احساسی خوب بودن در حالی که خانه باغبانی شبیه به دیگر فعالیت های مردمی, مطالعه می یابد

به عنوان مدنی رهبران و برنامه ریزان شهری به شهرهای پایدار تر و قابل زندگی با سرمایه گذاری در فضاهای باز و تفریحی فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری و پیاده روی پرینستون محققان شناسایی سود از یک فعالیت تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط سیاستگذاران — صفحه اصلی باغبانی.

محققان دریافتند که در سراسر این مطالعه جمعیت سطح احساسی خوب بودن یا شادی گزارش شده در حالی که باغبانی بود شبیه به آنچه مردم گزارش شده در حالی که دوچرخه سواری, پیاده روی و یا ناهار خوری با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله چشم انداز و برنامه ریزی شهری. صفحه اصلی باغبانی تنها فعالیت از 15 مورد مطالعه که زنان و افراد کم درآمد گزارش شده بالاتر احساسی خوب بودن نسبت به مردان و متوسط و با درآمد بالا شرکت کنندگان بود.

“این مفاهیم برای عدالت در مواد غذایی برنامه ریزی اقدام با توجه به این که افراد با درآمد پایین تمایل دارند که کمتر دسترسی به گزینه های غذایی سالم” گفت: نویسنده مسئول آنو Ramaswami پرینستون را سانجی Swani ’87 استاد از هند مطالعات استاد مهندسی عمران و محیط زیست و پرینستون موسسه محیط زیست (PEI). “باغبانی می تواند ارائه مزایای بهداشت و درمان از میوه و سبزیجات تازه و ترویج فعالیت بدنی و حمایت عاطفی رفاه که می تواند به تقویت این رفتار سالم.”

مزایای باغبانی در شادی بودند مشابه در سراسر مرزهای نژادی و بین شهری و برون شهری گفت: اولین نویسنده گراهام Ambrose تحقیقاتی متخصص در پرینستون بخش مهندسی عمران و محیط زیست. علاوه بر این که آیا مردم gardened به تنهایی و یا با دیگران ساخته شده هیچ تفاوت و افرادی که نگهداری باغ سبزی گزارش یک سطح بالاتر از متوسط احساسی خوب بودن از افرادی که مشغول به کار در زینتی باغ.

نتايج حاصل از یک مطالعه از 370 نفر در مینیاپولیس-سنت پل شهری که مردم با استفاده از یک تلفن همراه برنامه به نام Daynamica به گزارش عاطفی خود را به خوبی بودن و در حالی که درگیر در هر یک از 15 فعالیت های روزانه. برنامه توسعه یافته توسط مطالعه همکاری نویسنده Yingling فن استاد شهری و برنامه ریزی منطقه ای در دانشگاه مینه سوتا که منجر به بزرگتر احساسی خوب بودن مطالعه به عنوان بخشی از بنیاد ملی علوم تامین مالی پایدار شهرهای سالم شبکه رهبری Ramaswami. همکاری نویسنده Kirti داس فوق دکتری دانشیار پژوهشی در مهندسی عمران و محیط زیست در پرینستون بود و کلام در جذب شرکت کنندگان از طیف وسیعی از جوامع و در اجرای این نظر سنجی.

به عنوان بخشی از تحقیقات در حال انجام به شهری های غذایی در Ramaswami پایدار شهری زیرساخت های سیستم آزمایشگاه او و آمبروز کمک سوال این نظرسنجی که به طور خاص مربوط به خانواده گیاهی و باغبانی. در حالی که منافع اجتماعی و زیست محیطی جامعه باغ موضوعات داغ در شهری, پژوهش داده های موجود به نظر می رسد به سقوط وقتی که می آید به باغبانی در فردی خانوار, آمبروز گفت.

“مردم می دانند که در آن جامعه باغبان, باغ, اما آن را سخت بدانید که باغبانی در خانه که گروه ما منحصر به فرد شناسایی” آمبروز گفت. برای مثال نویسندگان این مطالعه در بر داشت که 31 درصد از شرکت کنندگان درگیر در خانه باغبانی حدود 90 دقیقه در هر هفته به طور متوسط در مقایسه با 19 درصد که درگیر شدن در دوچرخه سواری (به طور متوسط 30 دقیقه در هر هفته) و 85% که راه می رفت (به طور متوسط یک ساعت و 40 دقیقه در هر هفته).

“بسیاری از مردم باغ از ما فکر می کنیم و به نظر می رسد که این همکاران با سطوح بالاتری از شادی شبیه به پیاده روی و دوچرخه سواری” Ramaswami گفت. “در این جنبش به شهرهای قابل زندگی تر باغبانی ممکن است بخش بزرگی از بهبود کیفیت زندگی است.”

محققان دریافتند که خانه باغبانی بود که در میان این پنج فعالیت در شرایط چگونه معنی دار فعالیت احساس به مردم در حالی که درگیر در آن است.

“بالا بودن سطح معنی دار بودن که پاسخ دهندگان گزارش شده در حالی که باغبانی ممکن است در ارتباط با تولید خود مواد غذایی” آمبروز گفت. “این افزایش به احساسی خوب بودن است که قابل مقایسه با دیگر فعالیت های اوقات فراغت است که در حال حاضر سهم عمده ای از زیرساخت های سرمایه گذاری. این یافته نشان می دهد که در هنگام انتخاب آینده خوب بودن پروژه به صندوق ما باید پرداخت فقط به عنوان توجه زیادی به خانواده باغبانی.”

چند شهرستانها باید انجام خلبان خانگی پروژه های باغبانی با نتایج امیدوار کننده. برای مثال یک پروژه که توسط Phipps هنرستان و باغ گیاه شناسی در پیتسبورگ ارائه شرکت کنندگان با مواد و آموزش برای شروع یک باغ در خانه. در سال 2017 سه سال پس از شروع پروژه 70 درصد از شرکت کنندگان هنوز هم به طور فعال باغبانی.

محققان از زمان مطالعه طرح به تکرار این کار در میان جامعه باغبان به منظور مقایسه سود احساسی خانوار باغ در مقابل جامعه, باغ Ramaswami گفت. این نتایج مهم خواهد بود برای مواد غذایی اقدام برنامه ریزی در شهرستانها مانند مینیاپولیس که در آن Ramaswami یک پروژه با اعضای جامعه و سازمان ها و همچنین به عنوان شهرستان از مینیاپولیس به توسعه مواد غذایی طرح اقدام است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه پرینستون. Original نوشته شده توسط مورگان کلی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de