الکترولیت مکمل های محبوب با استقامت دوندگان نمی تواند متکی به حفظ و ضروری سطح سدیم در تعادل به گفته محققان در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد و همکارانش.

بلکه دیگر آموزش فواصل پایین تر توده بدن و اجتناب از overhydration نشان داده شد که بیشتر عوامل مهم در پیشگیری از بیماری ناشی از عدم تعادل الکترولیت محققان دریافتند. خود را مطالعه همچنین نشان داد که آب و افزایش نرخ این نوع از بیماری است.

“مکمل های الکترولیت در حال ترویج به عنوان پیشگیری از تهوع و گرفتگی ناشی از کم نمک سطوح اما این نادرست است پارادایم” گفت: اعطای Lipman, MD, استاد طب اورژانس در دانشگاه استنفورد و مدیر استنفورد بیابان پزشکی است. “آنها هرگز نشان داده شده است برای جلوگیری از بیماری و یا حتی بهبود عملکرد-و اگر رقیق شده با آب بیش از حد می تواند خطرناک باشد.”

Lipman نویسنده سرب از مطالعه خواهد بود که آنلاین منتشر شده Feb. 25 در Clinical Journal of Sports Medicine. برایان Krabak, MD, ورزش و توانبخشی, متخصص طب در دانشگاه واشنگتن-سیاتل است و نویسنده ارشد.

ارائه مراقبت برای ultramarathoners

Lipman و چند تا از نویسندگان با تجربه در ارائه مراقبت های پزشکی برای ultramarathoners و رقابت در ultramarathons خود را به طوری که آنها آشنا با چالش های ورزشکاران و چهره. Ultramarathons هر مسابقه پا بیش از یک ماراتن. ایده این مطالعه رشد از دیدن دست اول چگونه اغلب ورزشکاران استقامتی استفاده از مکمل های الکترولیت-آیا گرفته شده در قرص, پودر یا به شکل مایع — و مایل به می دانم که اگر آنها مانع از بیماری است.

“در گذشته ورزشکاران گفته شد به مطمئن شوید که آنها در حال گرفتن مکمل های الکترولیت و نوشیدن آب تا آنجا که آنها می توانند” Lipman گفت. “این به طور کلی فکر می کردم که که جلوگیری از چیزهایی مانند عضله, گرفتگی, الکترولیت عدم تعادل و سرگیجه است. اما در حال حاضر هیچ شواهد نشان می دهد این درست است.”

سطح سدیم هستند که بیش از حد بالا یا خیلی پایین در طی ورزش می تواند آسیب ورزشکاران است. این مطالعه بر روی دو شرایط: hypernatremia که رخ می دهد زمانی که سطح سدیم بیش از حد بالا هستند و در ارتباط با کم آبی و ورزش های مرتبط: هیپوناترمی یا EAH است که ناشی از کاهش سطح سدیم. EAH می تواند منجر به تغییر وضعیت روانی تشنج ادم ریوی و حتی مرگ شود. شده اند وجود دارد 14 چنین مستند مرگ و میر از سال 1985 با توجه به مطالعات قبلی.

“اکثر ورزشکاران نگرانی در مورد کم آبی, اما که نمی خواهد به شما را بکشند” Lipman گفت. “شده اند وجود دارد چند مرگ و میر ناشی از EAH نه تنها در میان ورزشکاران استقامتی اما در میان نظامی, بازیکنان فوتبال و نیم marathoners به عنوان به خوبی.”

‘کامل در فضای آزمایشگاه’

برای انجام این مطالعه محققان استخدام 266 ultramarathoners از RacingThePlanet را weeklong رویدادهای ورزشی که در حال اجرا شامل 155 مایل بیش از هفت روز در سراسر زمین ناهموار در شرایط آب و هوایی شدید در بیابان در سراسر جهان است.

“آن را کامل در فضای آزمایشگاه به راحتی generalizable نتایج” گفت: Lipman که در هیئت مشاوران پزشکی و مدیر تحقیقات برای حوادث. هر یک از شرکت کنندگان در مطالعه در زد یکی از پنج مسابقه برگزار شد در سال 2017 و 2018 در آمریکای جنوبی و نامیبیا و مغولستان. داده های جمع آوری شده در پنجمین روز از این رویداد زمانی که ورزشکاران زد 50 مایل. نود و هشت نفر از دوندگان رقابت در درجه حرارت است که به طور متوسط بیش از 93 F.

“این کمی دیوانه” گفت: همکاری نویسنده پاتریک, سوختگی, MD, استادیار طب اورژانس در دانشگاه استنفورد و یکی از شرکت کنندگان در آزمون که تکمیل یکی از سردتر مسابقات برگزار شد — در منطقه پاتاگونیا شیلی. “مسابقه آغاز شده و در ساعت 8 صبح و من به پایان رسید در 8 p. m. ما زد مسیرهای پیاده روی را از طریق جنگل با هزار پا صعود و چندین رودخانه عبور به دور کمر خود را. آن را سرد و پوشیده از ابر و باران. من خیس شده بود. من آشیل تاندون ها بودند در آتش است.”

