یک کشیش در اینسبروک, اتریش, نمایش عکس از خود غایب جماعت. اتریش کاسته اجتماعی فاصله امروز.

Jan Hetfleisch/گتی ایماژ

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

جهان در حال برگزاری نفس خود را.

پس از رمان coronavirus ساخته شده راه خود را از چین به سراسر جهان, ایران یکی پس از دیگری اتخاذ اقدامات خشن برای جلوگیری از SARS-CoV-2 از گسترش و طاقت فرسا بیمارستان. آنها ضربه زدن به دکمه مکث در اقتصاد خود و خود را در زندگی شهروندان توقف رویدادهای ورزشی خدمات مذهبی و گردهمایی های اجتماعی دیگر. تعطیلی مدارس در 188 کشور تحت تاثیر قرار بیش از 1.5 میلیارد آموزان است. مرزهای بسته و کسب و کار توقیف. در حالی که برخی از کشورها هنوز هم با دیدن روزانه تعداد مورد افزایش دیگران—برای اولین بار در آسیا اما به طور فزاینده در اروپا—موفق به خم منحنی کاهش انتقال COVID-19.

اما آنچه که استراتژی خروج? “ما موفق به رسیدن به قایق زندگی می گوید:” اپیدمیولوژی مارک Lipsitch از دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی (HSPH). “اما من واقعا معلوم نیست چگونه ما را به ساحل.”

به عنوان آنها به دنبال یک مسیر رو به جلو دولت ها در سراسر جهان باید سه گوش سلامت شهروندان خود آزادی خود را از جمعیت و محدودیت های اقتصادی. می تواند در مدارس شد? رستوران? کافه ؟ می تواند مردم را از رفتن به دفاتر خود را ؟ “چگونه به آرامش مستند چیزی است که در اطراف وجود دارد که یک اجماع علمی می گوید:” کارولین Buckee متخصص اپیدمیولوژی در HSPH. بسیاری از محققان معتقدند که بازگشایی جامعه خواهد بود یک مسافت مشخص شده با آزمون و خطا. “این رفتن به چیزی است که ما قصد داریم به گرفتن گام های کودک با, می گوید:” مگان, قهوه, یک بیماری عفونی محقق در دانشگاه نیویورک.

این تعداد به تماشای در مرحله بعدی دیگر ممکن است تعداد واقعی موارد هر روز اما چه اپیدیولوژی تماس موثر تولید مثل شماره یا R که نشان دهنده چگونه بسیاری از مردم متوسط آلوده فرد آلوده به نوبه خود. اگر R بالاتر از 1 شیوع رشد می کند; زیر 1 آن می کند. هدف از این زمان مستندات است که فشار R و زیر 1. هنگامی که این بیماری همه گیر است که رام کشور می توانید سعی کنید به شل محدودیت در حالی که نگه داشتن R معلق در هوا حدود 1 زمانی که هر فرد آلوده به طور متوسط آلوده یک نفر دیگر نگه داشتن تعداد موارد جدید ثابت است.

برای تنظیم R “دولت باید به درک که اساسا وجود دارد سه دستگیره کنترل بر روی داشبورد می گوید:” گابریل لئونگ یک طراح در دانشگاه هنگ کنگ: جداسازی بیماران و ردیابی تماس های خود را, مرز محدودیت های اجتماعی و فاصله.

چرخش دستگیره

سنگاپور هنگ کنگ و کره جنوبی که همه موفق به حفظ خود همه گیر در بررسی از طریق استفاده تهاجمی از اولین کنترل. آنها شناسایی و جداسازی موارد اولیه و ردیابی و قرنطینه مخاطبین خود را در حالی که اغلب اعمال نور تنها محدودیت در بقیه جامعه است. اما این استراتژی بستگی به انبوه پوسته پوسته شدن تست است که مانع از کمبود مواد و مواد دیگر در همه جا. ایالات متحده قادر خواهد بود به انجام میلیون ها نفر از آزمون ها در هر هفته می گوید: Caitlin رودخانه از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “اگر چه ما تست ظرفیت رشد زیادی کرده در چند هفته گذشته ما که در آن ما باید در عین حال” او می گوید.

