سازمان حفاظت محیط زیست می دهد تا بر محرومیت از دریافت علم مشاوره پانل

یک قاضی فدرال حکم داد اوایل این سال است که اسکات Pruitt رئیس سابق آژانس حفاظت از محیط زیست تا به حال موفق به درستی توجیه سیاست که منع آژانس دریافت از علم مشاوره پانل.

AP Photo/اندرو بیلبائو

نوشته شده توسط E&E News

ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) مبارزه خواهد کرد و یک قاضی مارس تصمیم به پرتاب از ممنوعیت آن در کمیته مشورتی خدمات توسط آژانس دریافت کنندگان کمک مالی به این معنی که به شدت کاونتی 2017 سیاست است که از نظر قانونی مرده در حال حاضر.

در دقت ادا بیانیه منتشر شده در اواخر روز گذشته آژانس وکلا گفت: آنها نمی خواهد درخواست تجدید نظر توسط ایالات متحده در منطقه قاضی دنیس کوت که در بر داشت که سازمان حفاظت محیط زیست تا به حال موفق به ارائه یک “توضیح استدلال” برای ban (Greenwire11 فوریه).

در حالی که نه حاکم کردن یک آینده تلاش برای احیای ممنوعیت سازمان حفاظت محیط زیست خواهد انجام این کار تنها از طریق یک مکمل اخلاق و مقررات با signoff از دولت اخلاق بیانیه ای گفت:. سه سال پیش در مقابل آن مدیر اسکات Pruitt اعمال این ممنوعیت با هیچ اخطار و یا یک شانس برای اولین بار در وزن.

ساحل یک قاضی برای منطقه جنوبی نیویورک صادر شده نظر در دادخواست آورده شده توسط شورای دفاع منابع طبیعی (NRDC). چون فعلی سازمان حفاظت محیط زیست رئیس Andrew Wheeler حفظ صلاحدید گسترده ای به نام کمیته مشورتی اعضای تاثیر فوری آژانس عقب نشینی است که به احتمال زیاد در بهترین حالت محدود.

در حالی که بازگشت به قبل از سال 2017 وضعیت موجود خوب است, اخبار “واقعیت این است که بسیاری از دانشمندان برجسته بودند را رد کرد و از سازمان حفاظت محیط زیست مشورتی کمیته به این دلیل غیر قانونی, بخشنامه” گفت: john podesta وکیل ویویان وانگ در یک بیانیه آماده.

در اتحادیه دانشمندان نگران است که تا به حال ناموفق به چالش سیاست جداگانه کت و شلوار, مایکل Halpern اذعان کرد که ویلر هنوز هم می توانید انتخاب کنید که او می خواهد اما افزود که این ممنوعیت تا به حال نگه داشته و به خوبی واجد شرایط مستقل از دانشمندان حتی استفاده از پانل مشاوره و موقعیت است.

در شرایط وارونگی عملی اثر Halpern در مصاحبه ای گفت: “این نیروهای آنها را به بهترین نظر در دسترس کارشناسان که چیز خوبی است.”

چگونه سرعت سازمان را بازگشایی درب به آن دسته از کارشناسان نامشخص است اما. یکی از آن برتر پانل علم هیئت مشورتی اعلام کرد این بهار است که آن را قبول نامزد برای سال مالی 2021 قرار ملاقات. یک سخنگوی سازمان حفاظت محیط زیست نمی تواند بلافاصله می گویند این صبح که آیا زمان دریافت کنندگان کمک مالی خواهد شد در حال حاضر واجد شرایط برای در نظر گرفتن.

در اعلام سیاست در اکتبر 2017, Pruitt گفته بود او می خواست برای جلوگیری از “ظاهر تعارض” است که خواهد آمد رسما از گرفتن مشاوره از دانشمندان بودند و همچنین دریافت سازمان حفاظت محیط زیست پژوهش و پول است. اما او هرگز ارائه شواهد بتن که آژانس کمک های مالی افتتاح استقلال خود و یا عینیت.

وجود دارد نیز نشانه آن است که سازمان حفاظت محیط زیست به دنبال اعمال ممنوعیت حتی به تنهایی در تمام آن 22 فدرال کمیته مشورتی (Greenwire, 21 سپتامبر 2018).

به جای Pruitt هدفمند فقط سه: هیئت علمی مشاوران SAB و هوای پاک علمی کمیته مشورتی. همراه با تصمیم خود را به پایان رسمی سنت به طور خودکار reappointing اول-اصطلاح اعضای پانل به دومین دوره این ممنوعیت پاک راه را برای بیرون راندن بسیاری از محققان دانشگاهی در حمایت از صنعت-وابسته به اعضاء.

تاثیر ترین تلفظ در هفت عضو هوای پاک علمی کمیته مشاوره متهم با ارائه خارج از تخصص در طول قانونی مورد نیاز بررسی کیفیت هوا در محیط استاندارد برای سرب ازن و چهار رایج دیگر آلاینده ها. تا سال 2017 این کمیته عمدتا از محققان در کالج ها و دانشگاه ها.

در حال حاضر پانل ریاست یک مشاور که کار انجام شده است موسسه نفت آمریکا و دیگر گروه های صنعت. بخش عمده ای از دیگر اعضای آمده از دولت محلی و سازمان های نظارتی برخی باید اذعان کرد که آنها در مجموع عدم وجود طیف گسترده ای از تجربه و تخصص مورد نیاز برای انجام وظایف خود. در سال گذشته اکثریت کمیته رای به باطل گیری از سازمان حفاظت محیط زیست شغلی کارکنان و توصیه می شود ترک استانداردهای ملی برای ذرات ریز بدون تغییر. ویلر سابق لابی مشتریان که شامل بزرگترین کشور متعلق به بخش خصوصی شرکت زغال سنگ, در حال حاضر گنجانیده شده است که وضع موجود توصیه به یک طرح برنامه ریزی شده بود ساخته شده نهایی تا پایان سال.

در همان زمان ویلر است برخورد با SAB حتی اگر او منصوب کرده است و یا تمدید بسیاری از آن 44 عضو دارد. پس از SAB به چالش کشیده آژانس را از دست داده و چند عمده deregulatory طرح ویلر در این سال محروم رتبه و پرونده اعضای خود نقش مهمی در تصمیم گیری پیشنهاد شده است که قوانین را بررسی و به جای آن متمرکز شده است که قدرت در صندلی (E&E, اخبار, ساعت, 26 فوریه).

در میان کسانی که مجبور کردن هیئت مدیره به عنوان یک نتیجه از سال 2017 سیاست رابین ویلسون یک دانشگاه ایالتی اوهایو و استاد تجزیه و تحلیل خطر بود که شاکی در یکی دیگر از ناموفق چالش قانونی (Greenwire, 19 ژانویه 2018).

در یک ایمیل امروز صبح ویلسون گفت: او را “قطعا” در خدمت دوباره. از آنجا که سازمان حفاظت محیط زیست کمک مالی به پایان رسید و در ژانویه Wilson افزود: “من در حال حاضر تحت تاثیر این بخشنامه بدون در نظر گرفتن.”

تجدید چاپ از Greenwire با اجازه از E&E News. کپی رایت سال 2020 است. E&E فراهم می کند اخبار ضروری برای انرژی و محیط حرفه ای در www.eenews.net

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im