جاناتان Pruitt در اینجا دیده می شود در سال 2015 با برگزاری یک عنکبوت بیوه سیاه به حال خود رفتار حیوانات داده های تحت بررسی توسط مجلات و همسالان.

کارا Holsopple/Allegheny جلو

پس از بسیاری از همکاران اخیرا نگرانی در وبلاگ ها و توییتهایی که رفتاری بوم Jonathan Pruitt تا به حال ساخته شده داده ها در پشت کشت و تحریک آمیز نتایج جستجو در مورد حیوانات, شخصیت اجتماعی و عنکبوت او را رد اتهامات گفت: هر گونه مشکلات ناخواسته اشتباهات. اکنون زیست شناس را وکیل کرده است با ارسال نامه به برخی از نویسندگان و سردبیران مجله, هشدار می داد و آنها را به اجازه سوء تحقیقات در Pruitt فعلی و سابق دانشگاه قبل از جمع بیشتر از مقالات خود را. علاوه بر این یک صفحه گسترده به سرعت به منظور پیگیری تجزیه و تحلیل از یکپارچگی دانشمند 160 مقاله در نظر گرفته شده نیست.

این دو عمل را به طور موثر تعطیل هنگامی که بسیار بحث عمومی از وضعیت و قرار دادن در برزخ روشن شدن بیشتر از اطمینان از مقالات co-نوشته شده توسط Pruitt در حال حاضر در دانشگاه مک مستر. بوستون دانشگاه جیمز Traniello, editor-in-chief of رفتاری بوم شناسی و زیست شناسی اجتماعیکه در آن Pruitt همكاري نه مقاله می گوید که به عنوان یک دانشمند او استفاده نمی شود برای برخورد با مسائل حقوقی و او احساس می کند “گیر کرده بین یک سنگ و یک محل سخت” در مرتب کردن بهترین روش عمل.

در اواخر ماه ژانویه در حالی که Pruitt انجام کار میدانی در استرالیا یکی از نویسندگان توییتی و وبلاگ در مورد بی نظمی در عنکبوت رفتار مشاهدات به او داده شده توسط Pruitt. این آمارها نگرانی به حال منجر به retractions از دو تا از مقالات خود را یک گام Pruitt تایید شده است. بسیاری دیگر از Pruitt نویسندگان شروع به ابراز نگرانی و تماس با او بپرسید که چه می گذرد. Pruitt که 2 سال پیش داده شد جشن وقف تحقیقات موقعیت توسط کانادا در ابتدا در پاسخ به برخی از افراد و مجلات اما می گوید او پس از آن غرق شده است. بین تمام ایمیل و رسانه های اجتماعی نظرات “وجود دارد بسیاری از صداها و آنها آنقدر با صدای بلند و متنوع وجود دارد هیچ راهی برای رسیدگی به آن” Pruitt گفت: در مصاحبه با علمخودی در آن زمان است.

در حال حاضر Pruitt اذعان دارد در یک مصاحبه جدید که وکیل او استخدام کرده است با ارسال چندین مجله ویراستاران و نویسندگان نامه هشدار آنها در مورد پخش این موضوع در رسانه های اجتماعی و هشدار آنها را به دنبال جمع شدن دستورالعمل های تعیین شده توسط کمیته اخلاق نشر (COPE) “مجله و یا co-نویسنده تنها نامه ای که آنها عدم پایبندی به این دستورالعمل است.” Pruitt می گوید. این دستورالعمل ها می گویند مجلات باید در نظر نگه داشتن در ساخت retractions تا هر نهادی تحقیقات به این نتیجه رسیده اند اما نمی قیمومیت آنها انجام دهد. “من فقط می خواهم این روند را به بازی خود را و است که اطلاع رسانی مجلات مورد [که] مقالات قابل اعتماد هستند و که هستند نیست” Pruitt می گوید. (شده است وجود دارد یک سوم جمع شدن.)

دانیل Bolnick یک رفتاری بوم شناس در دانشگاه کانکتیکات ستررس حال راه اندازی Google doc برای این زمینه برای کمک به مرتب کردن بر اساس است که Pruitt-مقالات مرتبط نیست مشکلات را داشته باشد. “من می خواستم برای مقابله با تمایل به پرتاب کردن کودک با bathwater می گوید:” Bolnick که به عنوان سردبیر این آمریکایی طبیعتبود که در جمع از یک Pruitt-مستروف کاغذ. اما Bolnick به تازگی افکار دوم در مورد ماهیت عمومی گسترده. هر کسی می تواند آن را ویرایش کنید و او نگران است که برخی از مقالات ذکر شده به عنوان سوال بعد ممکن است به نوبه خود صدا. “من احساس نمی مانند این بود که یک منبع است که من می تواند تضمین دقت و صحت از همه چیز,” او می گوید.