تماس با ردیابی است مانع دیگری است و کار فشرده است. ماساچوست استخدام 500 تماس با ردیاب اما گزارش های اخیر توسط رودخانه ها و دیگران تخمین می زند که ایالات متحده به عنوان یک کل نیاز به آموزش حدود 100 ، 000 نفر است.

تلفن همراه نرم افزار می تواند کمک به به طور خودکار شناسایی و یا هشدار به افرادی که به تازگی در تماس با فرد آلوده. (“بهداشت عمومی ادارات به طور کلی شناخته شده در هر نقطه در جهان بود که در خط مقدم نوآوری در فن آوری را برای انطباق بسیار سریع” لئونگ می گوید.) اما کشورهای غربی و در عین حال برای پیاده سازی این سیستم ها. گوگل و اپل باید تیمی را به عنوان سمبل یک تماس ردیابی برنامه در سیستم عامل های خود را. آلمان و فرانسه و دیگر کشورهای در حال توسعه نرم افزار بر اساس یک پروتکل به نام پان اروپایی حفظ حریم خصوصی نزدیکی ردیابی. آن متکی کوتاه برد بلوتوث سیگنال سنج نزدیکی بین دو دستگاه بدون ورود به سیستم مکان دقیق خود کمک می کند که گریز برخی از نگرانی های حریم خصوصی.

اما ساخت این فن آوری اجباری به چین انجام داده است چگونه می تواند یک کشور اطمینان حاصل شود که مردم به اندازه کافی به دانلود یک برنامه برای آن را به ارائه اطلاعات قابل اعتماد و نفوذ خود را گسترش بیماری ؟ و آنچه که دقیقا شمارش به عنوان یک تماس با ؟ “اگر من زندگی می کنند در یک بلوک آپارتمان من رفتن به گرفتن ده ها تن از اطلاعیه یک روز ؟” می پرسد اپیدمیولوژی نیکلاس دیویس از دانشکده بهداشت لندن و طب گرمسیری (LSHTM). دیویس می افزاید که استفاده گسترده از این برنامه ها بیشتر خواهد شد درایو تقاضا برای تست.

به عنوان دومین دکمه کنترل مرز محدودیت های بسیاری از کشورها در حال حاضر ورود ممنوع برای تقریبا همه غیر شهروندان. Quarantining بازگشت شهروندان به عنوان نیوزیلند و استرالیا آغاز شد و به انجام در چند هفته گذشته بیشتر به حداقل می رساند خطر جدید معرفی ویروس. این قبیل اقدامات به احتمال زیاد در محل باقی می ماند در حالی که بیشتر از یک کشور باعث کاهش انتقال در داخل کشور بیشتر در معرض خطر است که هر شیوع بیماری های جدید را سرچشمه با مسافران است. و بازدید کنندگان خارجی به طور کلی سخت تر برای ردیابی از شهروندان و به احتمال زیاد به ماندن در هتل و بازدید از پتانسیل انتقال نقاط داغ می گوید: Alessandro Vespignani یک بیماری modeler در دانشگاه. “به محض بازگشایی به مسافران که می تواند چیزی است که تماس با سیستم ردیابی است که قادر به مقابله با” او می گوید.

