مواد ضد عفونی کننده N95 ماسک او اظهار داشت.

مطالعه دیگر نویسندگان امید Waltenbaugh, MSN, RN, CNOR NE-سال قبل از میلاد; سارا Angelilli, MSN, RN, CNOR; تیفانی دومنت انجام; کورت Kvasager MBA; Timothy Sauber, MD; Nino Servello, CRNA; آنیل سینگ, MD; و رافائل دیاز-Garcia, MD, FACS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de