Bolnick کاهش یافته است می گویند که آیا او دریافت نامه ای از Pruitt و یا اگر چنین نامه ای ایفا هیچ نقشی در تصمیم خود را به Google doc. در حالی که هیچ کس در Pruitt میدان خواهد به اشتراک گذاری هر یک از نامه ها را از خود وکیل با علمخودی منابع مختلف می گویند که آنها شامل یک هشدار به عموم در مورد نامه خود را. حتی کسانی که با دریافت نامه ها نگران هستند.

“با توجه به نگرانی های قانونی (Pruitt اخذ وکلا) من توصیه شده است به موضوع هر نظر بر این تا زمانی که تحقیقات در اطراف دکتر Pruitt به پایان رسید” کالین رایت یک همکار فوق دکترا در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا, پارک دانشگاه که همکاری چندین مقاله با Pruitt می گوید علمخودی. یکی دیگر از co-نویسنده رفتاری بوم شناس دیوید فیشر در دانشگاه آبردین می گوید: پرداختن به این موضوع است که در خود نگه دارد. “ما بیشتر انتظار برای دیدن آنچه که مقالات دریافت کردهاند در پایان و پس از آن برای دیدن آنچه که تحقیقات رسمی که من فرض است که اتفاق می افتد می یابد,” او نوشت.

مجله سردبیران مشابه الگوی برگزاری. “ما در انتظار نتیجه تحقیقات خود را در زمان و کارفرمایان قبلی قبل از تصمیم به جمع شدن یا نه” نوشت: تیم Coulson یک بوم شناس در دانشگاه آکسفورد و سردبیر در زیست نامهکه در آن Pruitt به همكاري دو مقاله با تکیه بر داده های او جمع آوری شده است.

سردبیر کاربردی محیط زیستکه در آن Pruitt به همكاري چهار مقاله می گوید او درخواست کرده است اطلاعات از زیست شناس به حمایت از این مقاله, اما دریافت کرده است و نه هر چیزی. (یک مقاله با استفاده از داده های جمع آوری شده توسط دیگران اما سه با Pruitt-ارائه داده ها منتشر شد قبل از این مجله مورد نیاز همه داده ها را وارد آنلاین مخازن.) “ما هنوز به آن داده و نمی دانم اگر ما قادر خواهد بود برای به دست آوردن آنها” بوم شناس تکاملی چارلز فاکس در دانشگاه کنتاکی می گوید.

Pruitt که نگهداری این هفته او به حال ساخته شده, نتایج می گوید: مجلات به سرزنش برای او ارائه داده است. “اطلاعات وجود دارد که من می خواهم به فاش کردن به مجلات اما از آنجا که آنها در برقراری ارتباط با هر یک از دیگر, من نمی تواند آینده,” او می گوید. “پس از تحقیقات بیش از من می تواند آنها را به اشتراک بگذارید.”

قبل از Pruitt نقل مکان کرد و در سال 2018 به مک مستر برای تبدیل شدن به یکی از کانادا “150 صندلی تحقیقات”, افتخار, به رسمیت شناختن کشور 150 سالگرد او یک استاد در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا. هر دو دانشگاه می گویند که آنها آگاه هستند از اتهامات علیه خود را کار می کنند اما می گویند ، با توجه به مک مستر پژوهش یکپارچگی دفتر دستورالعمل تحقیقات باید نتیجه گیری در 2 ماه است که می خواهم لطفا بسیاری از Pruitt همکاران. “من می خواهم برای دیدن آن را به یک نتیجه گیری به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” Traniello می گوید.

اما 2 ماه ممکن است بیش از حد خوش بینانه می گوید وید Hemsworth, سخنگوی مک مستر.
“برخی موارد دیگر بسته به اندازه و پیچیدگی و اینکه آیا کسانی که در دسترس هستند برای مصاحبه,” او نوشت: در یک ایمیل. Pruitt خواهد شد بازگشت به کانادا به زودی.

با این حال ممکن است در کنار او. Coulson نوشت: به Pruitt به زودی پس از یادگیری در مورد این دو retractions در مجلات دیگر. تاخیر در Pruitt ارائه یک پاسخ مناسب است تنها ساخت زیست نامه ویرایشگر مشکوک تر. “من فکر نمی کنم آن را به نظر می رسد امیدوار کننده است که ساده nonfraud قانع کننده توضیح خواهد سطح” Coulson می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de