من می خواهم آن را فراموش کرده بود و سرد بود داخل تا زمانی که من برداشت آلومینیوم لپ تاپ و این احساس یخ. سپس متوجه شدم من نوک انگشتان دست و پا شدند انجماد. این عجیب و غریب بود, دانستن من سرد بود هنوز احساس سرد. اما این که چگونه این موج کار بهترین زمانی که من با توجه به آن است.

من شده است با پوشیدن Embr موج در حالی که در حال پخش مانند پوشیدنی است که می فرستد امواج گرما به گوشتی زیرین مچ دست من در طول مرده نیویورک زمستان و انتشار پالس یخی خنکی که غیر معمول زمستان heatwave من عرق کردن. این یک احساس عجیب و غریب اما من به آن استفاده می شود بسیار به سرعت.

ما می توانید درایو خودمان را دیوانه بیش از چند درجه است. (حداقل من انجام دهد.) من یک ترموستات کنترل دمدمی مزاجی. من به طور مداوم به نیشگون گرفتن و کشیدن آن را در طول روز تا یک درجه در حال حاضر و سپس پایین درجه بعد. این یک زمان خوب زمانی که من می توانم کنترل درجه حرارت. ناراحتی خرابه غلظت خلق و بهره وری. با پوشیدن این موج اتحاد شگفت انگیزی کمک کرد در آن شرایط—همه به لطف چند کلاهبرداری ذهن.

بیوگرافی حیله گری

من قبلا نوشته شده است در مورد چگونه دکتر Hui Zhang یک دانشمند محقق در دانشگاه برکلی دریافتند که به طور متوسط افراد مورد آزمایش پوشیدن Embr موج احساس 5.8 درجه فارنهایت گرم پس از سه دقیقه گرم تنظیم و 4.6 درجه فارنهایت کولر در محیط است.

مستقل مطالعه ادعا کرد که زنان اغلب گزارش احساس سرما در, دفتر, دلیل, به طور معمول, دفتر ترموستات تنظیم شده است برای مردان راحتی. زنان که تمایل به کوچکتر و یک سطح بالاتر-منطقه-به-بدن-نسبت حجم—از دست دادن گرما با سرعت بیشتری. به طور متوسط زنان ترجیح می دهند دمای پنج درجه گرمتر از مردان با توجه به 2015 گزارش هلندی مرکز پزشکی دانشگاه ماستریخت.

موج نمی کند در واقع خود را تغییر درجه حرارت بدن. شما نمی خواهید که به هر حال پس از یک فرد بالغ را از بدن برنامه ریزی شده است به اجرا در خاص پایه از 97 تا 99 درجه فارنهایت است. به جای آن تنها خود را تغییر ادراک از نحوه گرم یا سرد شما هستند. ایده این است که در شرایطی که شما نمی توانید کنترل ترموستات و یا شما خود را به سمت چپ, ژاکت, در خانه, صفحه اصلی, موج خواهد ترفند مغز شما را به احساس گرمتر یا سردتر است.

در پوشیدنی وجود دارد یک نوار نور شما می توانید لمس به آن را روشن تنظیم دما و آن را خاموش اما بسیاری از موج نکات ظریف از کنترل در Embr برنامه. وجود دارد چهار حالت های از پیش تعیین شده: سریع, ضروری, طولانی, و سقوط در خواب. سابق می فرستد سریع امواج خنک کننده و یا گرم کردن بیش از پنج دقیقه; ضروری فضاهای کردن امواج کمی بیشتر بیش از 10 دقیقه; و طولانی طول می کشد برای 30 دقیقه. خواب رفتن نسخه های دیگر مهربان امواج گرم و یا خنک کننده بیش از 35 دقیقه و mutes چراغ های LED در موج.

Embr Labs منتشر شده حالت های جدید را از طریق بیش از حد هوا به روز رسانی نرم افزار. در حالی که من آن را تست از آنها منتشر شد به خواب رفتن حالت و گزینه را به حالت سفارشی انتخاب شدت و فرکانس و حرارت و خنک کننده امواج و همچنین در زمان اجرا از پنج تا 60 دقیقه. تداوم تا در زمان اجرا به 60 دقیقه یک حرکت بزرگ به عنوان من می خواهم به طور مداوم در حال اجرا تمدید حالت پشت به پشت—دیگر آیا من نیاز به توقف هر نیم ساعت و راه اندازی مجدد آن.

به یک رشته خاص

Image may contain Electronics Phone Mobile Phone Cell Phone Human Person and Iphone
عکس: Rob Chron/Embr

برای گرما شما انتخاب می کنید یک عدد در یک مقیاس از 1 تا 16 با 16 داغترین بودن. من ترجیح داغتر پایان. از برو بزرگ و یا رفتن به خانه مناسب است ؟ موج محدودیت های شما به طور پیش فرض به 13. اگر شما می خواهید به جک آن گذشته 13, شما باید برای رفتن به تنظیمات برنامه و به آن اجازه دسترسی به, شاید شما رایت.

“شما را قادر می سازد بالاترین سطح از گرما با یک خطر بالقوه از گرما احساس. اگر شما خوب با آن را انتخاب کنید ‘تایید’ برای فعال کردن این تنظیمات است.” رونق. تایید کرد. در حال حاضر من در 16.

این است که کمی ناخوشایندبود من اول فکر کردم که من نمی اجازه دهید آن را منحرف کردن اذهان از کار. پس از 20 دقیقه آن را ساده ناخوشایند و من می توانم هر چیزی انجام می شود. من صرف بسیاری از کسانی که 20 دقیقه uneasily پیش بینی موج بعدی از گرما. من درس آموخته: قرار نیست آن را در 16. آوردن آن را به 15 خوب بود اما نگه داشتن آن را بین 12 و 14 کامل بود. شروع کردم به فراموش کرد که آپارتمان من گرما خاموش بود یا که من کار دفتر بود که گرم است.

خنک کننده ساده بود. سرقت آن تا 11—بالاترین خنک کننده محیط—کمین من با حسرت لحظه ای که من را به یاد بودن, بچه, تعقیب پس از کامیون بستنی با دوستان در سوزان روز و نگه داشتن انگشت بر روی پوست برای تسکین کمی قبل از پاره شدن باز لفافه به آنها را بخورند. حتی در 11 وجود ندارد ناخوشنودی اما من در سمت چپ آن جایی بین 8 و 10 بیشتر از زمان.

Embr می گوید این موج می تواند اجرا برای دو یا سه روز از 15 تا 50 از این گرم و یا خنک کننده چرخه اما من از آن استفاده نمی کند مانند آن است. به جای استفاده از آن را برای نیم ساعت هر یک بار در در حالی که من می خواهم استفاده از آن را برای ساعت در یک زمان. من نمی خواهم لحظه کوچک از رهایی من می خواستم مداوم راحتی. به طور کامل شارژ در صبح, من می خواهم در مورد یک روز کار ارزش استفاده کنید. مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد هر چند پس از آن همه بستگی به حالت و متوسط—من بیشتر استفاده گسترده و شدید تر سرمایشی و گرمایشی تنظیمات.

خوشبختانه, آن را تنها طول می کشد حدود یک ساعت و نیم شارژ, بنابراین من هرگز به دور از احساس امداد برای بیش از حد طولانی است. این یک بد شانسی به آن را ببینید با استفاده از MicroUSB برای شارژ به USB-C شده اند راحت تر است.

در داخل خانه تنها

اگر این موج دارای یک پاشنه آشیل آن است که آن را می شود در راه از تایپ کردن بر روی لپ تاپ. ماژول نشسته در قسمت زیرین مچ دست, بنابراین من مجبور به تغییر راه من نوع به نگه داشتن آن را از کوبیدن بر میز من. به عنوان به زودی به عنوان من رو به ریتم کار به اندازه کافی برای جلوگیری از توجه من می خواهم احساس شیر پرونده روی میز و یا لپ تاپ به من یادآوری آن بود حلق آویز کردن وجود دارد بر روی مچ دست. زمانی که حجم کار سنگین بود و من صبر من در زمان خاموش موج بنابراین من می تواند کار بی وقفه. Embr می گوید شما می توانید چرخش موج 180 درجه پس از آن نشسته است در بالای مچ دست خود را, اما آن را احساس می کند کمتر موثر است. (این مقدار از یک موضوع اگر شما یک جداگانه صفحه کلید کامل اندازه به خصوص یکی با استراحت مچ دست.)

آن را نیز کاملا کار نمی کند, خارج از منزل. شما به احتمال زیاد ضربه های باد سرد که نقطهء احساس گرم شدن در مچ دست است. در یک روز داغ در خارج از, مطمئن شوید که شما دریافت این خنک کننده احساس, اما آن را نیز به احتمال زیاد خورشید ضرب و شتم و لغو برخی از, که امداد رسانی بیش از حد.

در داخل خانه آن را انجام ترفند. احمق مغز من را به فکر من راحت است. زمانی که من نه از دست دادن انگشتان به سرمازدگی و یا عرق کردن آخرین قطره زندگی-صرفه جویی در مصرف آب آسایش همه من در مورد مراقبت. موج ایده آل برای مکان های که در آن شخص دیگری را کنترل ترموستات مانند ، اگر شما مایل به پیدا کردن یک راه برای تایپ کردن و کار با آن—و یا فقط نمی نیاز به استفاده از یک لپ تاپ در محل کار و شما باید 300 دلار به صرف و سپس شما خواهید بود یک ترموستات شیطان نه بیشتر.


بزرگ تر سیمی داستان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de