تحقیقات جدید نشان می دهد که نهان آسیب های زیست محیطی در حال انجام است به صخره های مرجانی در شدت مورد بحث و مجادله در دریای چین جنوبی به چین و دیگر کشورهای تنه برای کنترل مورد مناقشه دریای خطوط.

پروفسور اریک Wolanski و دکتر Ibm Chokroun از دانشگاه جیمز کوک استرالیا فیزیکی هستند oceanographers تحقیق توزیع و گردش خون و خواص فیزیکی آب است.

در یک مقاله علمی آنها استدلال می کنند که مورد مناقشه جزایر اسپراتلی در دریای چین جنوبی هستند و حتی بیشتر مشکل جدی از اول معتقد بودند.

“این Spratlys هستند سایت های نظامی ساخت و درشت صید بی رویه عمدتا توسط چین است. صخره های مرجانی و جزایر نابود شده اند به ساخت پایگاه نظامی بیشتر به ادعاهای ارضی” گفت: استاد Wolanski.

او گفت: آن را در حال حاضر شناخته شده است که لایروبی برای ساخت جزایر جدید در آسیب دیده بود محیط و منطقه انبوه overfished. به طور معمول وجود دارد 100-150 چینی قایق های ماهیگیری کار هر صخره که چین کنترل نسبت بین 0.1 و 0.5 قایق های ماهیگیری در ریف در دیواره بزرگ مرجانی است.

“ما در جریان ماهی و مرجان لارو از صخره های آسیب دیده است که برای تولید یا استفاده می شود برای تولید لارو و آن صخره را دریافت کردند و در حال حاضر محروم از آنها است.”

دانشمندان مشخص این جریان در اطراف جزایر با استفاده از داده های ماهواره ای و سپس مدل حرکت لارو از و به هر صخره در جزایر اسپراتلی الجزایر.

“صخره های تخریب و یا کشته شده توسط island-ساختمان و صید بی رویه تولید کمتر ماهی و مرجان لارو برای کسانی که در پایین دست. سطوح متفاوت است اما در مورد افراطی ترین — Namyit Island — وجود دارد هیچ مطلب جدید مرجان ها و لارو ماهی گرفتن از طریق توجه به همه منابع خود را از لارو تخریب” گفت: استاد Wolanski.

او گفت: چین ارائه نمی دهد دانشمندان با دسترسی به صخره های آن را اشغال نه آن را ارائه داده ها در سلامت مرجان ها و ماهی های جمعیت در این صخره. اما آن را در حال حاضر به نظر می رسد که اکوسیستم کل جزایر اسپراتلی مجمع الجزایر است که در خطر سقوط و یا تخریب شدید.

“ما مشخص یک لیست اولویت از صخره های حیاتی برای حفاظت از محیط زیست اقدامات در جزایر اسپراتلی الجزایر. ما می دانیم که مشکلات سیاسی اما ما تعریف مشکل و ما باید این راه حل مبتنی بر مثال از توسعه همکاری بین فیلیپین و ویتنام است که مدیریت برخی از صخره های دریایی در مجمع الجزایر.

“ما امیدواریم که آن را نه فقط در افکار واهی و پوچ است که عمل را به دنبال خواهد داشت” گفت: استاد Wolanski.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه جیمز کوک. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im