سوم داشبورد شماره گیری اجتماعی فاصله است ستون فقرات استراتژی فعلی که کاهش پیدا کرده است و گسترش ویروس. اما آن را نیز می آید در بیشترین هزینه اجتماعی و اقتصادی و بسیاری از کشورهای امیدواریم که این محدودیت ها می تواند آرامش را به عنوان مورد انزوا و تماس با ردیابی کمک به نگه داشتن این ویروس در چک. در اروپا و اتریش در زمان منجر شود با باز کردن مغازه های کوچک امروز. دیگر فروشگاه ها و مراکز برنامه ریزی شده به دنبال در 1 مارس و رستوران ها شاید چند هفته بعد. 13 مارس گزارش از آکادمی ملی علوم در استدلال به آرامی بازگشایی مدارس و شروع با جوانترین کودکان در حالی که سرسام آور شده و ساخت ماسک الزامی است. اما رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی کرده است گفت: فرانسه مستند را در محل باقی می ماند تا 11 مارس.

انتخاب محتاطانه مسیر دشوار است Buckee می گوید: در بخشی از آنجا که هیچ کنترل و آزمایش را در مقایسه اثربخشی مختلف اجتماعی فاصله گرفته است. “از آنجا که ما لازم نیست که واقعا شواهد قوی” او می گوید: “این بسیار سخت به شواهد مبتنی بر سیاست تصمیم گیری در مورد چگونه برای رفتن به عقب است.” اما Lipsitch می گوید که به عنوان مقامات در سراسر جهان انتخاب مسیرهای مختلف به جلو مقایسه می تواند آشکار. “من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از آزمایش بر روی هدف نیست اما به دلیل سیاست های محلی و موقعیت” او می گوید. “امیدوارم این جهان را از او یاد بگیریم.”

این تعداد برای تماشای

مستندات کاهش تعداد موارد جدید و همچنین R موثر تولید مثل شماره. اگر R قطره زیر 1 بیماری همه گیر می کند.

50% فاصله اطمینان 90% اعتماد به نفس فاصله012موثرتولید مثل شمارهروزانه تایید کرد مواردروزانه تایید کرد مواردروزانه تایید کرد مواردروزانه تایید کرد موارد 6 Apr.30 Mar.23 Mar.16 Mar.9 Mar. 2 Mar.اتریش02000400060006 Apr.30 Mar.23 Mar.16 Mar.9 Mar.2 Mar.24 Feb.موثرتولید مثل شماره0126 Apr.30 Mar.23 Mar.16 Mar.9 Mar.2 Mar.24 Feb.بریتانیا0501006 Apr.16 Mar.2 Mar.3 Feb.17 Feb.موثرتولید مثل شماره00.51.01.52.02.56 Apr.16 Mar.2 Mar.3 Feb.17 Feb.سنگاپورآلمان02000400060006 Apr.30 Mar.23 Mar.16 Mar.9 Mar.2 Mar.24 Feb.موثرتولید مثل شماره0126 Apr.30 Mar.23 Mar.16 Mar.9 Mar.2 Mar.24 Feb.با برآورد تاریخ از عفونتبر اساس تاریخ گزارش0300600900 6 Apr.30 Mar.23 Mar.16 Mar.9 Mar. 2 Mar.

مرکز مدلسازی ریاضی از بیماری های عفونی/CC BY 4.0; اقتباس شده توسط X. لیو/علوم

پیدا کردن چگونه خاصی اندازه گیری تاثیر می گذارد R ساده نیست چرا که عفونت رخ می دهد که امروز می تواند هفته به نمایش در بیماری گزارش شده است. در سال 2004 ریاضیدان Jacco Wallinga هلندی موسسه ملی بهداشت عمومی و محیط زیست و همکاران منتشر شده از یک روش آماری برای برآورد R در زمان واقعی است که در حال حاضر استفاده می شود در سراسر جهان. محققان همچنین شامل اطلاعات در تحرک الگوها و رفتار مردم را برآورد دقیق تر. داشتن زمان واقعی برآورد R مهم است که می گوید: آدم Kucharski یک طراح در LSHTM: “اگر دولت قرار داده و اندازه گیری و یا آن را بلند و آنها می توانند یک حس از آنچه که پیامدهای فوری هستند به جای اینکه صبر کنید,” او می گوید.

