همدلی می تواند در شناسایی افرادی که مغز در حال استراحت

UCLA محققان دریافته اند که ممکن است برای ارزیابی توانایی فرد برای احساس همدلی با مطالعه فعالیت مغز خود را در حالی که آنها در حال استراحت به جای در حالی که آنها مشغول انجام وظایف خاص.

به طور سنتی همدلی است ارزیابی از طریق استفاده از پرسشنامه و ارزیابی های روانی. یافته های این مطالعه ارائه یک جایگزین برای افرادی که ممکن است مشکل در پر کردن پرسشنامه مانند افراد مبتلا به بیماری شدید روانی یا اوتیسم گفت: ارشد نویسنده دکتر مارکو Iacoboni استاد روانپزشکی و biobehavioral علوم در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در دانشگاه UCLA.

“ارزیابی همدلی است که اغلب سخت ترین در جمعیت هایی که به آن نیاز دارید بیشتر” Iacoboni گفت. “همدلی سنگ بنای سلامت روان و رفاه است. آن را ترویج اجتماعی و تعاونی رفتار از طریق نگرانی های ما برای دیگران. همچنین کمک می کند تا ما را به استنباط و پیش بینی احساسات درونی و رفتار و نیات دیگران.”

Iacoboni به مدت طولانی مورد مطالعه قرار همدلی در انسان است. او مطالعات قبلی درگیر تست همدلی در مردم ارائه شده با معضلات اخلاقی و یا کسی که در درد.

برای مطالعه منتشر شده در مرزهای منسجم در علوم اعصاب, محققان, استخدام 58 نفر مرد و زن شرکت کنندگان در سنین 18 تا 35.

استراحت مغز فعالیت دادهها با استفاده از تصویربرداری تشدید مغناطیسی عملکردی یا fMRI یک روش غیر تهاجمی برای اندازه گیری و نقشه برداری فعالیت مغز از طریق تغییرات کوچک در جریان خون است. شرکت کنندگان گفتند که اجازه دهید ذهن خود را سرگردان در حالی که نگه داشتن چشم خود را هنوز هم با نگاه کردن به یک تثبیت عبور بر روی یک صفحه نمایش سیاه و سفید.

پس از آن شرکت کنندگان تکمیل پرسشنامه طراحی شده برای اندازه گیری همدلی است. آنها دارای چه اظهاراتی مانند “من اغلب مناقصه نگران احساسات مردم کمتر خوش شانس از من” و “من گاهی اوقات سعی کنید به درک من دوستان بهتر با تصور چه کارهایی را از دیدگاه خود” توصیف آنها را در یک مقیاس پنج نقطه از “نه” به “بسیار خوب.”

محققان می خواستم برای اندازه گیری چگونه با دقت در آنها می تواند پیش بینی شرکت کنندگان همدلانه وضع مشخص می شود که تمایل و توانایی به درک یکی دیگر از این وضعیت با تجزیه و تحلیل اسکن مغز.

پیش بینی ساخته شد و به دنبال استراحت و فعالیت های خاص در شبکه های مغز است که مطالعات قبلی نشان داده مهمی برای همدلی. محققان با استفاده از یک فرم از هوش مصنوعی به نام یادگیری ماشین است که می توانید انتخاب کنید تا الگوهای ظریف در داده ها است که بیشتر داده های سنتی تجزیه و تحلیل ممکن است.

“ما دریافتیم که حتی زمانی که به طور مستقیم درگیر در یک کار است که شامل همدلی مغز فعالیت در این شبکه ها می تواند نشان می دهد مردم همدلانه وضع” Iacoboni گفت. “زیبایی از این مطالعه این است که Mri به ما کمک کرد پیش بینی نتایج حاصل از هر یک از شرکت کنندگان بود.”

این یافته ها می تواند کمک به متخصصان مراقبت های بهداشتی بهتر ارزیابی همدلی در افراد مبتلا به اوتیسم و یا اسکیزوفرنی که ممکن است مشکلات پر کردن پرسشنامه یا ابراز احساسات است.

“مردم با این شرایط به فکر عدم همدلی” او گفت:. “اما اگر ما می توانیم نشان می دهد که مغز خود را به توانایی برای همدلی ما کار می تواند به بهبود آن از طریق آموزش و استفاده از روش های درمانی دیگر.”

همچنين گفت: سرب نویسنده لئوناردو Christov-مور یک همکار فوق دکترا در حال حاضر در USC مغز و خلاقیت, موسسه, این روش ممکن است گسترش به بهبود درمان و همچنین تشخیص است.

“قدرت پيش بينی الگوریتم های یادگیری ماشین مانند این یکی که اعمال به مغز داده ها همچنین می تواند به ما کمک کند پیش بینی کند که چگونه به خوبی یک بیمار داده شده پاسخ خواهد داد که به مداخله کمک به ما خیاط مطلوب استراتژی های درمانی از گرفتن بروید.”

این مطالعه می افزاید: به بدن در حال رشد از تحقیقات نشان می دهد که مغز در حالت استراحت هستند به عنوان فعال مغز درگیر در یک وظیفه است که شبکه های مغز در حالت استراحت مغز ممکن است ارتباط برقرار کردن در یک مد مشابه به عنوان زمانی که آنها مشغول کار است.

Iacoboni گفت: آینده مطالعات بزرگتر ممکن است کمک به شناسایی دیگر مناطق از مغز که در ارتباط با همدلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر