در بهمن ماه سال گذشته به مجلس سنا برگزار شد جلسه کمیته در آینده از فن آوری بی سیم 5G. در میان fulsome ستایش از تکنولوژی بالقوه و پنج بار سریع تر سرعت اینترنت!—کانکتیکات سناتور ریچارد بلومنتال معرفی یک توجه داشته باشید از احتیاط. “5G به عنوان شما به خوبی می دانید با استفاده از فرکانس بالاتر از امواج است که آیا سفر به آنجا و تکیه بر شبکه ای از صدها نفر از هزاران نفر به طور بالقوه میلیون ها نفر از سایت های همراه,” او گفت:. “سوال بعد این است که آیا سلامت پیامدهای هر گونه امنیت عمومی مفاهیم برای کسانی که سایت های اضافی است که به احتمال زیاد به واقع نزدیک به خانه و مدارس و محل های کار و نزدیک تر و نزدیک تر به زمین؟”

پاسخ از مونتاژ رهبران صنعت به احتمال زیاد چیزی نیست که سناتور بود به امید. “وجود دارد هیچ صنعت-حمایت از مطالعات [از خطرات به سلامت عمومی] به دانش من در حال حاضر” بستری براد Gillen اجرایی معاون رئیس جمهور CTIA یک انجمن تجارت به نمایندگی از صنعت ارتباطات بی سیم. “با سلول های, ویژه, شما در حال رفتن به پایین تر سطح قدرت … اما من نه آگاه از هر [مطالعات],” ارائه شده استیو بری مدیر عامل رقابتی حامل های انجمن. “بنابراین واقعا وجود دارد هیچ تحقیق مداوم; ما نوع پرواز کور در اینجا تا آنجا که ایمنی و بهداشت نگران هستند” Blumenthal به این نتیجه رسیدند و نه به دنبال ناراضی.

ورود قریب الوقوع 5G محوری است بحث در مورد خطرات بهداشتی تلفن همراه به خط مقدم. اما برای افراد کلودیا گوری را عکس که دچار حساسیت الکترومغناطیسی (EHS) آن را نه یک بحث—آن را در زندگی خود را. گوری برای اولین بار در مورد این بیماری از ورنر هرتزوگ مستند حقیقت و ببین: Reveries از جهان متصلو تصمیم گرفت به دنبال EHS افراد مبتلا در زادگاهش ایتالیا. “مردم با من ملاقات کرد و شروع به علائم زمانی که آنها شروع به استفاده از بسیاری از دستگاه های الکترونیکی به خصوص پس از Wi-Fi توسعه داده شد” گوری می گوید. “آنها شروع به احساس ناراحت خود را روی صفحه نمایش کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند است.”

با توجه به سازمان بهداشت جهانی تعداد کمی از افراد در هر یک میلیون رنج می برند از EHS, با نرخ های بالاتر در, سوئد, آلمان و دانمارک. علائم طیف وسیعی از سوزن سوزن شدن و سوزش احساس خستگی غلظت مشکلات تهوع و اختلالات گوارشی. زیرا هیچ علت و معلولی بوده و از نظر علمی ایجاد شده بین این علائم و میدان های الکترومغناطیسی ساطع شده از دستگاه های الکترونیکی که گفته است که “EHS است نه یک تشخیص پزشکی و نه آن را روشن است که این نشان دهنده یک مشکل پزشکی است.”

پس از EHS نیست به رسمیت شناخته شده به عنوان یک بیماری, بسیاری از افراد مبتلا به خود تشخیص داده شد. گسترده شک و تردید خود را در مورد بیماری است که اغلب سخت ترین بخش گوری می گوید. “برخی از آنها از دست دادن خانواده و دوستان خود چون هیچ کس معتقد است که آنها. مردم می گویند آنها دیوانه یا افسرده است که آنها مشکلات روانی است. راه مردم بحث در مورد EHS بسیار دردناک است به آنها.” بسیاری از EHS افراد مبتلا مجبور به ترک شغل خود را به دلیل آنها نمی توانند با استفاده از یک کامپیوتر بیشتر آنها را جدا از جامعه است. برخی مانند EHS مبتلا به چاک مک گیل در Better Call Saulرا تبدیل خانه های خود را به موقت قفس فارادی برای حفظ کردن امواج الکترومغناطیسی.

برای بخش گوری می گوید او پدید آمده از این پروژه متقاعد شده است که EHS واقعی است. “من هرگز شک و تردید از آنها را,” او می گوید. “ما اغلب آگاه از تمام انواع آلودگی که ما را احاطه کرده که آیا این مواد شیمیایی سر و صدا و یا میدان های الکترومغناطیسی. بنابراین این ایده که این چیزهایی نامرئی می تواند بدن ما دچار حس به من.” عنوان از پروژه مأموراناشاره به ایده محبوب در میان مردم که رنج می برند از EHS که آنها به سادگی قناری در معدن زغال سنگ.

“آنها می گویند که آنچه را که آنها احساس می کنید در حال حاضر هر کس احساس خواهد شد در سال آینده” گوری می گوید. این علم هر چند می گوید که بعید است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • در پشت صحنه در گوجه فرنگی
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • چگونه برای دریافت بیشتر از گوشی های هوشمند خود را رمزگذاری
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • هجوم سرگیجه به تصرف آنتن از یک هواپیما فوق سبک
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im