جهان پر است از میلیاردها کهکشان — اما توزیع خود را در سراسر فضا است که به دور از ، چرا ما آنقدر ساختار در جهان امروز و چگونه آن همه فرم و رشد می کنند ؟

10 سال و نظرسنجی از هزاران کهکشان ساخته شده با استفاده از ماژلان Baade تلسکوپ در کارنگی Las Campanas در رصدخانه شیلی ارائه یک رویکرد جدید برای پاسخ به این سؤال اساسی در رمز و راز. نتایج رهبری کارنگی دانیل Kelson منتشر شده در Monthly Notices of the Royal فصل های جامعه.

“چگونه شما را توصیف وصف ناپذیر?” می پرسد Kelson. “با در نظر گرفتن یک رویکرد کاملا جدید برای این مشکل است.”

“ما تاکتیک جدید را فراهم می کند — و بصری — بینش چگونه گرانش سوار رشد ساختار از جهان اولین بار گفت:” همکاری نویسنده اندرو بنسون. “این یک لینک مستقیم مشاهده آزمون مبتنی بر یکی از ستون های کیهان شناسی.”

کارنگی-اسپیتزر-IMACS بررسی انتقال به سرخ طراحی شده بود به بررسی رابطه بین galaxy رشد و محیط اطراف آن بیش از گذشته 9 میلیارد سال زمانی که مدرن کهکشان’ ظاهر شد تعریف شده است.

اولین کهکشان ها تشکیل شد چند صد میلیون سال پس از انفجار بزرگ آغاز شده است که جهان به عنوان یک داغ, تیره, سوپ بسیار پر انرژی ذرات. به عنوان این مواد گسترش به بیرون از انفجار اولیه آن سرد می شود و ذرات coalesced به خنثی گاز هیدروژن است. برخی از تکه شد و متراکم تر از دیگران و در نهایت خود جاذبه غلبه جهان بیرون مسیر و مواد را به سمت داخل فرو تشکیل اولین انبوهی از ساختار در کیهان.

تراکم تفاوت اجازه داده است که برای سازه های کوچک و بزرگ به شکل در برخی از مکان ها و نه در دیگران شده اند دیرینه موضوع شیفتگی. اما تا به حال ستاره شناسان توانایی های خود را به مدل چگونه ساختار رشد در جهان بیش از گذشته 13 میلیارد سال مواجه ریاضی محدودیت.

“گرانشی فعل و انفعالات رخ داده در بین تمام ذرات در جهان هستند بیش از حد پیچیده به توضیح ساده ریاضیات” بنسون گفت.

بنابراین ستاره شناسان یا با استفاده از ریاضی تقریب — که به خطر بیافتد دقت از مدل های خود را — و یا بزرگ و شبیه سازی های کامپیوتری که به صورت عددی مدل تمام تعاملات بین کهکشان ها, اما نه همه فعل و انفعالات رخ داده در بین تمام ذرات آن در نظر گرفته شد بیش از حد پیچیده است.

“هدف اصلی ما بررسی شد و برای تعداد تا انبوه حاضر در ستاره های یافت در انتخاب زیادی از کهکشان های دور و سپس با استفاده از این اطلاعات برای تدوین یک رویکرد جدید به درک چگونگی ساختار شکل گرفته در جهان” Kelson توضیح داد.

تیم تحقیقاتی — که همچنین شامل کارنگی لوئیس آبرامسون Shannon Patel, Stephen Shectman آلن Dressler, پاتریک مک کارتی و جان S. Mulchaey و همچنین Rik ویلیامز در حال حاضر از بارگذاری فن آوری — نشان داد برای اولین بار است که رشد فردی نیا-سازه محاسبه می شود و سپس به طور متوسط بیش از همه از فضا.

انجام این کار نشان داد که توده متراکم تر رشد سریع تر و کمتر متراکم توده رشد آهسته تر.

آنها پس از آن قادر به کار های عقب مانده و تعیین اصلی توزیع و نرخ رشد از نوسانات چگالی که در نهایت تبدیل به مقیاس بزرگ سازه ها است که تعیین توزیع کهکشان ما امروز می بینیم.

در اصل کار خود را ارائه ساده و در عین حال دقیق شرح چرا و چگونه تراکم نوسانات رشد راه آنها را در جهان واقعی به عنوان به خوبی به عنوان در محاسباتی مبتنی بر کار است که پی ریزی درک ما از جهان را در مراحل ابتدایی.

“و آن را خیلی ساده و با ظرافت به آن” اضافه شده Kelson.

این یافته ها ممکن نبود و بدون تخصیص فوق العاده تعداد مشاهده nights at Las Campanas.

“بسیاری از موسسات نمی خواهم که این ظرفیت را در یک پروژه از این حوزه خود به خود گفت:” رصدخانه مدیر جان Mulchaey. “اما به لطف تلسکوپ ماژلان ما قادر به اجرای این نظرسنجی و ایجاد این رویکرد رمان به پاسخ دادن به سوال های کلاسیک.”

“در حالی که وجود دارد هیچ شکی نیست که این پروژه مورد نیاز منابع از یک موسسه مانند کارنگی کار ما نیز می تواند اتفاق نمی افتاد بدون فوق العاده ای تعداد اضافی از تصاویر مادون قرمز است که ما قادر به دست آوردن در Kitt Peak و Cerro Tololo که هر دو بخشی از NSF ملی نوری مادون قرمز ستاره شناسی آزمایشگاه تحقیقاتی” Kelson اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی