Elon Musk و Grimes’ کودک در صدر این هفته اینترنت اخبار خلاصه اخبار

جفت خود را به نام کودک تازه متولد شده Æ X A-12. مردم هنوز در حال خاراندن سر خود را بیش از چگونه آن را تلفظ می شود.

از این نوشتن آن بوده است تا حدود دو ماه پس از بیشتر از ایالات متحده آغاز شده پناه در محل به سرعت گسترش coronavirus از کافه ها و رستوران ها بسته از مدارس بسته از Covid-19 بستری اعداد شروع به افزایش در نیویورک است. آن بوده است مدت زمان طولانی است, اما آن را احساس حتی طولانی تر است. در ضمن یکی در پنج آمریکایی ثبت شده است بیکاری از اواسط ماه مارس و حتی اگر اکثریت آنها انتظار برای دریافت شغل خود را پشت در نهایت که احتمال ممکن است خیلی دور اگر مردم در حفظ و عبور از خطوط دولت به رفتن به رستوران. صحبت از بازگشایی کاخ سفید را رد کرده و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را بازگشایی دستورالعمل چرا که آنها نمی ملایم کافی است. هنوز هم حداقل فروشندگان مواد مخدر هستند که مبتکر در چهره بین المللی مستندات. اما کسانی که فقط پهن از هفته گذشته است. چه چیز دیگری باید مردمی شده است صحبت کردن در مورد آنلاین ؟ برای شروع, همه از این.

بینهایت

آنچه اتفاق افتاد: چه کسی می تواند پیش بینی کرده اند که رئیس جمهور ایالات متحده واقعا نمی خواهم تبلیغ و او را به وظیفه خود Covid-19 پاسخ ؟ آه که حق همه است.

آنچه واقعا اتفاق افتاده: به عنوان coronavirus همچنان به تسلط عناوین و کنترل جمعیت توجه همچنان پرداخت می شود به رئیس جمهور تهمت پاسخ به همه گیر و دولت او را از دست زدن به آن. این یک پاسخ است که کمبود coronavirus آزمایش مشکوک نظرات در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده و بسیاری از miscommunication در دستورالعمل های مناسب. سپس در هفته گذشته این آگهی به نظر می رسد جمعبندی که در آن همه چیز در حال حاضر به عنوان نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت.

به عنوان توضیح داده شده در بالا تصویری از لینکلن پروژه یک عمل سیاسی کمیته اختصاص داده شده به خود را به عبارت “برگزاری پاسخگو کسانی که خود را نقض سوگند به قانون اساسی و قرار دادن دیگران قبل از آمریکایی ها است.” آنچه که برخی از مردم ممکن است در مورد لینکلن پروژه این است که این گروه با بودجه دولتی توسط تعدادی از جمهوری خواهان از جمله کلیان کانوی صریح, شوهر, جورج. برای هر کسی شاید اگر رئیس جمهور آن را دیدم او را.

همانطور که ممکن است انتظار می رود رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن میانه-of-the-night tweetstorm سرفصل های ساخته شده به دلیل آن دوره انجام داد. اما آن را نیز برانگیخته سوال دیگر: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن حتی دیدن این تبلیغ ؟ در واقع وجود دارد یک نظریه وجود دارد که در مورد.

رئيس جمهور در پاسخ نیست منصرف کردن کسانی که مسئول لینکلن پروژه.

غذای آماده: اگر تهمت بود به امید توییت خود را آهسته گسترش تبلیغ آنها نیست.

چرا حال تو نیروی کار?

آنچه اتفاق افتاد: در هفته گذشته کلمه شروع به گسترش که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است باد کردن coronavirus نیروی کار. هنگامی که کلمه به اطراف کردم هر چند این طرح منتقل شده است.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: با پیش بینی ها نشان می دهد که ما مرگ و میر از Covid-19 می تواند ضربه 3,000 هر روز با آغاز ماه ژوئن آن را عادلانه می گویند که امریکا بسیار دور از از جنگل می آید به این بیماری همه گیر کوروناویروس. با در نظر گرفتن این بیت از اخبار هفته گذشته به نظر می رسید بسیار غیر منتظره است.

بله تهمت و دولت بود و گزارش برنامه ریزی برای “باد کردن” ویژه نیروی کار ایجاد شده برای مقابله با کروناویروس. نه هر کس موافقت با این دوره از عمل است.

به مسائل کمی بیشتر شرم آور حتی به عنوان دولت بود و تایید آن گزارش آن پدید آمده است که هر کس در نیروی کار تا به حال در واقع مطلع شده است.

این باید ما می گویند زودرس اطلاعیه خاطر نشان کرد بسیاری از مردم بسیار خاص چیزی.

در یک نشست خبری تهمت گفت که یکی از توضیحات به صورت پیچ در پیچ پایین نیروی کار این بود که “ما نمی تواند نگه داشتن کشور ما بسته برای پنج سال آینده.” که همان روز او در مصاحبه دیگری که می تواند آن را ممکن است Covid-19 ادعا می کنند زندگی بیشتر میان تلاش برای بازگشایی اقتصاد است.

اما پس از آن به عنوان مردمی بیشتر شد اشاره به این که سیم پیچ پایین نیروی کار یک ایده بد بود این اتفاق افتاده است.

به چه دلیل ؟

آه.

غذای آماده: بیایید با این.

آه, ‘مادر قاتل’?

آنچه اتفاق افتاد: اگر شما تعجب که چرا اصطلاح “مادر قاتل” شد و روند در توییتر در هفته گذشته ما یک جواب.

آنچه واقعا اتفاق افتاده: سوال از بازگشایی شرکت های آمریکایی و آنچه که می تواند برای مردم در کشور بیشتر مستعد ابتلا به Covid-19 یکی که بوده است مورد بحث در طول هفته های اخیر. اما حتی با تمام این عقب و جلو آن را بسیار بعید است که هر کسی این انتظار می رود.

که Bethany مندل سردبیر محافظه کار خروجی گلوله کمانه دار زدن زیر دنباله تبحر در هفته گذشته توسط بن شاپیرو در اعلام کرد که در تلاش برای رسیدن امریکا به بالا و در حال اجرا دوباره برخی از مردمی ممکن است بمیرد. مردم به عنوان یکی ممکن است انتظار می رود در زمان موضوع را با این نظرات.

قبل از بیش از حد طولانی “مادر قاتل” شد و روند در توییتر و در حال برداشت در جای دیگر آنلاین. برخی از حداقل تلاش برای پیدا کردن طنز تلخ در نظرات.

دیگران در ضمن شگفت زده در چگونه به سرعت او خود واقعی خود را نشان داد چرا که آن را ظاهرا نه فقط رئیس جمهور تهمت برای آنها وجود دارد همیشه یک صدای جیر جیر.

در عین حال بیشتر تعجب فقط آنچه اتفاق می افتد به مندل که توییت فرستاده شد در وهله اول.

مندل خودش را به ظاهر خوشحال با پاسخ او را توییت کردم.

غذای آماده: بیایید آن روبرو هستند وجود دارد می تواند بوده ام بسیاری از واقعیت های جایگزین است که منجر به “مادر قاتل” روند در توییتر.

خوش آمدید به اخبار چرخه بتسی DeVos

آنچه اتفاق افتاد: به عنوان اگر وجود ندارد به اندازه کافی به نگرانی در مورد همه چیز است که رفتن در هفته گذشته شاهد نهایی تجدید نظر به عنوان نهم که مربوط به آزار و اذیت جنسی و تجاوز در مدارس. کافی است آن را به یک تجدید نظر که رفت دور بماند.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: قبل از اینکه در هفته گذشته آن را به حال شده است در حالی که از هر کسی که تا به حال شنیده ام خیلی از ما, وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos. با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس بسته شده است بسیاری از مدارس که کاملا تعجب آور است. سپس در روز چهارشنبه او پدید آمده است.