داده های جمع آوری شده از ورزشکاران در آغاز و پایان 50 مایل نژاد زمانی که خسته تشنه کنندگان در نهایت عبور از خط پایان. قبل از مسابقه شرکت کنندگان خواسته شده بود که چه مکمل های الکترولیت آنها برنامه ریزی برای استفاده از, چگونه اغلب آنها برنامه ریزی شده به آنها را و آنچه را نوشیدن استراتژی بود-که آیا آنها برنامه ریزی شده برای نوشیدن در فواصل منظم و یا فقط هنگامی که آنها تشنه. آنها در گزارش قبلی خود برنامه های آموزشی و وزن شدند ، در خط پایان قبل از مرطوب کننده و یا استراحت محققان یک بار دیگر وزن آنها و پرسید که چگونه نزدیک آنها به دنبال برنامه های خود را برای نوشیدن و مصرف مکمل. یک نمونه خون نیز گرفته شده برای اندازه گیری سطح سدیم.

“مردم باید استراتژی های مختلف در این مسابقه” Lipman گفت. “برخی از مردم را نمک قرص در هر ساعت. برخی ترجیح می دهند به قرار دادن این مکمل در یک بطری آب و سپس متناوب با یک بطری با آب. برخی مانند رقیق شده مخلوط با پودر و یا قرص. چندین روش مختلف. اکثر الکترولیت استراتژی تا پایان با یک نوشیدنی که به کاهش غلظت سديم و نسبت به آنچه که در بدن یافت. این است که چرا نوشیدن بیش از حد الکترولیت راه حل می تواند در نتیجه EAH. “

سدیم ضروری است نقش

سدیم نقش چندین نقش ضروری در بدن مانند حفظ فشار خون و تنظیم عملکرد عضلات و اعصاب است. نگه داشتن سطح سدیم در تعادل در حالی که ورزش بسیار مهم است برای جلوگیری از انواع مشکلات از جمله تهوع و عضله, گرفتگی سرگیجه و خستگی. هر دو بالا و سطح پایین می تواند باعث این علائم است.

گذشته شواهد نشان داده است که مکمل های الکترولیت نمی محافظت در برابر EAH. معمولا این اختلال ناشی از نوشیدن بیش از حد در حالی که ورزش که رقیق نمک در سطح. “واقعیت این است که کم آبی است که به عنوان خطرناک به عنوان overhydrating,” Lipman گفت. “کم آبی و hypernatremia می تواند باعث علائم شبیه به EAH که می تواند به راحتی اشتباه به خصوص در گرمای اما به ندرت کشنده است.”

تجزیه و تحلیل داده ها نشان داد که 41 از ورزشکار در حال عدم تعادل سدیم در پایان مسابقه: 11 مورد یافت شد به EAH با توجه به کمی بیش از حد سدیم و 30 شد و خشک با بیش از حد سدیم در خون خود. همچنین 88 درصد از عدم تعادل سدیم ثبت رخ داده است در طول مسابقات نشان می دهد که گرما و رطوبت سطح به مراتب بیشتر اخباری از سدیم تعادل از هر دو شیوه یا نوع الکترولیت مکمل گرفته شده است. هر یک از شرکت کنندگان در زمان مصرف مکمل, اگر چه, نوع, مقدار و نحوه مصرف کمی نشان داد به هیچ تاثیری بر سطح سدیم.

“Overhydrating می تواند به کاهش سطح الکترولیت و مکمل های الکترولیت نمی خواهید برای محافظت از شما” گفت: Lipman. “شما باید هوشمند در حالی که ورزش به خصوص در گرما هنگامی که شما در حال عرق کردن بیشتر و بیشتر آبرسانی مورد نیاز است.”

تجزیه و تحلیل بیشتر داده ها همچنین نشان داد که شرکت کنندگان با EAH تا به حال به طور متوسط کوتاه تر برنامه های آموزشی, وزن بیشتر و در زمان پنج تا شش ساعت دیگر برای تکمیل این مسابقه است. محققان به این نتیجه رسیدند که در حال اجرا در درجه حرارت گرم بود فاکتور خطر مستقل برای بیماری از عدم تعادل سدیم اجتناب از overhydration شد مهم ترین عامل در جلوگیری از EAH و اجتناب از کم آبی بدن جلوگیری hypernatremia.

برنز گفت که این مطالعه پرسش در مورد دقیقا چه هستند مزایای مکمل های الکترولیت اما او هنوز هم قصد دارد با استفاده از نگه داشتن آنها در طول مسابقات ورزشی تا تحقیقات بیشتری انجام می شود.

و به عنوان Lipman گفت: “به بدن خود گوش دهید. متوقف کردن نوشیدن اگر شما احساس نفخ یا تهوع آور.” نوشیدنی برای تشنگی نیست به طور منظم در فواصل برنامه ریزی شده او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im