ردیابی کردن, دریایی, زندگی آسان نیست. اقیانوس دانشمندان کشیدن تور از طریق آب برای پیدا کردن ماهی و یا پلانکتون آنها به دنبال برچسب نهنگ با نیزه مانند دستگاه یا غواصی با پاک کردن-اثبات تخته سفید و دست شمارنده برای شمارش ریف ماهی. این است که چگونه شما تعداد موجودات زیر آب. اما یک تکنولوژی نوظهور به نام محیط زیست DNA یا ادنا, است, کاهش, این وقت گیر و گران روند به دانشمندان اجازه می دهد آنها را برای گرفتن نمونه آب و بررسی DNA.

هر قطره از آب دریا حاوی هزاران نفر از میکروارگانیسم ها و همچنین بیت از پوست, مخاط و زباله ریخته و با عبور از ماهی و پستانداران. با استفاده از یک آزمایشگاه رباتیک نصب شده در زیر آب هواپیماهای بدون سرنشین که فیلتر و توالی DNA است که آن را می یابد و دانشمندان و مهندسین در حال حاضر می تواند شناسایی دریایی زندگی بدون آمدن به ساحل. “شما نمی نیاز به یک کشتی بزرگ به جمع آوری نمونه های خود را می گوید:” کریس Scholin, مدیر اجرایی, Monterey Bay Aquarium موسسه تحقیقات که در حال توسعه این تکنولوژی جدید همراه با دیگر گروه های تحقیقاتی در سراسر ایالات متحده. “این تبدیل به قابل حمل و کوچک به اندازه کافی به کار در زمان واقعی بر روی یک autonomous underwater vehicle.”

نمونه برداری از راه دور به این معنی است که دانشمندان ممکن است مجبور به رفتن به دریا در آب و هوای طوفانی به جمع آوری اطلاعات و اجازه می دهد تا آنها را برای نمونه بیش از یک دوره طولانی از زمان به جای جمع آوری اطلاعات در طول سه یا چهار هفته کروز. همچنین نیازی نیست آنها را به برداشت ماهی. وسایل نقلیه رباتیک به تازگی ترسیم DNA great white sharks, تجمع در وسط اقیانوس آرام, دنبال, ماهی گرمسیری در امتداد ساحل نیوجرسی به عنوان آنها را از شمال به رهبری برای فرار از تغییر آب و هوا و مزرعه-مطرح ماهی ژن در حالی که غربالگری نمونه از بندر نیویورک.

این فن آوری جدید است که محور ازدواج از یک دستگاه به اندازه یک درایو انگشت شست به نام Oxford Nanopore شخص یا جانور سوگلی ترتیب به یکی دیگر از اختراع اخیر اقیانوس پیما خودمختار وسایل نقلیه (AUVs) که دیگر هیچ نگاهی دستورات از کشتی یا ساحل. این دستگاه ها می توانید به دنبال سیگنال های زیست محیطی مانند دما و شوری و یا خواص نوری, plankton, فقط مانند یک سگ تازی بو یک فرار مجرم را در دنباله. (محققان با استفاده از سونار برای پیدا کردن پلانکتون راه ماهی گیر را با استفاده از ماهی یاب.)

a researcher pointing an AUV to the sea
عکس: برایان Keift/atelier phusis

Scholin همکاران در موسسه تحقیقات توسعه یافته و در یک دستگاه جدید است که می تواند نصب شده در یک دریاچه یا آب شیرین جریان به جمع آوری و تجزیه و تحلیل نمونه های آب ساعتی در تلاش برای به دانشمندان یک “DNA نقشه” از جمعیت ماهی در امتداد ساحل. آنها در حال آزمایش ادنا نمونه در جریان Santa Cruz County California, برای تشخیص تخم ریزی ماهی آزاد coho و steelhead ماهی قزل آلا و همچنین گسترش مهاجم, باس striped و نیوزیلند گل حلزون. این آزمایش است که بسته بندی تا ماه آینده و دانشمندان داده خواهد شد در مقایسه با دست شمارش توسط شیلات زیست شناسان.

مشابه خودمختار نمونه گیری تکنولوژی در حال استفاده توسط چندین تیم تحقیقاتی برای پیدا کردن آنچه زندگی در صخره های گرمسیری که در آن دانشمندان قرار می گیرد ساختار چند لایه برای جذب این موجودات کوچک که در تماس با صخره صفحه اصلی. ایده این است که به منظور بررسی تنوع و تراکم “مرموز جانوران”—مرجان اسفنج نرم و سفت حیوانات را تشکیل می دهند که بخش عمده ای از صخره های زیستی—اما معمولا شمارش نیست توسط یک سرشماری زندگی دریایی می گوید: آلن کالینز مدیر NOAA ملی آزمایشگاه سیستماتیک و کمکی سرپرست در موسسه اسمیتسونیان. آشنایی با حیوانات کوچک است که زمینه ساز اکوسیستم است کلیدی برای تعیین چگونه به خوبی کل سیستم است مراتب. سقوط در میان مهم و در عین حال نادیده گرفته شده از حیوانات—یک نوع میگو برای مثال ممکن است یک منادی از مشکلات در میان حیوانات بالاتر زنجیره غذایی.