در این صورت از آن چه DeVos بود گفت: صدا مناسب; بعد از همه, مدارس نیاز به انجام بسیاری خود را برای بهبود درمان قربانیان تجاوز جنسی و آزار و اذیت. اما در واقع آنچه DeVos بود صحبت کردن در مورد آن را به عنوان معلوم شد. مردم بخشوده می تواند برای متوجه نیست که بلافاصله با این حال.

به زودی, اگر چه توییتر کردم CliffsNotes نسخه از تغییرات به معنای—و پاسخ سریع است.

و یا اگر شما نیاز به یک خلاصه برای خلاصه…

شما ممکن است از خود بپرسید چگونه می تواند حتی این اتفاق می افتد ؟ این ممکن است ارائه برخی از بینش.

قانونگذاران دموکرات بودند به صحبت کردن در برابر تغییرات; مجلس نانسی پلوسی انتشار بیانیه ای خواستار آنها را “سنگدلانه و بی رحمانه و خطرناک” و presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن—خود را در حال حاضر متهم به تجاوز جنسی—گفت که او می خواهم قرار دادن یک “انقلاب” به تغییرات صورت انتخاب شدن. در توییتر این همان داستان با چند دموکرات در واکنش بلافاصله پس از DeVos رفت و با او اعلام.

غذای آماده: بیش از هر چیزی در آن ممکن است زمان و شرایط از اخبار است که اکثر مردم شوکه.

Elon Musk و Grimes یک نوزاد

آنچه اتفاق افتاد: خداحافظی به هفته با گفتن سلام به ورود به این چیزی که ما اسمش را “زندگی” است. فقط همین را از ما بپرسید که چگونه به تلفظ این بچه های فقیر نام—هر چند شما می توانید آن را بشنود از Elon خود را در اینجا.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: این در هفته گذشته بوده است بسیار تلخ نشده است ؟ بیایید پایان با برخی از خبر خوب—به جای مرگ برخی از زندگی جدید است. پس از همه, آن را نه هر هفته که زن و شوهر مشهور Elon Musk و Grimes به انجمن خوش آمدید علاوه بر جدید به خانواده خود را. به عنوان تنها باید انتظار مشک را شکست این خبر در توییتر.

زمانی که Grimes برای اولین بار نشان داد که او باردار بود مقدار زیادی از مردم بدبینانه در مورد چگونه همه چیز بود به کار کردن. مسلما این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما شکستن اخبار در حالی که راه اندازی یک آلبوم در مورد آن صحبت بودن هر دو “عمیق” و “مرتب کردن بر اساس یک تراژدی” تماس گرفته و خود را یک “چاق پری” از آنجا که نوزاد خود را دست انداز. اما نگاه کنید! همه چیز خوب وجود دارد هیچ چیز عجیب و غریب یا—

خوب بود که عجیب و غریب, شوخی, اما واقعا همه چیز فقط کاملا هنجار—

اوه ، اینترنت نمی تواند کمک کند خود را یک بار نام عمومی رفت با همه نوع داستان که در مورد آن نوشته شده و توییتر فقط … بودن توییتر.

نگران نباشید آن بهتر می شود. یا حداقل بیشتر مخدوش.

شگفت آور این معلوم بود … نزدیک به حقیقت به عنوان Grimes خودش را زود نشان می دهد.

سورئال punchline به این ممکن است که ایالت کالیفرنیا حاضر به قبول این نام را به عنوان است. ما فقط باید به او تماس بگیرید و کلایو? اجازه دهید فقط او را Clive.

غذای آماده: کسانی که شوکه شده و با انتخاب نام فقط ممکن است کوتاه خاطرات و یا از دست رفته 1990s در دسترس نباشد.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کارگزاران بازار سهام از سحر و جادو: جمع آوری بازی برای نگه می دارد
  • این محکوم گراز دریایی ممکن است صرفه جویی در سایر حیوانات از انقراض
  • چگونه می توان بهتر از قهوه در خانه
  • پیامبر از دقت علمی و Covid contrarian
  • این بیماری همه گیر را نشان می دهد فضائل بی طرفی خالص
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im