مقر آژانس حفاظت از محیط زیست در واشنگتن ،

راب Crandall/Alamy عکس سهام

نوشته شده توسط E&E News

ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) نمی تواند بلوک گیرنده از آژانس کمک های مالی از شرکت در آن علم تخته مشاوره یک قاضی فدرال روز گذشته گفت.

این حکم از قاضی ارشد دنیس کوت بخش ایالات متحده دادگاه منطقه جنوبی نیویورک به شرح زیر تصمیم گیری در اوایل سال جاری گفت: سازمان حفاظت محیط زیست مورد نیاز برای ارائه یک “توضیح استدلال” برای سال 2017 بان که منجر به بیمارستانها در حال تمام دانشمندان از پانل های مشورتی (Greenwire 11 فوریه).

قاضی درخواست توصیه هایی برای گام های بعدی در این مورد شد و در نهایت متقاعد شده توسط شورای دفاع منابع طبیعی استدلال که دور انداختن سیاست نمی خواهد نیاز به آژانس بلافاصله به بازسازی آن مشورتی کمیته.

“آن را به سادگی بدان معنی است که سازمان حفاظت محیط زیست ممکن است قاطعانه رد سازمان حفاظت محیط زیست دریافت کنندگان کمک مالی از خدمت در کمیته مشورتی داده شده در این دادگاه و نتیجه آن است که سازمان حفاظت محیط زیست استدلال و رکورد ارائه آن تصمیم به انجام این کار خودسرانه و هوس باز” ساحل یک کلینتون منصوب نوشت: در تصمیم او.

“سازمان حفاظت محیط زیست باید به سادگی بازگشت به استاندارد است که آن را از لحاظ تاریخی اعمال می شود تا کسانی که استانداردهای شد, تغییر, توسط, بخشنامه,” او نوشت.

NRDC به نام Cotes’ تصمیم یک “انکار” از تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سکوت مستقل دانشمندان است.

“این یک پیروزی مهم برای علم و سلامت” وکیل ویویان وانگ در بیانیه ای گفت. “این بر نقش مهم علم در حفاظت از محیط زیست و بهداشت عمومی — در زمان ما نیاز به علم در خط مقدم به راهنمای ما را از طریق خطرناک بیماری همه گیر.”

چندین دادگاه در حال حاضر با توجه به چالش های سازمان حفاظت محیط زیست 2017 بخشنامه.

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار به تازگی شنیده شفاهی در همان سوال و 1 متحده مدار دادگاه تجدید نظر در ماه گذشته دستور داد پایین نیمکت خود را به دوباره خود را پیدا کردن که سیاست نمی شد reviewable در دادگاه.

سازمان حفاظت محیط زیست گفت: این بررسی حاکم است.

“ما همچنان به طرح دعوی این موضوع در چند دادگاه و بر این باورند که سیاست یک ورزش مناسب از مدیر اختیار انتخاب اعضای هیئت مدیره است که با ارائه بهترین خدمات ممکن است به آژانس” سازمان حفاظت محیط زیست گفت.

تجدید چاپ از Greenwire با اجازه از E&E News. کپی رایت سال 2020 است. E&E فراهم می کند اخبار ضروری برای انرژی و محیط حرفه ای در www.eenews.net

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im