یک تیم از استرالیا دریایی زیست شناسان به تازگی با استفاده از کنترل از راه دور ادنا نمونه در یک اقیانوس هند صخره های مرجانی به عنوان بخشی از یک جمعیت تنوع مطالعه است. هدف آنها این بود که برای شناسایی محدوده گونه که هستند رو تغییر آب و هوا-محور فشار از افزایش دما و اسیدیته آب دریا. با استفاده از نمونه آنها در بر داشت 376 انواع ماهی ها و بی مهرگان بیش از مطالعه سایت و هر صخره به حال ترکیب مختلف از زندگی دریایی.

کارشناسان می گویند که این ادنا نمونه تکنیک های بهبود سرعت, اما آنها هنوز هم یک زن و شوهر از اشکالات. DNA تنزل در آب پس از تنها چند روز پس از نمونه های جمع آوری شده توسط AUVs تنها ارائه ژنتیکی یک عکس فوری از آنچه گذشت به تازگی. در طول مناطق ساحلی و یا در نزدیکی شهرهای دانشمندان نیز پیدا کردن آلودگی از مردم است. “بزرگترین مردی است که ما انسان DNA تقریبا در همه جا می گوید:” علامت Stoeckle ارشد تحقیقات دانشیار در دانشگاه راکفلر است که با استفاده از ادنا تکنیک های ارزیابی سلامت و تنوع زندگی در زیر آب در بندر نیویورک و نیوجرسی ساحل. “و در بندر نیویورک ما DNA ماهی است که مردم خوردن: نیل تیلاپیا branzino, barramundi.”

AUV device in sea
عکس: Todd والش/atelier phusis

آنها همچنین دریافتند یک مقدار سالم از ماهی قرمز DNA. “این می تواند باشد که وجود دارد این است که یک ماهی قرمز مردم” Stoeckle می افزاید: “اما آن نیز می تواند مردم آزاد ماهی قرمز.”

Stoeckle کار کرده است با نیوجرسی دولت زیست شناسان برای انجام DNA مبتنی بر شمارش تجاری گونه های ماهی با انداختن یک لیتری بطری به اقیانوس در اعماق مختلف و نمونه برداری از آب داخل. این بخشی از یک سرشماری از گونه تجاری شده است که در ادامه پس از دهه 1960 اطلاعات است که کمک می کند تا مدیران منابع تعیین گرفتن محدودیت برای ماهیگیران محلی. اما در علاوه بر این به گونه هدف آنها پیدا کردن که برخی از گونه های ماهی در حال حرکت به شمال از محدوده نرمال طول ساحل فلوریدا و کارولینای شمالی; آنها پناهندگان زیست محیطی که در حال تلاش برای فرار از افزایش درجه حرارت. محققان DNA از خلیج فارس kingfish که به طور معمول ساکن در خلیج چساپیک و هرگز قبل شناسایی شده در نیوجرسی و همچنین برزیل cownose ری است که بومی به خلیج مکزیک شده و ناشناخته در آبهای شمال شرقی.

Stoeckle می گوید: هنگامی که برخی از این اشکالات می توان کار می کرد ادنا نمونه ممکن است به زودی ثابت می شود سریع تر و ارزان تر راه برای ارزیابی سلامت اکوسیستم دریایی به عنوان انسان به طور فزاینده تکیه بر اقیانوس به ارائه بیشتر مواد غذایی و انرژی است. “وجود دارد یک نیاز برای نظارت بر اقیانوس ها بیشتر از نزدیک آنجا که ما انجام می دهند بیشتر در اقیانوس مانند ساخت مزارع بادی و خطوط لوله و نفت و گاز طبیعی استخراج,” او می گوید. “اینها همه چیزهایی است که ممکن است مفید باشد, اقتصادی, اما, ما می خواهم به دانستن آنچه که ما انجام می دهند به محیط زیست است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • سیگنال است که در نهایت آوردن آن پیام های امن به توده ها
  • شاهزاده خانم های plantfluencers و صورتی کنگو کلاهبرداری
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • چگونه یک فضای مهندس ساخته شده خود را دوار تلفن همراه
  • دیدار با کارگران معدن گوگرد خطر زندگی خود را در داخل یک آتشفشان
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im