آلاینده های زیست محیطی تغییر میکروبیوم روده, سلامت,

میکروب ها است که ساکن بدن ما را تحت تاثیر قرار آنچه ما خوردن و جذب از طریق پوست ما و بسیاری از ما به صورت مزمن در معرض طبیعی و انسان ساخته شده و آلاینده های زیست محیطی. در یک مقاله جدید دانشمندان دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign, نقد و پژوهش در ارتباط ده ها تن از مواد شیمیایی زیست محیطی به تغییرات در میکروبیوم روده و ارتباط آن با چالش های بهداشتی.

به نقد و بررسی منتشر شده در مجله سم شناسی دانشگاه علوم.

این مقاله شامل بخش در ترکیبات مورد استفاده در تولید کالاهای مصرفی از جمله bisphenols موجود در پلاستیک بسته بندی مواد غذایی و فتالات استفاده می شود که در همه چیز از کفپوش وینیل به فیلم های پلاستیکی. آن را نیز توضیح می دهد که علم در ارتباط با قرار گرفتن در معرض مداوم آلاینده های آلی و فلزات سنگین است. میآید شامل مواد شیمیایی مانند بورد مدار چاپی; perfluorochemicals استفاده می شود که در وسایل آشپزی نچسب و بسته بندی مواد غذایی; مقاوم در برابر شعله شناخته شده به عنوان polybrominated دی فنيل اتر; و آفت کش ها و علف کش ها.

“بیش از 300 آلاینده های زیست محیطی و یا محصولات جانبی سوخت و ساز از این آلاینده ها اندازه گیری شده است در بشر ادرار و خون و یا سایر نمونه های بیولوژیکی” گفت: Jodi معایب یک شرکت ایالات متحده از I. استاد تطبیقی biosciences که منجر به تجزیه و تحلیل با دانشجوی دکتری کارن چیو. “مواد شیمیایی مانند bisphenols, فتالات و برخی از آفت کش ها مداوم آلاینده های آلی و فلزات سنگین می تواند تغییر هورمون سوخت و ساز بدن و همراه با عوارض جانبی سلامت است.”

این اثرات منفی سلامت مرتبط با این مواد شیمیایی عبارتند از باروری و رشد و نمو نقص نوع 2 دیابت و قلبی و عروقی اختلال در عملکرد کبد و بیماری چاقی و اختلالات تيروئيد و فقیر عملکرد سیستم ایمنی بدن محققان گزارش.

ده ها تن از مطالعات به بررسی چگونه شیمیایی مواجهه تاثیر سلامت و دانشمندان در حال حاضر توجه خود را به چگونگی این مواد شیمیایی تاثیر میکروب های روده. این مطالعات مورد بررسی در این مقاله جدید انجام شده در موش ماهی و سگ و مرغ و گاو و انسان بزرگسالان و نوزادان زنبور عسل و دیگر موجودات زنده.

مطالعات دریافته اند که قرار گرفتن در معرض bisphenols که قابل تشخیص هستند در ادرار بیش از 90 درصد از بزرگسالان در ایالات متحده را افزایش می دهد سطح Methanobrevibacter باکتری ها در نر روده. این میکروب ها نشان داده شده است — در انسان و موش-برای تقویت خود میزبان توانایی استخراج انرژی از مواد غذایی است.

“این برد یک احتمال قوی است که BPA ناشی از افزایش وزن باعث حداقل بخشی از آن ناشی از تغییرات در روده میکروبیوم” محققان نوشت.

فتالات ها روان کننده ها و تثبیت کننده است که به راحتی صافی به مواد غذایی است. خوردن فتالات-غذاهای آلوده است مسیر اصلی از قرار گرفتن در معرض در انسان است. مانند bisphenols, فتالات هستند disruptors غدد درون ریز به این معنی که آنها با دخالت هورمون طبیعی-سیگنالینگ در بدن است.

بالا قرار گرفتن در معرض فتالات در انسان نوزادان است که در ارتباط با تغییرات در روده میکروبیوم و تغییر پاسخ ایمنی به واکسن است. در موش های قرار گرفتن در معرض فتالات در دوران بلوغ به نظر می رسد به مهار میکروبی سنتز وبوتیریت یک متابولیت است که ضروری است برای روده, سلامت, ایمنی و مقررات و عملکرد عصبی.

آلاینده های آلی پایدار هستند و چرب مواد شیمیایی آلی است که می تواند باقی بماند در محیط زیست برای سالها یا دهه ها.

“مطالعات اخیر به بررسی تاثیر موسیقی پاپ قرار گرفتن در معرض microbiota روده در طول رشد نوجوان و بزرگسالان مراحل در انواع مختلف از حیوانات از جمله موش و ماهی و انسان” محققان نوشت.

مطالعات دریافته اند که قرار گرفتن در معرض به بورد مدار چاپی است که در ارتباط با میکروبی تغییرات در روده و افزایش نفوذپذیری روده, التهاب روده و مشکلات شناختی. هنگامی که استفاده می شود به عنوان مبرد و بورد مدار چاپی ممنوع شد در ایالات متحده در سال 1978 اما باقی بماند در محیط زیست است.

Perfluorochemicals مورد استفاده در وسایل آشپزی نچسب بسته بندی مواد غذایی و مقاوم در برابر لکه فرش. یک مطالعه مرتبط PFCs به تغییرات در میکروبیوم روده و اختلال در متابولیسم چربی در زنان — اما نه نر — ماهی و فرزندان خود را. این میکروبیوم شیفت ادامه در فرزندان و ماهی های جوان دچار بالاتر مرگ و میر نسبت به کسانی که مادران آنها در معرض PFCs.

مطالعات دریافته اند که قرار گرفتن در معرض glyphosate, علف کش, ویروس باکتریایی, آرایش, از میکروبیوم روده در گاو و جوندگان و زنبور عسل. این افزایش اضطراب و افسردگی در موش و همراه بود با افزایش باکتری های بیماری زا در گاو. این آفت کش chlorpyrifos بر جمعیت میکروبی در جوندگان نر و ماهی در معرض در طول توسعه و بزرگسالی و همچنین باعث التهاب و استرس اکسيداتيو در روده.

“همه این داده ها را با هم نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض بسیاری از این مواد شیمیایی زیست محیطی در مراحل مختلف زندگی تغییر می میکروبیوم روده در راه است که تاثیر سلامت” چیو گفت. “بیماریهای مرتبط با تغییر microbiomes پس از قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی زیست محیطی شامل اختلال در عملکرد سیستم ایمنی تغییر کربوهیدرات و چربی سوخت و ساز بدن و عصبی و اختلالات رفتاری. ما همچنین شاهد است که این اثرات به شدت بستگی به فرد جنس و سن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>