وجود دارد یکی دیگر ناشناخته از عوامل است که تعیین خواهد کرد که چگونه امن آن است که به شل کمر: ایمنی. هر کسی که آلوده می شود و توسعه ایمنی باعث می شود آن را سخت تر برای این ویروس به گسترش است. “اگر ما 30% یا 40% از جمعیت ایمنی بدن که واقعا شروع به تغییر است که تصویر کامل آن را ما خیلی کمک می کند” چرا که آن را R توسط همان میزان می گوید: مایکل Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا, شهرهای دوقلو.

ایمنی را ناچار ساخت تا به عنوان مردم بیشتر آلوده می شوند اما برخی از محققان استدلال می کنند برای ramping تا ایمنی سریع تر با اجازه دادن به این ویروس در افراد جوان که کمتر مستعد ابتلا به بیماری های شدید در حالی که “cocooning” بیشتر بیماران در معرض خطر از جمله سالمندان است. انگلستان شناور این “گله ایمنی” ایده در فوریه اما حمایت از آن به عنوان انجام هلند. “اگر شما به گله ایمنی هر راه دیگر از طریق گسترده واکسیناسیون آن است که ویرانگر می گوید جرمی Konyndyk ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی. حتی به طور خلاصه با توجه به آن در سمت چپ بریتانیا “در به طور چشمگیری بدتر از آنها نیاز به,” او می گوید.

اما برخی از دانشمندان می گویند کشورهای دیگر باید در نظر آن را یک بار فشار که اولین موج از موارد قرار داده شده در سیستم مراقبت های بهداشتی را برطرف می کند. “بهتر است به یک کنترل سوختگی در افراد جمعیت در حال حاضر از آن است که برای جلوگیری از آن ؟ من فکر می کنم که یک مکالمه بسیار مهم به” Osterholm می گوید.

شک شک جمعیت های آسیب پذیر واقعا می تواند در محافظت شود. در بسیاری از کشورها چندین نسل زندگی در زیر یک سقف و در خانه های سالمندان. و نه در حال دانشمندان خاصی که COVID-19 تولید قوی و ماندگار ایمنی. مطالعات متعددی به دنبال آدرس این پرسش.

استراتژی خروج

در حال حاضر محتمل ترین سناریو این است که یکی از کاستن اجتماعی فاصله اقدامات زمانی که ممکن است و سپس بستن دوباره زمانی که عفونت صعود به بالا و یک “سرکوب و بالابر” استراتژی است که هر دو کشور سنگاپور و هنگ کنگ در حال پیگیری است. که آیا این رویکرد می تواند به اعتصاب تعادل بین حق نگه داشتن این ویروس در خلیج و کاهش نارضایتی و آسیب های اقتصادی باقی مانده است دیده می شود.

حتی سنگاپور و هنگ کنگ مجبور به تشدید برخی اجتماعی فاصله اقدامات در هفته های اخیر و پس از افزایش موارد Lipsitch یادداشت; سنگاپور اجتماعی فاصله گرفتن رژیم های دیگر بسیار متفاوت از آن در شهر نیویورک یا لندن. و هر دو شهرستانها’ استراتژی بسیار سخت تر برای پیاده سازی در سراسر یک کشور بزرگ مانند ایالات متحده است. “ما باید به هر شهر و شهرستان و شهرستان بود به عنوان خوب به عنوان سنگاپور برای این به کار می کنند” او می گوید.

جرمی Farrar, رئیس, ولکام تراست می گوید یک راه برای خروج از این معضل در حال حاضر رو به دنیا آمده از پژوهش است. آن را ممکن است به شکل موثر برای درمان به شدت بیمار بیماران و یا مواد مخدر است که می تواند به جلوگیری از عفونت در کارکنان مراقبت های بهداشتی و یا—در نهایت—یک واکسن. “علم است که استراتژی خروج” Farrar می گوید.

با گزارش کلی Servick.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de